Подаруйте Beauty Day для неї!

подарували вже 151 рази
1300 грн 1 люд. до 3 годин
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На дівчину чекає комплексний сеанс краси, в який входять укладка, макіяж і манікюр. Відвідувачка погодить бажаний образ зі стилістами, після чого почнеться перевтілення. Спочатку майстер укладе волосся — це можуть бути локони, хвилі або прямі пасма. Потім візажист зробить макіяж, враховуючи всі побажання дівчини. Завершенням б'юті-процедури стане манікюр.

Чому ми вибрали салон краси «Л'Етуаль»

Салон знаходиться в центрі міста. У 2010 році він отримав статус Salon Expert L'Oreal Professionnel. Для процедур використовується косметика відомих брендів. Серед фахівців студії — майстри з багаторічним досвідом роботи. Салон працює щодня.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Оксана
25 грудня 2016
Надзвичайно рада такому подарунку! Хороша можливість розслабитись та виглядати на всі 100%.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.