Подаруй аналіз гардероба!

подарували вже 20 разів
2500 грн 1 люд. 3 години
1 людина
3 години
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Аналізувати сезонний гардероб стиліст буде вдома у клієнта. Він підкаже, які кольори та фасони найкраще доповнять образ і підкреслять фігуру. Імідж-консультант допоможе створити кілька вдалих комплектів в різних стилях: офісному, вечірньому, кежуал тощо. Клієнт приміряє вбрання та отримає масу корисних коментарів від експерта.

Чому ми вибрали агентство іміджу та стилю Studio Style

Fashion-центр заснувала популярний дизайнер Олеся Беньо. Вона займається підбором образів для фотосесій, модних зйомок і телепередач. Studio Style — це перше агентство стилістів-шоперів у Львові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Марта
19 октября 2015
Я отримала в подарунок від чоловіка це враження. Давно мріяла про це :) По-перше, сама коробочка - в якій знаходився сертифікат, мені дуже сподобалася. По-друге, саме враження - воно не забутнє. Олеся Беньо - професіонал своєї справи! Вона все заздалегідь запланувала і таким чином - у нас не було жодної хвилини "простою", все було розписано по-хвилинно. Образ, який мені створили виявився набагато кращим, ніж я могла собі уявити. Якщо ви бажаєте змінитися, навести порядок зі своїм гардеробом чи просто отримати масу позитивних емоцій - це те враження, яке вам потрібно. Рекомендую БОДО та імідж-дизайнера Олесю Беньо, як професіоналів своєї справи!!!
Іванка
29 сентября 2014
Обожнюю подарунки від Бодо! Цей поповнив мою скарбничку вражень)) Тепер я стала вдягатися яскравіше і більш сміливо комбінувати одяг)
Илона
13 апреля 2014
Шикарный презент от коллег! Спасибо, мои любимые! Впечатление - супер. Взглянула на свой гардероб другими глазами.
Аня
11 сентября 2013
Спасибо любимому мужу за подарок!!! Ему видно надоели мои извечные жалобы, мол нечего одеть, когда шкаф забит вещами. То блузку не можешь подобрать, то юбка не подходит... А вот, когда в наш дом приехала Галина, то все стало на свои места. Мне даже не верится, что мы все успели примерить) Спасибо ей огромное за терпение и и помощь!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки