Откуда столько отзывов? Все очень просто — мы сотрудничаем только с лучшими партнерами, которые предоставляют качественные услуги. Мы получаем обратную связь по каждому впечатления и не боимся просить получателей оставлять отзывы на нашем сайте.
О
Ольга
2 января 2018
Все сподобалось: страви, ціна-якість, обслуговуючий персонал, відношення до клієнта.
А
Андрій
17 февраля 2017
Все було прикольно, ходили удвох з дівчиною. Дуже смачна їжа. Трохи гостра, як на мене, але є позиції у меню, де перцю трохи поменше) Хоча дівчині сподобалося все. Особливо потішила страва "Хуевос ранчерос" у меню - смішна назва, але дууууже ситно)
Г
Ганна
1 января 2018
Ходили на майстер-клас із виготовлення штруделів. Дуже сподобалося! Звичайно, секретів тіста нам не відкрили:), але я вдома навряд чи й буду такий складний рецепт робити - а так, чудово було...
Ходили на майстер-клас із виготовлення штруделів. Дуже сподобалося! Звичайно, секретів тіста нам не відкрили:), але я вдома навряд чи й буду такий складний рецепт робити - а так, чудово було попробувати!!! Море позитивних емоцій, дуже терплячий, веселий тренер і смачнююючий штрудель, яким потім насолоджувалися всією родиною!
О
Ольга
21 ноября 2017
Подарунковий сертифікат на "Майстер-клас з приготування штруделя на двох" - дуже гарна ідея для подарунку. По-перше - це оригінально, по-друге - додасть у ваш гарнізон вмінь ще один skill (дуже...
Подарунковий сертифікат на "Майстер-клас з приготування штруделя на двох" - дуже гарна ідея для подарунку. По-перше - це оригінально, по-друге - додасть у ваш гарнізон вмінь ще один skill (дуже корисний, до речі), по третє - ви не тільки зрозумієте всі секрети приготування цієї надзвичайної смачної випічки та навчитесь її готувати, але й потім зможете посмакувати власноруч спечені штруделі з різними поливками+випити кави, чи чаю у "Львівських пляцках". Дякую "Bodo" за можливість робити подарунки цікавими та оригінальними+ приємними!)
Є
Єгор
19 декабря 2017
Найкращий заклад у Львові!! а ще я терпіти не можу готувати, але тут мені сподобалося. Дуже атмосферно, я ніколи ні нащо подібне не ходив. круто!
Т
Тетяна
20 октября 2017
це набагато крутіше, аніж просто зустрітися десь у пабі та потім розійтись домівками. ти й вчишся, і їси, і смієшся, і це просто фан)) цікавий досвід, меін сподобалося) підійде тим, кому набридли звичайні посиденьки))
Т
Тетяна
19 декабря 2017
на роботі подарували враження і я пішла до ресторану разом із коханим. усе було надзвичаааайно - хороші офіціанти, смачна їжа, гарний столик. Нема до чого прискіпатися))) неймовірно провели час, дякую!
К
Кіра
20 октября 2017
Чудово провела вечір) дуже смачні страви, уважний персонал і немає метушні, романтична така атмосфера)
В
Вика
19 декабря 2017
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими...
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими, але коли намагаєшься їх виконати, то все розумієш))
М
Магдалена
10 августа 2017
надзвичайні враження!!! у мене проблемний хребет, тому мені не можна навантажувати його. часто болить спина. після тренування стало так легко у спині, хоча від звичайних навантажень я одразу відчуваю дискомфорт. прийду ще!!
Ю
Юліан
18 декабря 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але...
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім
5 сентября 2017
Дарувала сертифікати bodo вже не раз, і от нарешті випала нагода самій оцінити враження. Cпасибі bodo за велику кількість варіантів і можливість вибрати враження до душі! SFive Drums виправдали всі...
Дарувала сертифікати bodo вже не раз, і от нарешті випала нагода самій оцінити враження. Cпасибі bodo за велику кількість варіантів і можливість вибрати враження до душі! SFive Drums виправдали всі очікування. За одне заняття ударником я, звичайно, не стала, зате дізналась як все виглядає зсередини, спробувала себе і серйозно задумалась над продовженням навчання :)