Звідки стільки відгуків? Все дуже просто — ми співпрацюємо тільки з найкращими партнерами, які надають якісні послуги. Ми отримуємо зворотній зв'язок по кожному враженню і не боїмося просити одержувачів залишати відгуки на нашому сайті.
С
Сергій
13 лютого 2018
Дуже добра організація як від сторони bodo.ua так і від організаторів враження. Дуже добре відпочили. Тепер купую всім друзям такий подарунок :)
Т
Татьяна
20 листопада 2017
Враження— супер! Пораджу ще відчути ці ж емоції своїм друзям!
О
Олекандр Вірга
12 лютого 2018
В нас було два сертифікати bodo на команду з 9 чоловік. Вирішили піди всі разом в квест руми. Вибрали "Гру Престолів" і "Діамантову Дуель" з Escape Quest. Гра престолів справді була дуже цікавою і...
В нас було два сертифікати bodo на команду з 9 чоловік. Вирішили піди всі разом в квест руми. Вибрали "Гру Престолів" і "Діамантову Дуель" з Escape Quest. Гра престолів справді була дуже цікавою і достатньо складною, а от дуель видалась занадто простою. Дякую bodo за цікаві ідеї для подарунків, оперативність і вічливість.
28 листопада 2017
Сподобалося..цікаво та захоплююче..
12 лютого 2018
Отримала в подарунок антистресовий масаж (м.Львів). Дуже сподобалося, приємна атмосфера..неймовірні відчуття. Доставка прямо додому))) Рекомендую Bodo!
4 листопада 2017
Дуже сподобалось. Масаж допоміг рослабитись після важкого дня, подарував нові сили і приємний настрій.
12 лютого 2018
Враження вибрала спонтанно і в останній момент, про що ні на секунду не пошкодувала. Дійсно не звичний салонний масаж, а трішки магічний. І подяка також майстру, вона справді фанат своєї справи, а...
Враження вибрала спонтанно і в останній момент, про що ні на секунду не пошкодувала. Дійсно не звичний салонний масаж, а трішки магічний. І подяка також майстру, вона справді фанат своєї справи, а це дуже важливо , коли людина любить те що робить, вкладає в роботу душу, тоді і є результат.
Л
Ліна
30 листопада 2017
Такий незвичний і такий приємний масаж! Ніби і легкий, але добре розслаблює м"язи. Сподобалось, що майстер працює з усім тілом, а не тільки зі спиною. Тепер сама буду робити такі подарунки друзям)
11 лютого 2018
отримала сертифікат від чоловіка на день народження. ходили на масаж двоє нам також дуже сподобалось все, не проти ще раз сходити)
І
Ірина
21 листопада 2017
Отримала сертифікат у подарунок .Одразу мені сподобалось,що сертифікат на 2 людей (відвідала комплекс "Ріо" разом з хлопцем).Враження лише позитивні,персонал надзвичайно привітний.Сауна...
Отримала сертифікат у подарунок .Одразу мені сподобалось,що сертифікат на 2 людей (відвідала комплекс "Ріо" разом з хлопцем).Враження лише позитивні,персонал надзвичайно привітний.Сауна чудова,опісля лишились лише позитивні емоції.Особливо сподобався масаж.
6 лютого 2018
Це було прекрасно! Дякую "Бухта", за прекрасні враження, дякую "bodo" за можливість випробувати це враження!
К
Костянтин
3 листопада 2017
На скалодромі нам сподобалося. Незабутні враження, тепла компанія, хороший інструктор, смачний чай, приємна музика. Унікальний спогад, думаємо про те щоб ходити туди регулярно.