Подари курс визажа!

подарили уже 47 раз
1 человек
5 занятий по 2 часа
Все необходимое выдается
Использовать до 31.05.2019

Как проходит впечатление

На индивидуальных занятиях начинающий визажист освоит разные техники нанесения косметики. Он узнает о тенденциях индустрии красоты. Специалист расскажет, как правильно подбирать различные средства. Мастер покажет, как наносить основу на лицо, создавать дневной макияж, подбирать цвета под наряд и визуально корректировать овал лица, подчеркивая скулы.

Почему мы выбрали салон красоты «Миледи»

Салон расположен в центре города возле площади Рынок. Для занятий выдаются необходимые материалы и инструменты. Студия использует качественную косметику известных брендов.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату Вы сами выбираете, где получать впечатление. Мы очень тщательно подходим к выбору мест предоставления впечатлений. Перед тем как начать сотрудничество мы также проводим тестирование качества предоставления услуг.

17 отзывов

Ліліана
3 июля 2017
https://www.facebook.com/100000870482488
Це був несподіваний подарунок від подруги на день народження. Часу на роздуми у мене було багато. Макіяжем цікавилась завжди, але знань забагато не буває. Курс проводила молода та енергічна дівчина Оля. Все гарно пояснила, відкрила маленькі таємниці, які в своїх 40 років я не знала))). макіяж вийшов ніжний і гарний. Наступного дня скористалась всіма порадами візажиста Олі і це помітили та оцінили мої домашні). Дякую майстру Олі за чудовий урок макіяжу! Все було супер!
Ірина
3 апреля 2017
https://www.facebook.com/100012103335630
Сертифікат на майстер-клас отримала у подарунок. Це були чудові 2 години у приємній компанії. Для себе почерпнула багато корисного, обов'язково використовуватиму ці секрети в майбутньому. Вважаю, що це прекрасний подарунок, який принесе море радості отримувачу)
Марічка
29 декабря 2015
Майстер-клас отримала в подарунок. Давно хотіла навчитись правильно підкреслювати свої риси за допомогою макіяжу. Дівчинка-візажист дуже приємна, як людина і кваліфікована, як майстер) Все розказала, все показала і порадила, що краще саме для мене, відповіла на всі мої питання) Я залишилась дуже довольна, 2 години пролетіли непомітно і легко, з салону вийшла з чудовим ефектним макіяжем)) Дякую за враження!!)
Катерина
27 октября 2015
https://www.facebook.com/katedreamhealer
5 занять із візажу виявились надзвичайно корисними і приємними. Одного чи двох занять вистачило б тільки тому, хто і так все вміє. А для "чайників" 5 занять - те,що треба! Можна встигнути навчитись основам денного і вечірнього макіяжу. А також правильно вибирати косметику, доглядати за своєю шкірою. Майстриня просто чудова!Отримала купу корисних порад від неї. Також сподобався сам салон краси, де проводились заняття. Сподіваюсь, що буду там обслуговуватись і далі.

Как будет выглядеть подарок

Розово-зеленая
50 грн

Возможность получить подарок за 3 минуты, выбрать желаемую дату доставки сертификата Счастливчику, а также добавить персональные пожелания. Копия сертификата отправаляеться на ваш e-mail после покупки