2 679 відгуків в

SPA догляд для обличчя
Комплекс очищення, зволоження та підвищення тонусу шкіри. Для початку обличчя освіжать тоніком, а потім нанесуть скраб і маску, яка ідеально підійде до типу шкіри відвідувача.
14 відгуків
Оксана
10 березня 2019
https://www.facebook.com/100009872883988
SPA-догляд за обличчям - дуже потрібна процедура для жінок. Отримавши в подарунок сертифікат Bodo, я зразу ж обрала це враження. Особливо приємно було, що цю процедуру було зроблено дійсно на високому професійному рівні. Косметолог детально розповіла, як потрібно доглядати за шкірою обличчя і декольте, а масаж обличчя був просто чудовим!. Дякую за гарні враження!
Соляна печера
Відвідування оздоровчих сеансів у кімнаті, виконаній із солі. Особливий мікроклімат допомагає зміцнити здоров'я. Під час процедури можна дивитися фільми або слухати музику.
13 відгуків
Алла
7 березня 2019
Подарунок "Враження" запам"ятається надовго, особливо, якщо це приємні враження. Привітний і професійний персонал від Бодо та в Jadore Style доповнили гарні враження від Соляної кімнати. Дуже задоволена подарунком, гарне поєднання приємного з корисним!
Стрибки на батуті для двох
Новачки навчаться правильно стрибати та приземлятися, а потім спробують опанувати прості акробатичні трюки — з перекидами, відскоками, виконанням фігур у повітрі.
23 відгуків
Алла
7 березня 2019
Враження дуже позитивні! Величезні батути перевершили наші очікування. Стрибали, як діти і це чудово:) PS: На сальто поки не зважились, але все ще попереду!
Майстер-клас коктейлів
Гості будуть готувати мікси різних видів: build, stir і shake. Кожен учень зробить по три коктейлі. Після завершення майстер-класу учасники продегустують приготовані напої.
11 відгуків
Таня
5 березня 2019
Разом з хлопцем провели неймовірний вечір! Бармен просто прекрасний: щирий, майстер своєї справи ❤️ Індивідуальний підхід до гостей: ви можете обрати чого більше хочете - слухати чи готувати. Атмосфера вау. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую усім :)
Майстер-клас стейків для двох
Шеф-кухар розповість про технологію приготування страв та особливості зберігання м'яса. Новачки виберуть вид стейка, який вони приготують під керівництвом наставника.
6 відгуків
Лілія
4 березня 2019
Замовляли враження для співробітнці, як весільний подарунок. Саме враження надзвичайно цікаве. Але на сторінці BODO вказана недостовірна і неповна інформація щодо цієї послуги, що є прямим порушенням прав споживачів. А саме, не вказано, що час (лише 13 год) і дата (лише будні дні) проведення майстер-класу вже вирішино за клієнта партнером BODO (в даному випадку рестораном Culinarium, Kavalier boutique hotel. На даний момент пара не може скористатись послугою, через обмеження, про які не вказано на цій сторінці.
bodo
4 березня 2019
Доброго дня, Лілія. Ми перепрошуємо за надані незручності, компанія Bodo не вважає це нормою. Інформація щодо графіка роботи не розміщується, оскільки у партнерів графік змінюється, а ми не бажаємо вводити в оману покупців. Інформацію щодо запису на враження ми з радістю повідомляємо отримувачу та обираємо разом з ним оптимальний варіант дати та часу. Партнер працює кожний день, але саме майстер-клас проходить тільки о 13:00. Оскільки багато клієнтів бажають записатись на вихідні, наразі на сайті недоступні для запису найближчі вихідні, оскільки вони вже зайняті. Отримувача сертифікату вже записали на послугу, сподіваємось, що не дивлячись на цю ситуацію враження сподобається.
Карамельний майстер-клас для двох
На уроці друзі навчаться змішувати кольори та надавати солодкій масі оригінальну форму.
41 відгук
Оксана
3 березня 2019
Майстер клас по виготовленні карамелі нам подарувала подруга для доці на день народження. Враження неймовірні, були на такому майстер класі вперше, дуже сподобалось, особливо донечці, колись плануємо ще піти, для дітей дуже цікаво.