Звідки стільки відгуків про враження? Все дуже просто — після кожного враження ми телефонуємо отримувачу і просимо залишити свій відгук на нашому сайті. Ми надсилаємо йому персонального листа з прямим посиланням на потрібну сторінку сайту та мотивуємо безстроковою знижкою 7%.
Е
Елена
Вчора
Добрый день! Спасибо, что так настойчиво и по всем каналам интересуетесь понравилось ли клиенту подаренное впечатление, да еще и делаете это оперативно - практически сразу по факту...
Добрый день! Спасибо, что так настойчиво и по всем каналам интересуетесь понравилось ли клиенту подаренное впечатление, да еще и делаете это оперативно - практически сразу по факту использования. Опираясь на ваши рекомендации, отвечу по пунктам: Что больше всего понравилось? - впечатление само понравилось. Хотя, изначально я себе представляла это по-другому - именно как массаж. Я бы это назвала больше целебной маской, т.к. действий именно массажа, опять же, в моем представлении, не было. Мед выводит хорошо токсины и такая маска хорошо очищает кожу. Она потом очень мягкая и нежная, хорошо разогретая. •Почему выбрали именно это впечатление? - изначально мне подрили другое впечатление, но потом я выбрала себе другие - три ваучера поменяла на массажи (в субботу иду на тайский, например), т.к. для меня это сейчас более актуально, чем рисование по воду и рисование акварелью. Очень крутая опция - выбрать более подходящее именно для себя. •Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - это оооочень крутой подарок! Да! •Кто подарил подарок? - мои коллеги еще на мой день рождения (13.03.) Хорошо, что можно пролонгировать и использовать в удобное для себя время/термин. В общем, спасибо! :)
Ю
Юлія
12 вересня 2017
Неймовірно приємні відчуття, повний релакс, рай для шкіри і м'язів - все це подарує медовий масаж!! Це була 1 година цілковитого задоволення, яке рекомендую спробувати усім.
О
Ольга
Вчора
Подарунковий сертифікат на "Майстер-клас з приготування штруделя на двох" - дуже гарна ідея для подарунку. По-перше - це оригінально, по-друге - додасть у ваш гарнізон вмінь ще один skill (дуже...
Подарунковий сертифікат на "Майстер-клас з приготування штруделя на двох" - дуже гарна ідея для подарунку. По-перше - це оригінально, по-друге - додасть у ваш гарнізон вмінь ще один skill (дуже корисний, до речі), по третє - ви не тільки зрозумієте всі секрети приготування цієї надзвичайної смачної випічки та навчитесь її готувати, але й потім зможете посмакувати власноруч спечені штруделі з різними поливками+випити кави, чи чаю у "Львівських пляцках". Дякую "Bodo" за можливість робити подарунки цікавими та оригінальними+ приємними!)
З
Зоя
20 липня 2017
Довго вагалась чи саме це враження обрати, але спокуса отримати два смачненьких штруделя перемогла) І не пожалкувала: нам детально пояснили, що робити і як, я нарешті зрозуміла, чому вдома у мене...
Довго вагалась чи саме це враження обрати, але спокуса отримати два смачненьких штруделя перемогла) І не пожалкувала: нам детально пояснили, що робити і як, я нарешті зрозуміла, чому вдома у мене штруделі не получались. Звістно, з першого разу у мене розтягнути тісто без дірок не получилось, треба потренуватись. Доки чекали на штруделі, то випили чаю-кави (включено в ціну сертифікату). Загалом дуже задоволена і сервісом, і штруделями)
І
Ірина
Вчора
Отримала сертифікат у подарунок .Одразу мені сподобалось,що сертифікат на 2 людей (відвідала комплекс "Ріо" разом з хлопцем).Враження лише позитивні,персонал надзвичайно привітний.Сауна...
Отримала сертифікат у подарунок .Одразу мені сподобалось,що сертифікат на 2 людей (відвідала комплекс "Ріо" разом з хлопцем).Враження лише позитивні,персонал надзвичайно привітний.Сауна чудова,опісля лишились лише позитивні емоції.Особливо сподобався масаж.
5 жовтня 2017
Відвідали із хлопцем релаксацію для двох. Все було на найвищому рівні! Сауна чудова, а масаж спини після неї незабутній і розслабляючий. Дякуємо кваліфікованим працівникам "Ріо" та "Бодо"!
20 листопада 2017
Отримала цей чудовий сертифікат в подарунок. Дуже сподобалась атмосфера закладу, обслуговування, смачна кухня і звісно ж музичний колектив, який справив гарні враження і дозволив сповна насолодитись...
Отримала цей чудовий сертифікат в подарунок. Дуже сподобалась атмосфера закладу, обслуговування, смачна кухня і звісно ж музичний колектив, який справив гарні враження і дозволив сповна насолодитись романтичною вечерею з коханим чоловіком. Дякую bodo за відмінний сервіс.
Є
Євгеній
19 вересня 2017
все було дуже класно,хороша кухня.Особливо хочеться відмітити ансамбль який дуже добре відпрацював в цей вечір, особливо вокалістка.
Т
Татьяна
20 листопада 2017
Враження— супер! Пораджу ще відчути ці ж емоції своїм друзям!
Т
Тетяна
19 листопада 2017
Дуже сподобалось, враження- супер,пораджу своїм друзям !!!
М
Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно...
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!
17 листопада 2017
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!