Подаруй боулінг для компанії!

подарували вже 736 разів
500 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Компанія вирушить до боулінг-клубу, де її буде чекати доріжка з професійним покриттям. Адміністратор видасть спеціальне взуття, після чого друзі перейдуть до гри. По черзі запускаючи кулі, гравці зможуть вибити страйк, спліт або спейр. Поточні результати будуть відображатися на спеціальному моніторі. Переможцем стане той, хто зіб'є більшу кількість кеглів за все підходи.

Чому ми вибрали боулінг-клуб «Десятка»

Клуб знаходиться недалеко від центру міста в ТРЦ «ВАМ». Тут є 10 доріжок, створених за проектом американської компанії Brunswick. У них вбудовані автоматичні дитячі бортики. Клуб пройшов сертифікацію доріжок, завдяки чому тут проходять різні чемпіонати і змагання зі спортивного боулінгу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Оксана
21 мая 2017
Чудово! Дякую за ретельний підхід до організації! Буду рекомендувати всім.
Богдан
24 января 2017
https://www.facebook.com/100000208510965
Отримали сертифікат для банди на похід поганяти шари, було кльово, рекомендуємо з друзями активно відпочити!
Діана
15 декабря 2016
https://www.facebook.com/diana.di.79677471
Враження мені подарували друзі ))) Дуже задоволена їхнім вибором. В боулінгу провели чудово час.Дякую!!!
Орест
30 сентября 2015
Хочу подякувати Вам за увагу і активний супровід в організації міроприємств по проведенню мого дозвілля з подарунком-враженням. Ідея подарунка не моя. Сертифікат з пакетом вражень подарували мені діти. І мені було дуже приємно , що я зміг в компанії рідних психологічно розслабитись отримавши велике задоволення. Дякую Вам і компанії «Bodo» ще раз .

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки