101145
 

Подаруй аромамасаж!

Поєднання основних прийомів європейської техніки масажу з ароматерапією! У салоні запропонують вибрати натуральні масла залежно від особистих переваг. Після чого аромакомпозицію нанесуть на шкіру легкими масажними рухами. Сеанс релаксу триватиме годину, а легкість у всьому тілі залишиться до кінця дня. Всі необхідне нададуть перед масажем.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.01.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 311 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.01.2019

Аромамасаж — що це?

Тандем двох важливих почуттів — дотику і нюху. У цьому випадку масажна техніка «працює» у поєднанні з ароматерапією. Запахи наповнюють масажну кімнату і створюють чарівний простір для відпочинку. Такий масаж чудово зволожує шкіру, розслаблює м'язи, а також відновлює життєві сили і надає енергії.

Як все відбувається?

Сеанс масажу буде чекати Щасливчика в одному з найкращих салонів міста. Про всі необхідне подбають заздалегідь. Аромамасаж буде проходити в кімнаті з приглушеним світлом. Щасливчику запропонують вибрати ефірне масло для цієї приємної процедури. Потім майстер нанесе масло на шкіру і легкими ковзаючими рухами буде втирати його. Шкіра моментально розігріється, а напруга у м'язах зникне. Доповнить враження чаювання в кінці сеансу.

Масаж + ароматерапія

Це комплексна процедура, в якій загальний масаж тіла поєднується з терапією ароматами. Ефірні олії моментально вбираються в шкіру, зволожують і зігрівають її. Крім того, вони впливають на нюх. Завдяки цьому ефект релаксації триває довше.

Аромамасло на вибір

У салоні запропонують безліч ефірних масел з різним складом і ароматом. Можна буде вибрати одне з них або створити композицію.

Миттєве розслаблення

Аромамасаж знімає напругу і втому. Приємні аромати поліпшують настрій та розлаблюють, тому після відпочинку Щасливчик буде бадьорим і енергійним.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!

34 відгуків

8 травня 2018
Аромамасаж для двох дуже сподобався, ходили в чоловіком 06.05! Вибрали Thai Magic. Дякуємо за чудовий відпочинок

Ю
Юрій
12 березня 2018
Аромамасаж для двох був дуже крутий, ходив в дівчиною, нам сподобалось! Вибрали Thai Magic. Дякую Bodo за чудові емоції!

Н
Наталья
19 лютого 2018
Всё очень понравилось! Обстановка приятная, массаж аромаслами, принёс приятное расслабление тела, и состояние приятного релакса. Подарок сделал сын, спасибо ему и Вам за такие сюрпризы!

І
Ірина
19 липня 2017
Доброго дня, все пройшло чудово! Дякую за організацію та координацію гарної подарункової акції!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень