Откуда столько отзывов о впечатлениях? Все очень просто — после каждого впечетления мы звоним получателю и просим оставить свой отзыв на нашем сайте, мы высылаем ему персональное письмо с прямой ссылкой на нужную страницу сайта и мотивируем пожизненной скидкой в 7%.
М
Мар'яна
Вчера
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно...
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!
17 ноября 2017
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!
О
Олесь
16 ноября 2017
Просто чудесно – 10 з 10 :) Всім рекомендую!
1 июля 2017
Дуже дякую bodo за такі враження! Це нереально круто! Дякую
13 ноября 2017
Дякуємо за таке чудове та приємне враження, мама залишилась задоволеною)) Задумались вже над наступним візитом до салону
12 ноября 2017
Дякуємо за таке чудове та приємне враження, процедура надзвичайно сподобалась, рибки прекрасні)) Задумались вже над наступним візитом в салон)
8 ноября 2017
Антистресовий масаж для двох ми отримали в подарунок. В нас були очікування масажу на виправлення хребта, а цей виявився більш ніжним. Але загалом нам сподобалось. Особливо те що масаж робили двом одночасно в затишній кімнаті з релаксаційною музикою.
Ю
Юрiй
3 сентября 2017
ЗАДОВОЛЕНИЙ!!! Навіть не міг уявити, що в жіночих руках може бути стільки сили. Півгодини просто пролетіло. Рекомендую!!! Приходьте і насолоджуйтесь.
Я
Ярина
7 ноября 2017
Відвідала з подругою цей майстер-клас, отримали багато вражень та відчули себе справжніми кондитерами. Розтягувати тісто було так цікаво, а аромат пекарні дозволив згадати теплі дитячі спогади...
Відвідала з подругою цей майстер-клас, отримали багато вражень та відчули себе справжніми кондитерами. Розтягувати тісто було так цікаво, а аромат пекарні дозволив згадати теплі дитячі спогади бабусиної випічки! Дуже дякую bodo за таку можливість!!! Тепер буду тішити друзів та рідних смачною випічкою)
І
Ірина
20 января 2017
хлопець подарував враження майстер — клас приготування штруделя. Та його побити хотіла, мов, ах тобі моє готування не подобається, але, коли я завітала у Львівські пляцки, зрозуміла, що це...
хлопець подарував враження майстер — клас приготування штруделя. Та його побити хотіла, мов, ах тобі моє готування не подобається, але, коли я завітала у Львівські пляцки, зрозуміла, що це можливість весело та пізнавально провести час. Дякую своєму хлопцю, і, звісно ж, Вам, Бодо!)
Н
Назар
7 ноября 2017
Дуже сподобалися стрибки на батуті, з радістю пішов би ще раз. Але на замітку всім зробіть хорошу розминку перед стрибками, бо на наступний день усе тіло буде боліти. А так все сподобалося.
Я
Яна
17 октября 2017
Мені подарувала сертифікат на батути моя сестра. Я дуже задоволена отриманими враженнями та емоціями. Чудовий інструктор за заняття багато чому навчив. Прекрасна ідея дарувати враження. Дякую!