Подаруйте аромамасаж!

подарували вже 1 526 разів
1 людина
60 хв.
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс масажу відбудеться в атмосфері повного релаксу: в кабінеті з приглушеним світлом і легкою музикою. Фахівець нанесе на шкіру суміш натуральних олій, а потім плавно опрацює біологічно активні точки всього тіла. Масаж в класичній європейській техніці позбавить втоми та скутості в м'язах.

Чому варто спробувати аромамассаж

Цілющі ефірні олії інтенсивно насичують шкіру корисними мікроелементами, надаючи їй гладкість і бархатистість. Сеанс надає тонізуючий ефект на весь організм. Процедура допомагає зняти стрес. У результаті поліпшується кровообіг, обмін речовин і якість сну.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

43 відгуки

Наталія
22 грудня 2018
Отримали сертифікат в подарунок від дітей.Трохи ніяково було від такого подарунка але вирішили піти з чоловіком.День коли ми мали йти на вулиці падав дощ ....мерзено просто було. В салоні "Міледі" нас люб'язно зустріли. Робили нам з чоловіком масаж чоловік і жінка вони були профі своєї справи.Настільки розслабились та отримали масу задоволення.Якоїсь миті зловила себе на думці, що засинаю,значить вони зробили свою справу.Дякую вам за приємно проведений час!
Олег
2 грудня 2018
Очень приятно с супругой провели время. Такое впечатление, что после массажа исчез груз забот. Как-будто тебе дали крылья и научили летать
Анастасія
23 вересня 2018
https://www.facebook.com/100012211720373
22.09.18 вирішила використати сертифікат і трохи розслабитися. Враження ми з чоловіком отримувати в саломі Міледі на вул. Костюшка. Дуже сподобався сервіс та персонал, аромомасаж тривав 60 хв, відчуття сподобались, так як сертифікат на двох, то в кімнаті нас було двоє і двоє масажистів: жінка і чоловік. Після масажу нам ще дали час аби трохи полежати та продовжити насолоджуватися атмосферою.
Ярина
31 липня 2018
Подарували колеги на день народження сертифікат на Аромамасаж. Це просто ЩОСЬ! Масаж робили в салоні "Міледі". Повний релакс. Персонал привітний.Приємна атмосфера. Я в захваті. Якщо не знаєте,що подарувати найближчим ,то це ідеальний варіант.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.