Подаруй аквафотосесію!

подарували вже 14 рази
2500 грн 1 люд. до 2,5 годин
1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На клієнта чекає зйомка у бризках. Спочатку майстри зроблять макіяж аквакосметикою. Потім відвідувач вирушить до фотозони, де за допомогою системи «штучний дощ» на нього будуть розпорошувати воду. Фотограф дасть кілька порад щодо позування та зафіксує найкращі моменти. З собою можна взяти декілька різних вбрань. Клієнт отримає всі вдалі знімки в пакетній обробці, а 10 обраних пройдуть додаткову ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Fabrik

Для аквафотосессі в студії є окремий зал зі скляною стіною. Завдяки системі рекуперації в залі завжди тепле та свіже повітря. Також в студії є гримерка, душ і фен.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ксеня
13 червня 2017
Я в повному захваті, такої фотосесії ще в мене не було! Знімки дуже кльові і сам процес зйомки цікавий - до бризків швидко звикаєш і починаєш імпровізувати! Дякую студії "Фабрік", компанії Бодо і звісно моїм винахідливім друзям за такий подарунок)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.