Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

23 идей сертификатов в салон красоты

подарили уже 156 раз
Расслабляющий тайско-балийский массаж с применением ароматических масел. Разогрев тело с помощью растираний, мастера будут точечно прорабатывать все зоны.
подарили уже 721 раз
Клиента ждет расслабляющая процедура с использованием закарпатского вина. Сеанс состоит из распаривания в кедровой бочке, скрабирования, обертывания и массажа.
1000 грн 1 чел. 90 мин.
подарили уже 1 335 раз
Клиент посетит процедуру с использованием разогретой смеси лечебных трав. Мастер проработает отдельные части тела, поможет снять напряжение и расслабиться.
500 грн 1 чел. 60 мин.
подарили уже 29 раз
Двухдневный отдых в загородном комплексе. Для гостей подготовят желаемый номер в пределах суммы сертификата. Для каждого клиента будут предусмотрены завтраки.
5000 грн 2 чел. 2 дня (2 ночи)
Актуально круглый год
подарили уже 2 954 раза
Сеанс массажа с использованием косметики на основе шоколада. В состав смеси входят какао-бобы, которые очищают кожу и питают ее витаминами и микроэлементами.
1000 грн 1 чел. 90 мин.
подарили уже 772 раза
Участнику сделают ряд процедур в полумраке. Мастер нанесет профессиональную косметику на лицо и желейную маску на тело. В конце сеанса клиента ожидает массаж.
700 грн 1 чел. до 90 мин.

Святкові дні все частіше нагадують про своє наближення... Захоплені погляди рідних та коханих виражають нетерпляче очікування святкових хвилин та незвичайних подарунків. 

Якщо Ви плануєте цього року здивувати всіх власною неординарністю, то допоможе Вам масаж у подарунок від Bodo! Адже, незвичайна пригода у світі SPA-релаксації сподобається кожній дівчині!

Ви маєте змогу купити оригінальний подарунковий сертифікат у салон краси м. Львів у подарунок жінці, дівчині чи дружині на сайті bodo.ua. Ми власноруч загорнемо Ваше замовлення у гарну дизайнерську коробку, щоб Ви могли приємно здивувати кохану людину!

3 цікавих ідеї: сертифікат до салону краси

  1. SPA-шоколад подарує незабутню солодку насолоду. Тепло натурального шоколаду огорне все тіло... А перед цим можна буде розігрітися у турецькій сауні хаммам та відчути на собі всі переваги натурального пілінгу. Ваша друга половинка відвідає прикольний салон краси населеного пункту Львів! Подарунковий сертифікат до салону краси  для коханої на День народження чи з будь-якого іншого приводу надасть змогу відчути казкову насолоду та присмак відбірного шоколаду!
  2. Класичний тайський масаж пропонує відчути східну гостинність у спеціалізованому тайському салоні. Тут очікують справжні масажисти, які мають відповідну освіту та чудово володіють усіма техніками тайського масажу. Вашу кохану огорне задоволення від ніжних надавлювань та розтягувань у виконанні професійного майстра.
  3. Аюрведичний масаж виконується одразу двома майстрами! Це дуже складна, але неймовірно приємна, техніка, яка дозволяє досягти повної релаксації думки та тіла. Більш того, процедуру зазвичай проводять з використанням аромамасел, які чудово зволожують шкіру. Такий подарунковий сертифікат у салон краси міського центру Львів буде кращим подарунком для жінок!

Також у нас можна придбати оригінальній та прикольний сертифікат у Спа у Львові.