101336
 

Подаруй боулінг для компанії!

Боулінг — всесвітньо популярна гра в кеглі та кулі, що допоможе весело провести час, а також сприятиме розвитку сили і спритності. Для компанії нададуть 1 доріжку і комплект куль різних розмірів. Також кожного «перевзують» у спеціальні кеди. Деякі доріжки в клубі оснащені дитячими бортиками для гри, тож в команду можна взяти навіть маленьких учасників. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 590 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2018

Боулінг для компанії — що це?

Двогодинна командна гра в боулінг для компанії з 4-х друзів. Мета кожного гравця — набрати максимальну кількість балів, збиваючи кеглі на доріжці за допомогою спеціальних куль. Компанії друзів належить перевірити себе на влучність в одному з найпрестижніших клубів міста «Десятка». Саме тут періодично проходять Чемпіонати України зі спортивного боулінгу. У розпорядження гостей нададуть одну з 10-ти доріжок і повний набір кольорових куль різних розмірів. Кожна доріжка обладнана спеціальними бортами, які дозволяють приймати участь у грі дітям.

Як все відбувається?

Боулінг — це весела командна гра, і щоб Щасливчику можна було насолодитися нею сповна, він має право взяти з собою 3 кращих друзів. Всіх забезпечать спеціальним вологостійким і комфортним взуттям, а далі їм належить по черзі запускати кулі на боулінг-доріжках. Комплект з 10 кеглів, збудованих в трикутник, буде маячити в кінці «тунелю». Той, хто зіб'є більшу кількість кеглів за всі підходи, стане переможцем гри.

Боулінг — популярна гра з командним духом

Прості правила і наявність командного духу зробили боулінг однією з найпопулярніших ігор в світі. Кожен гравець спробує набрати найбільшу кількість балів, збиваючи кеглі за допомогою важких куль. Відчуття захоплення і гарний настрій — гарантовані. А взяти участь можуть навіть діти — спеціальні бортики для гри дозволять забезпечити максимальний комфорт змагання.

100% заряд бадьорості

Крім хорошого проведення часу друзі отримають заряд бадьорості та енергії. Адже легке фізичне навантаження під час цієї спортивної гри робить позитивний вплив на організм в цілому, змушує попрацювати м'язи і суглоби, позбавляючи їх від напруги.

Спеціальне взуття видається на місці

Все необхідне для гри — кулі відповідного розміру і спеціальні кеди — видадуть на місці. Спеціальне взуття зі шкіряною підошвою подбає про вільне ковзання на гладкому покритті, а гумовий каблук забезпечить необхідне гальмування.

Місце проведення враження:

Десятка - Боулінг клуб
м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 214, ТРЦ «ВАМ» Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

О
Оксана
21 травня 2017
Чудово! Дякую за ретельний підхід до організації! Буду рекомендувати всім.

Б
Богдан
24 січня 2017
Отримали сертифікат для банди на похід поганяти шари, було кльово, рекомендуємо з друзями активно відпочити!

15 грудня 2016
Враження мені подарували друзі ))) Дуже задоволена їхнім вибором. В боулінгу провели чудово час.Дякую!!!

О
Орест
30 вересня 2015
Хочу подякувати Вам за увагу і активний супровід в організації міроприємств по проведенню мого дозвілля з подарунком-враженням. Ідея подарунка не моя. Сертифікат з пакетом вражень подарували мені діти. І мені було дуже приємно , що я зміг в компанії рідних психологічно розслабитись отримавши велике задоволення. Дякую Вам і компанії «Bodo» ще раз .

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень