Звідки стільки відгуків? Все дуже просто — ми співпрацюємо тільки з найкращими партнерами, які надають якісні послуги. Ми отримуємо зворотній зв'язок по кожному враженню і не боїмося просити одержувачів залишати відгуки на нашому сайті.
О
Оля
18 липня 2018
Дуже задоволена подарунком - шоколадний масаж. Відчуття приємні, шкіра - гладенька та ніжна. Чудовий подарунок для всіх любителів шоколаду. Релакс гарантований.
І
Іринка
1 липня 2018
Я щаслива людина
О
Олеся
10 липня 2018
Очень понравился детям мастер-класс.Шеф-повар -очень позитивная и приятная девушка! Очень порадовало,что, кроме пиццы,дети могли выбрать себе любой десерт.Рекомендую!
10 липня 2018
Дуже сподобалася процедура! Буду рекомендувати своїм коліжанкам )))
Х
Хрисина
7 березня 2018
процедура просто супер! море позитивного заряду та гладенькі пятки ))
А
Александр
8 липня 2018
Развлечение прекрасное. Можно повторить! Организовано все отлично. Траса интересная. Впечатляет как легко на квадрацикле можно подняться на очень крутые горки, и проехать по совершенно непроходным местам.
А
Алексей
5 жовтня 2017
Впервые ездил на квадроцикле. Все очень понравилось. Инструктор толково ве рассказал. Обмундирование в хорошем состоянии. Прийду еще!
6 липня 2018
Я выбрала "Антистрессовый массаж для двоих", услуга была оказана в салоне "Миледи" г.Львова. Мне очень понравилось! Массаж просто возрождает заново. Рекомендую всем!
9 травня 2018
Дуже сподобався подарунок!!! Персонал салону дуже привітний та ввічливий, руки масажистів надзвичайно ніжні, професійні + релаксуюча атмосфера,спокійна музика дозволяють максимально...
Дуже сподобався подарунок!!! Персонал салону дуже привітний та ввічливий, руки масажистів надзвичайно ніжні, професійні + релаксуюча атмосфера,спокійна музика дозволяють максимально розслабитись,щиро дякую всім хто працює над такими чудовими подарунками!!!
І
Іванка
6 липня 2018
Дуже круто!! Були з хлопцем в "Ганнібал". Вперше обрали такий вид відпочинку. Чесно кажучи, трохи опустили свою самооцінку))) Те, що там написано "від 12 років" - не ведіться, воно не для дітей))))...
Дуже круто!! Були з хлопцем в "Ганнібал". Вперше обрали такий вид відпочинку. Чесно кажучи, трохи опустили свою самооцінку))) Те, що там написано "від 12 років" - не ведіться, воно не для дітей)))) Хіба для малих геніїв. Дівчинка-адміністратор все нас рятувала своїми підказками) Коротше кажучи супер)
О
Олена
6 червня 2018
Отримала квест - кімнату у подарунок. Все досить класно, але вважаю що для двох це трішки важко(часу бракує), краще іти з компанією. Ми обрали кімнату Код Да Вінчі, задум сподобався.