Подаруйте аромамасаж для двох!

подарували вже 616 рази
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Процедуру проводять одночасно для двох в одному приміщенні. Перед початком кожному видадуть усе необхідне. Майстри нанесуть на шкіру ароматну суміш, яка складається з комбінації ефірних і базових масел. Спеціалісти будуть розминати тіло легкими масажними рухами від голови до ніг. Така процедура дозволить розслабити м'язи та позбавитися стресу.

Чому варто спробувати аромамасаж

Процедура знімає напругу та втому. Майстри використовують класичну європейську техніку точкових натискань і розтирань. Аромаолії підбираються таким чином, щоб комбінація їхніх ароматів відразу допомогла розслабитися. Також олії моментально вбираються у шкіру, зволожують і зігрівають її.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

47 відгуків

Марія
26 лютого 2019
Отримала сертифікат у подарунок, враження чудові, привітний персонал, ми з чоловіком залишились задоволеними.
Вікторія
24 лютого 2019
все пройшло чудово, дуже сподобався масаж))
Христина
6 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002491478032
"Спа у темряві для двох" - залишив чудові емоції . Професійний масаж у приємній атмосфері під звуки романтичної музики. Рекомендую спробувати. Вам сподобається!
Юлія
1 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005557908807
Нам з чоловіком дуже сподобалось. Розслабляє і допомагає відключитись від зовнішнього світу.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.