Звідки стільки відгуків? Все дуже просто — ми співпрацюємо тільки з найкращими партнерами, які надають якісні послуги. Ми отримуємо зворотній зв'язок по кожному враженню і не боїмося просити одержувачів залишати відгуки на нашому сайті.
23 вересня 2018
22.09.18 вирішила використати сертифікат і трохи розслабитися. Враження ми з чоловіком отримувати в саломі Міледі на вул. Костюшка. Дуже сподобався сервіс та персонал, аромомасаж тривав 60 хв...
22.09.18 вирішила використати сертифікат і трохи розслабитися. Враження ми з чоловіком отримувати в саломі Міледі на вул. Костюшка. Дуже сподобався сервіс та персонал, аромомасаж тривав 60 хв, відчуття сподобались, так як сертифікат на двох, то в кімнаті нас було двоє і двоє масажистів: жінка і чоловік. Після масажу нам ще дали час аби трохи полежати та продовжити насолоджуватися атмосферою.
Ю
Юрій
12 березня 2018
Аромамасаж для двох був дуже крутий, ходив в дівчиною, нам сподобалось! Вибрали Thai Magic. Дякую Bodo за чудові емоції!
А
Андрій
18 вересня 2018
Просто клас! Емоції словами не передати! З задоволенням політаю ще і буду рекомендувати всім своїм друзям. Пілот професіонал своєї справи, який морально готував перед кожним маневром і допомагав...
Просто клас! Емоції словами не передати! З задоволенням політаю ще і буду рекомендувати всім своїм друзям. Пілот професіонал своєї справи, який морально готував перед кожним маневром і допомагав отримати максимум задоволення без жодного страху. Також давав самому керувати літаком
8 вересня 2018
Рекомендую всім, емоції просто фантастичні
М
Марія
4 вересня 2018
Дуже хороші інструктори. Заняття пройшло у хорошій атмосфері, дійсно незабтні враження. Пані Вікторія, з якою узгоджували час заняття, іде на зустріч клієнту і робить все, що заняття запам*яталось.
31 липня 2018
Від майстер-класу ми з хлопцем отримали незабутні емоції, інструктори дуже приємні і професійні, ми дізнались багато цікавого і плануємо ще раз повторити цей досвід. Дякуємо:)
М
Марія
31 серпня 2018
Розкішна процедура, просто подорож у світ шоколаду))) такий аромат - неймовірно втриматись, так і хочеться з'їсти!) після сеансу шкіра м'яка, дууууже ніжна)
Ж
Женя
20 жовтня 2017
це дуууже приємна процедура) а як потім шкіра пахне!.. і така ніжна стає після сеансу, я в захваті!!
Р
Руслана
31 серпня 2018
Дарувати враження - то є круто! Мені його подарував друг на день народження. З ним ми й пішли в заклад. Класна атмосфера, дуже затишно, гарний інтер'єр! Обслуговування теж добре, довго ми не чекали...
Дарувати враження - то є круто! Мені його подарував друг на день народження. З ним ми й пішли в заклад. Класна атмосфера, дуже затишно, гарний інтер'єр! Обслуговування теж добре, довго ми не чекали на своє замовлення) Принесли бургери, а вони такі смачнююющі, просто кайф! Я спробувала "Грішника", надто мені назва сподобалась )) Супер просто!
Л
Ліза
30 серпня 2018
Дякую компанії Бодо за відмінний сервіс! Враження в подарунок я отримала від подруги. Там було багато різних фотосесій на вибір, але я вибрала дитячу. Доньці - 10 років, і їй дуже сподобалося...
Дякую компанії Бодо за відмінний сервіс! Враження в подарунок я отримала від подруги. Там було багато різних фотосесій на вибір, але я вибрала дитячу. Доньці - 10 років, і їй дуже сподобалося відчувати себе в ролі справжньої моделі. А якщо дитина щаслива, то я тим більше)) Знімки яскраві і позитивні, обов'язково кілька повішу в рамочку на стіні. Буду рекомендувати враження в подарунок всім!