Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

Подарите тайский массаж для двоих!

подарили уже 33 раза
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.
2 человека
до 60 мин.
Доступно с 18 лет
Использовать до 29.02.2020
Не рекомендуется беременным
Все необходимое выдается

Как проходит впечатление

Клиенты посетят сеанс массажа в древней тайской технике, она является своеобразной пассивной гимнастикой. Мастера будут воздействовать на особые точки, которые находятся на энергетических каналах. Гостей также ожидают легкие растягивания и скручивания. Используя технику акупрессурного воздействия, массажисты помогут избавиться от усталости и снять напряжение в мышцах.

Почему мы выбрали SPA салон Thai Magic

Салон находится в исторической части города, на улице Нежинской. Интерьер Thai Magic выдержан в классическом стиле. Массаж делают сертифицированные специалисты, которые регулярно повышают свою квалификацию, участвуя в профессиональных тренингах и семинарах. Специальная пижама для процедуры выдается на месте.

Место проведения

При бронировании услуги по сертификату вы сами выбираете место проведения впечатления. Мы тщательно подходим к выбору компаний, которые предоставляют впечатления. Перед началом сотрудничества мы обязательно проводим тестирование качества предоставления услуг.

25 отзывов

Ярослав
11 марта 2019
https://www.facebook.com/100010536603017
Сертифікат подарував колектив компанії, але нажаль, подарунок був повністю зіпсований організаторами!!! Тобто, мені двічі приходило підтвердження від компанії Бодо, перше - на електронну адресу, друге - на вайбер, текст чіткий та зрозумілий , нагадування про дату та годину проведення масажу, який і був першочергово погоджений, але працівники салону тайського масажу перепутали годину проведення процедури, як наслідок на зареєстровану годину, нас ніхто не чекав. Більше Того, зі сторони компанії Бодо, не було жодних дій ,щоб виправити ситуацію, одні слова -" вибачте, нажаль, наш партнер, салон тайського масажу, нас підвів"! Рузультат - свято 8 березня зіпсовано!!! Відповідно весь день та плани на нівець!!! З бодо буде вав, насправді вав було але на 100% протилежного, дуже негативного значення!!! Дякую Бодо!!!
bodo
12 марта 2019
Доброго дня, Ярослав. Ситуація з записом на послугу сталась через те, що бажаний вами час, а саме 19:00 було зайнято і тому партнер перетелефонував вам і запропонував на 16:00. Дійсно, помилка партнера у тому, що він підтвердив в системі ваш запис на 19:00 і ви отримали смс підтвердження на послугу, хоча партнер вас очікував на 16:00. Ми дійсно хотіли вирішити цю ситуацію, тому наш менеджер запропонував вам іншу послугу, яка ще була не заброньована перед святами, але на жаль послуга вам не підійшла.Окрім того, в якості вибачення за неуважність партнера при підтвердженні бронювання, на вашу пошту надійде електронний сертифікат номіналом 300 грн.
Ольга
24 января 2019
Нещодавно відвідали з чоловіком процедуру - тайський масаж для двох і були приємно вражені. Дуже приємний персонал, гарні майстри та масаж крутий! Дякую дуже! Це досить незвичний досвід!
Крістіна
25 ноября 2018
https://www.facebook.com/100006591485919
З 10 подарованих зупинила свій вибір саме на тайському масажі, бо раніше на такому ще не була. Сказати, що я залишилася задоволеною - це нічого не сказати. Я в захваті. Моє тіло потребувало саме такого масажу, вже записалася на наступний раз. Приємно і з користю провела час. Дякую щиро майстру, подрузі і компанії бодо.
Олеся
25 сентября 2018
Чудова процедура, нам із чоловіком сподобалося. Гадала, що буде надто жорсткий масаж, але все пройшло добре - відразу відчуваєш прилив сил) потім такі приємні відчуття в м"язах, наче післяя тренувального залу

Как будет выглядеть подарок

Возможность поздравить человека, если не получается лично вручить подарок. Письмо с пожеланиями от вас и сертификатом на впечатление отправится в нужную дату и время на e-mail имениннику. Копия сертификата доставляется на ваш e-mail одновременно с отправкой получателю в то время, которое вы указали.