Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

Подарите SPA в темноте!

подарили уже 604 раза
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.
1 человек
до 90 мин.
Доступно с 18 лет
Использовать до 31.05.2020
Не рекомендуется беременным
Все необходимое выдается

Как проходит впечатление

Особенность ритуала — отсутствие света в массажной комнате. Мерцание нескольких свечей сделает атмосферу максимально комфортной и расслабляющей. Сеанс начнется авторским массажем всего тела с использованием натуральных масел. После этого специалист уделит внимание биологически активным точкам на голове.

Почему мы выбрали SPA салон Thai Magic

Во время массажа специалист применяет авторскую методику, которая включает техники со всего мира. Для комфортного прохождения процедуры предоставят все необходимое: одноразовое белье, халат, тапочки и полотенце. Мастера салона регулярно повышают свою квалификацию, участвуя в профессиональных тренингах и семинарах.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

31 отзыв

Христина
9 сентября 2019
Повний релакс від голови до п'ят. Професійна і досконала робота масажистів. Однозначна гарантія наступних подібних сеансів
Тетяна
7 сентября 2019
https://www.facebook.com/100004974854701
Все дуже сподобалось.
Влад
25 августа 2019
Відвели в гарну кімнату, запропонували капці та одноразову білизну. Масаж не поганий, але не для цієї ціни. По відчутях ми себе краще почували після звичаного масажу за 250 грн, ніж після цього. Музика була трошки дивною, то один стиль грає, то інший, то щось схоже на церковний хор - не найкращий плейліст для масажу. Під час масажу музика перестала грати на 10 хвилин і ми слухали масажні рухи по тілу та дихання масажистів. Також було чутно подекуди як адміністратор розмовляє по телефону - це відволікало від процесу. Опора для голови не зручна. Рушник для голови трошки жорсткий. В кімнаті була вана-джакузі, але нам не запропонували халати та душ (хоча в описі це є) і оскільки масаж був з використанням масел нам довелось відразу одягнути свій одяг, що створило невеликий дискомфорт. Також в описі послуги пишеться, що кімнату будуть освітлювати тільки свічки, що не відповідає дійсності, бо там було додаткове електричне освітлення та привідкрите вікно. Масаж голови не виправдав очікувань, від звичайного масажеру-шпиці за 30 грн більше задоволення.
bodo
2 сентября 2019
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за те, що знайшли час поділитися своєю думкою. Для нас дуже цінно дізнатись, які емоції викликало враження. Дозвольте ще раз попросити вибачення за створені незручності. Керівництво салону обов'язково пропрацює плейлист в салоні та зробить його більш релаксуючим. Також, розглянуть можливості для покращення зручності проведення масажу. Згідно з регламентом, адміністратор завжди пропонує халати одночасно з капцями та білизною, тоді ж повідомляє про можливість прийняти душ. З персоналом вже провели роботу, щоб були уважними та не забували про важливі складові сервісного обслуговування, такі як халат чи рівень освітлення. В майбутньому подібне не повториться. Будемо раді бачити вас на інших враженнях та сподіваємося виправдати очікування.
Оксана
17 августа 2019
Все пройшло класно!дякую!

Как будет выглядеть подарок

Возможность поздравить человека, если не получается лично вручить подарок. Письмо с пожеланиями от вас и сертификатом на впечатление отправится в нужную дату и время на e-mail имениннику. Копия сертификата доставляется на ваш e-mail одновременно с отправкой получателю в то время, которое вы указали.