2 642 відгуки в

Кінопобачення
Романтичне побачення в персональному кінозалі в камерній обстановці для пари закоханих. Гості на власний розсуд зможуть вибрати фільм. Із собою можна взяти їжу й напої.
20 відгуків
Володимир
21 січня 2019
Було дуже крууууто і незабутньо дуже вдячний персоналу і особливо bodo за такі круті і оригінальні подарунки дякуємо що ви є. Ви найкращі щодо ціни і якості а щодо вражень це однозначно неперевершено. ДЯКУУУУЮ)))
Карамельний майстер-клас для двох
На уроці друзі навчаться змішувати кольори та надавати солодкій масі оригінальну форму.
39 відгуків
Таня
20 січня 2019
https://www.facebook.com/100001339190102
www.instagram.com/tanya_pyshchyk Посетили карамельный мастер-класс с двумя детками! Очень интересно, познавательно и креативно! Узнали, что карамель красят натуральными красителями (красный оказывается экстракт Черной моркови!), что подув на тонкий слой карамели можно создать летящие съедобные кристаллы. А детки практически самостоятельно слепили единорожку с мельчайшими деталями и кусочек арбуза! Здорово!
Карамельний майстер-клас
Персональний урок із приготування карамельних цукерок на основі натуральних інгредієнтів. Учень буде змішувати кольори, розтягувати карамель і ліпити деталі різних форм.
39 відгуків
Ірина
18 січня 2019
Дуже цікавий майстер клас! Дитина в захваті!
SPA догляд за волоссям
Відновлюючі процедури, які нададуть волоссю додатковий об'єм. Сеанс включає миття зміцнюючим шампунем, нанесення маски, масаж голови та шиї, стрижку й укладку.
10 відгуків
Тетяна
15 січня 2019
https://www.facebook.com/100013659181913
Відвідала салон Miledi, де випробувала подарований сертифікат на враження spa догляд за волоссям. І, дійсно була вражена, адже майстр Анна, яка зі мною працювала, справжній професіонал. Окрім того, що моє волосся після всіх процедур стало виглядати надзвичайно, я отримала масу корисних порад для догляду за волоссям на майбутнє. В салоні привітні люди і приємна затишна атмосфера. Дякую! Рекомендую враження усім!)
Бургер-день для компанії
Похід до бургер-бару для чотирьох. Компанія зможе вибрати напої та частування на суму 800 грн. У меню — більше десятка видів бургерів із яловичиною, куркою, нутом і лососем.
3 відгуки
Віталій
8 січня 2019
Відмінне обслуговування. Дуже було смачно . Приємна атмосфера , та затишне приміщення.
Fishmassage
Процедура у виконанні маленьких гарра руфа. Клієнт опустить ноги в акваріум з рибками — вони приберуть огрубілою шар шкіри. Потім майстер додатково зволожить їх кремом.
70 відгуків
Оля
3 січня 2019
https://www.facebook.com/100006129425179
Процедура прекрасна, гарний салон привітний персонал) обов`язково подарую цю процедуру комусь і я)