Звідки стільки відгуків про враження? Все дуже просто — після кожного враження ми телефонуємо отримувачу і просимо залишити свій відгук на нашому сайті. Ми надсилаємо йому персонального листа з прямим посиланням на потрібну сторінку сайту та мотивуємо безстроковою знижкою 7%.
Сьогодні
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала...
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом огранізація на найвищому рівні! Плюс сам урок верхової їзди сподобався. Однозначно буду брати ще такі уроки. Дякую
Х
Христина
18 липня 2017
Привіт, отримала в подарунок сертифікат від bodo, вибрала урок верхової їзди оскільки давно мріяла))) ні хвилини не вагалася!!! Враження неймовірні!!!! Дуже раджу скористатися, не пожалієте!!!! Буду...
Привіт, отримала в подарунок сертифікат від bodo, вибрала урок верхової їзди оскільки давно мріяла))) ні хвилини не вагалася!!! Враження неймовірні!!!! Дуже раджу скористатися, не пожалієте!!!! Буду й надалі користуватися послугами bodo.!!! ДЯКУЮ ЗА ВРАЖЕННЯ!!!
І
Іра ЦАН
19 вересня 2017
Давно хотіла щось змінити. Брат подарував сертифікат від Бодо на аромомасаж. Я поміняла на стильну стрижку. Залишилась задоволена. Салон і майстер були вищого рівня. Працівникам Бодо окреме дякую;) Тепер буду звертатись до вас ще.
31 липня 2017
Сертифікат мені подарували колеги по роботі. Враження обрала сама, так як дуже люблю експериментувати з зачіскою. В салоні майстер була дуже привітна і професійна. Послугою задоволена.
Є
Євгеній
19 вересня 2017
все було дуже класно,хороша кухня.Особливо хочеться відмітити ансамбль який дуже добре відпрацював в цей вечір, особливо вокалістка.
Ю
Юлія
9 травня 2017
Надзвичайна атмосфера, смачна кухня і дуже крутий кавер-гурт! Дякую bodo за чарівний та романтичний вечір!
М
Марта
18 вересня 2017
Антистресовий масаж добре знімає напруження, особливо після роботи. Тому це враження і вибрала. Ідея такого подарку дуже вдала, бо не завжди можеш подарувати те що хоче іменинник. Подарунок був для мами.
Н
Наталя
13 вересня 2017
Рекомендую це враження- приємна розслабляюча атмосфера та чудовий масаж від професіонала :)
О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!
7 вересня 2017
Флай йога -це щось нове і дієве. Спробувати варто, адже гнучкість це наша молодість. Водночас легко і сильно! В тренера індивідуальний підхід та хороше відношення. Для нових відчуттів це саме те, що треба!
М
Міла
14 вересня 2017
Давно хотіла відкрити для себе щось нове, тому з декількох вражень обрала саме майстер-клас. Дуже сподобався індивідуальний формат заняття, тренер все детально пояснювала. Дуже комфортно з нею...
Давно хотіла відкрити для себе щось нове, тому з декількох вражень обрала саме майстер-клас. Дуже сподобався індивідуальний формат заняття, тренер все детально пояснювала. Дуже комфортно з нею працювати, немає якогось сорому, хоча рухи мої часом виглядали відверто смішно. Залишилась цілком задоволена подарунком, дякую.
О
Оксана
24 квітня 2017
Майстер-клас вибирали як подарунок-сюрприз для подруги. Шукали щось, що запам"ятається. Виглядає, що не помилились :) Взагалі, було весело - активна розминка, кілька слів про те, що таке насправді...
Майстер-клас вибирали як подарунок-сюрприз для подруги. Шукали щось, що запам"ятається. Виглядає, що не помилились :) Взагалі, було весело - активна розминка, кілька слів про те, що таке насправді стрип-пластика і нескладна композиція. Приємно було працювати з інструктором - вона нас підбадьорювала протягом всього заняття :)