Подаруйте аромамасаж!

подарували вже 1 670 разів
1 людина
60 хв.
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс масажу відбудеться в атмосфері повного релаксу: в кабінеті з приглушеним світлом і легкою музикою. Фахівець нанесе на шкіру суміш натуральних олій, а потім плавно опрацює біологічно активні точки всього тіла. Масаж в класичній європейській техніці позбавить втоми та скутості в м'язах.

Чому варто спробувати аромамассаж

Цілющі ефірні олії інтенсивно насичують шкіру корисними мікроелементами, надаючи їй гладкість і бархатистість. Сеанс надає тонізуючий ефект на весь організм. Процедура допомагає зняти стрес. У результаті поліпшується кровообіг, обмін речовин і якість сну.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

47 відгуків

Марія
26 лютого 2019
Отримала сертифікат у подарунок, враження чудові, привітний персонал, ми з чоловіком залишились задоволеними.
Вікторія
24 лютого 2019
все пройшло чудово, дуже сподобався масаж))
Христина
6 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002491478032
"Спа у темряві для двох" - залишив чудові емоції . Професійний масаж у приємній атмосфері під звуки романтичної музики. Рекомендую спробувати. Вам сподобається!
Юлія
1 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005557908807
Нам з чоловіком дуже сподобалось. Розслабляє і допомагає відключитись від зовнішнього світу.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.