Beauty Day для мами і доньки

2 людини
до 4 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Програма догляду, яка допоможе мамі з донькою повністю перетворитися. Вони розташуються в сусідніх кріслах і довірять свої образи майстрам. Спеціалісти вислухають усі побажання щодо укладки та макіяжу, а також нададуть широку палітру лаків для нігтів. Стилісти вирівняють волосся або зроблять легку хвилю. Потім візажист нанесе яскравий чи ніжний мейкап. Для дитини передбачений макіяж із мінімальним використанням косметики. Третім етапом стане манікюр: майстри видалять кутикулу та покриють нігті однотонним лаком або гель-лаком.

Чому ми вибрали салон краси «Л'Етуаль»

Б'юті-студія знаходиться в центрі міста. Дітям до 12 років замість манікюру виконають процедуру з догляду для рук, яка включає зміцнення нігтів за допомогою IBX. У 2010 році салон успішно пройшов сертифікацію Salon Expert L'Oreal Professionnel.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ліна
22 февраля 2018
Відвідала разом за мамою б'юті-дей - це було справжнє свято краси. Манікюр, укладка, макіяж - все зробили як треба, ми повністю задоволені! Майстри чудові! Одразу відчуваєш себе красивою) Треба частіше маму кудись брати з собою!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки