Подаруйте боулінг для компанії!

подарували вже 1 047 разів
700 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Компанія вирушить до боулінг-клубу, де на неї буде чекати доріжка з професійним покриттям. Адміністратор видасть спеціальне взуття, після чого друзі перейдуть до гри. По черзі запускаючи кулі, гравці зможуть вибити страйк, спліт або спейр. Поточні результати будуть відображатися на спеціальному моніторі. Переможцем стане той, хто зіб'є більшу кількість кеглів за все підходи.

Чому ми вибрали боулінг-клуб «Десятка»

Клуб знаходиться недалеко від центру міста в ТРЦ «ВАМ». Тут є 10 доріжок, створених за проектом американської компанії Brunswick. У них вбудовані автоматичні дитячі бортики. Клуб пройшов сертифікацію доріжок, завдяки чому тут проходять різні чемпіонати і змагання зі спортивного боулінгу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Оксана
21 травня 2017
Чудово! Дякую за ретельний підхід до організації! Буду рекомендувати всім.
Богдан
24 січня 2017
https://www.facebook.com/100000208510965
Отримали сертифікат для банди на похід поганяти шари, було кльово, рекомендуємо з друзями активно відпочити!
Діана
15 грудня 2016
https://www.facebook.com/diana.di.79677471
Враження мені подарували друзі ))) Дуже задоволена їхнім вибором. В боулінгу провели чудово час.Дякую!!!
Орест
30 вересня 2015
Хочу подякувати Вам за увагу і активний супровід в організації міроприємств по проведенню мого дозвілля з подарунком-враженням. Ідея подарунка не моя. Сертифікат з пакетом вражень подарували мені діти. І мені було дуже приємно , що я зміг в компанії рідних психологічно розслабитись отримавши велике задоволення. Дякую Вам і компанії «Bodo» ще раз .

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.