Подаруй абонемент на танці!

подарували вже 398 рази
1 людина
8 занять по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Новачок зможе вибрати один із напрямків: поп-джаз, хіп-хоп, хаус, бродвейський джаз тощо. Є програми танців для дітей. На кожному занятті тренер проводить розминку, після якої група розпочинає практику. Наставник контролює виконання рухів і стежить за технікою учнів. Уроки відбуваються у групах.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

Студія розташована в 10 хвилинах від Львівського оперного театру. Є три танцювальні зали площею 50 м² і одна — 100 м². У кожному приміщенні встановлені кондиціонери та дзеркала в повний зріст. Також у розпорядженні учнів — 2 чоловічі та 2 жіночі роздягальні, 2 холи з диванами та плазмовими телевізорами. У студії працюють 17 викладачів, а її керівник Вадим Лященко — постановник танцювальних проектів «Майданс» та «Шоу #1».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Наталія
1 листопада 2018
Подруга подарувала сертифікат, знаючи, що я давно хотіла спробувати хіп-хоп..! Це було так круто і вражень надзвичайно багато!! Особливе дякую тренеру Анастасії - вона просто прекрасна! Легка в спілкуванні і бомбезний хореограф, планую записатися в їхню студію!
Міла
9 серпня 2017
Абонемент мені подарувала сестра, я дуже зраділа. До того ж справді є, з чого обрати. Була поки що на 2 заняттях, все подобається. Просторі зали, приємний хореограф. Дякую, Бодо!
Світлана
9 серпня 2017
Була на занятті контемпом і мені дуже сподобалось. Але зрозуміла, що для красивих рухів має бути підготовлене тіло. Я колись займалась гімнастикою, але виявилося, що занадто давно - вже втратила форму. Тренер чудовий, пішла б ще залюбки!
Юлія
3 березня 2017
https://www.facebook.com/apex.west.ltd
Подарувала сертифікат доньці на День св. Валентина. Дитина в захваті від отриманого сертифікату уроку танців. Море позитивних емоцій та вражень. Щаслива дитина - щаслива мама ! Дякую Вам

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.