SPA Man

1 человек
до 5 часов
Все необходимое выдается
Использовать до 31.05.2019

Как проходит впечатление

Комплексная процедура по уходу за телом включает такие этапы:

  • массаж с использованием нагретых камней;
  • маникюр с полировкой ногтей;
  • массаж рук;
  • аппаратный педикюр с полировкой;
  • массаж стоп.

Финальным этапом станет SPA программа для волос. Мастер выполнит массаж головы и подберет подходящий уход. В конце сеанса специалист сделает стрижку, отталкиваясь от пожеланий клиента.

Почему мы выбрали салон красоты «Миледи»

Салон находится недалеко от площади Рынок в центре города. Мастера салона используют косметику мировых брендов. Все необходимое выдается на месте.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату Вы сами выбираете, где получать впечатление. Мы очень тщательно подходим к выбору мест предоставления впечатлений. Перед тем как начать сотрудничество мы также проводим тестирование качества предоставления услуг.

8 отзывов

Наталя
31 августа 2017
Подарувала чоловіку враження ще на день закоханих! Але через брак часу та постійну зайнятість, він активував його лише улітку :( Не дивлячись на те, що подарунок "відкрили" через півроку, коханий був дуже радий! Повернувся з салону підстрижений, гарний і ну дуууууже задоволений! Дякую Бодо за можливість активувати сертифікати протягом півроку - для таких забудькуватих і зайнятих, як мій чоловік, це ідеальний варіант :))
Назар
29 августа 2017
Отримав враження у подарунок від дівчини і навіть трохи здивувався такому сюрпризу. Але у результаті залишився повністю задоволеним! Трохи збентежив манікюр (такого я точно ніколи не робив у салоні:)), але масаж каменями був дійсно неперевершеним. На наступний день після усіх процедур почувався наче наново народився, дуже круто! П*ять балів Бодо і салону!
Олег
31 августа 2015
Отримав подаруночок від дружини та донечки - SPA Man. Що сподобалося - стоунтерапія. Що здивувало - манікюр та педикюр. До ідеї подарунка-враження ставлюся позитивно. Це дійсно має бути такий сюрприз, який сам собі не влаштуєш.
Сашко
16 мая 2015
Дружина на річницю весілля порадувала подаруночком - сертификатом на СПА для чоловіків. Так як я людина творча, і постійно знаходжусь на публіці, відвідувати салон краси для мене не новинка. Але був приємно здивований якістю обслуговування та самою підборкою процедур у салоні "Міледі". Особливо хочу відзначити зачіску та педикюр - це те, на що у мене ніколи не вистачало часу.
  • 1
  • 2

Как будет выглядеть подарок

Розово-зеленая
50 грн

Возможность получить подарок за 3 минуты, выбрать желаемую дату доставки сертификата Счастливчику, а также добавить персональные пожелания. Копия сертификата отправаляеться на ваш e-mail после покупки