Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

Подарите шопинг со стилистом!

подарили уже 53 раза
4500 грн 1 чел. 3 часа
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.
1 человек
3 часа
Доступно с 18 лет
Использовать до 30.06.2020

Как проходит впечатление

Стилист встретится с клиентом в одном из торговых центров города либо в бутике. Вместе они отправятся на прогулку по магазинам. Имидж-консультант окинет модника опытным взглядом и моментально определит правильные сочетания «фасон-фигура» и «цвет-типаж». Стилист ознакомится с ассортиментом одежды и посоветует подходящие модели. Модный эксперт поможет составить список необходимых покупок и посоветует «правильные» сочетания нарядов.

Почему мы выбрали агентство имиджа и стиля Studio Style

Fashion-центр стал первым агентством стилистов-шоперов в городе. Его основала дизайнер Олеся Беньо. Стилист регулярно занимается подбором нарядов для модных фотосессий, рекламных съемок и телепередач.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

6 отзывов

Оксана
11 октября 2017
https://www.facebook.com/100003126230339
Спасибо стилисту Олесе =) Все было супер=) подкоректировали гардероб и имидж =) Олеся вы Супер!!!
Eugenia D
9 декабря 2015
https://www.facebook.com/eugenia.danshanina
Враження "Шопінг зі стилістом" я обрала самостійно на заміну емоції "Фотосесія", яку мені подарували на роботі. Можливість замінити враження дуже сподобалася. Також сподобалося те, як довго можна обирати подарунок (головне лише активувати його вчасно). Саме враження також дуже сподобалося - стиліст поводиться професійно і дуже швидко звязалася зі мною. Домовилися про стиль, якому надаю перевагу, розміри і т.і. Потім домовилися де зустрітися і провели дуже ефективно більш ніж 3 години шопінгу. Вразило те, що я змогла знайти багато цікавих речей для себе, хоча зазвичай мені важко підібрати собі одяг. Також сподобалося, що Олеся пропонувала цікаві варіанти, на які б я не подивилася, але які виявились дуже зручними (для мене це було головним критерієм) і в той же час дуже красивими. Також під час шопінгу придивилася до різних речей, які планую придбати пізніше. Ще один плюс - Олеся поводиться дуже легко і не примушує купувати те, в чому є хоча б якісь сумніви. Я чомусь вважала, що стилісти поводяться жорсткіше. Можливо це телевізійне кліше. Мені все дуже сподобалося. Рекомендую спробувати, особливо якщо Ви так само не любите шопінг, як і я ;)
Соломія
2 марта 2015
Чудову порадницю ви мені подарували на всі випадки життя. Олеся (мій стиліст) - жінка з темпераментом і дуже виваженим відчуттям стилю. Мені одразу у ній сподобалася рішучість. Їй було достатньо погляду, щоб визначити, варто приміряти цю річ чи ні. Разом ми підібрали комплекти на роботу. І колеги мене компліментами завалили. Справа в тому, що я не обмежилася новими покупками, я ще й наважилася коротко підстригтися (так коротко - вперще у житті). Бачили б ви їхні обличчя. Автора презента я теж приємно здивувала. Дякую, коханий:*
Ангелына
29 декабря 2014
Друзі мало не образилися, вони все запитували, як пройшло враження, а я не мала відповіді. Справа в тому, що в компанії Бодо мені сказали про термін дії сертифікату - аж 6 місяців. От я і чекала на знижки та розпродаж) Але тепер в мене повний гардероб нових речей, які чудово гармоніюють між собою) Дякую своїм друзям за таку можливість!!!
  • 1
  • 2

Как будет выглядеть подарок

Возможность поздравить человека, если не получается лично вручить подарок. Письмо с пожеланиями от вас и сертификатом на впечатление отправится в нужную дату и время на e-mail имениннику. Копия сертификата доставляется на ваш e-mail одновременно с отправкой получателю в то время, которое вы указали.