101336
 

Подаруй боулінг для компанії!

Боулінг — всесвітньо популярна гра в кеглі та кулі, що допоможе весело провести час, а також сприятиме розвитку сили і спритності. Для компанії нададуть 1 доріжку і комплект куль різних розмірів. Також кожного «перевзують» у спеціальні кеди. Деякі доріжки в клубі оснащені дитячими бортиками для гри, тож в команду можна взяти навіть маленьких учасників. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 687 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Боулінг для компанії — що це?

Двогодинна командна гра в боулінг для компанії з 4-х друзів. Мета кожного гравця — набрати максимальну кількість балів, збиваючи кеглі на доріжці за допомогою спеціальних куль. Компанії друзів належить перевірити себе на влучність в одному з найпрестижніших клубів міста «Десятка». Саме тут періодично проходять Чемпіонати України зі спортивного боулінгу. У розпорядження гостей нададуть одну з 10-ти доріжок і повний набір кольорових куль різних розмірів. Кожна доріжка обладнана спеціальними бортами, які дозволяють приймати участь у грі дітям.

Як все відбувається?

Боулінг — це весела командна гра, і щоб Щасливчику можна було насолодитися нею сповна, він має право взяти з собою 3 кращих друзів. Всіх забезпечать спеціальним вологостійким і комфортним взуттям, а далі їм належить по черзі запускати кулі на боулінг-доріжках. Комплект з 10 кеглів, збудованих в трикутник, буде маячити в кінці «тунелю». Той, хто зіб'є більшу кількість кеглів за всі підходи, стане переможцем гри.

Боулінг — популярна гра з командним духом

Прості правила і наявність командного духу зробили боулінг однією з найпопулярніших ігор в світі. Кожен гравець спробує набрати найбільшу кількість балів, збиваючи кеглі за допомогою важких куль. Відчуття захоплення і гарний настрій — гарантовані. А взяти участь можуть навіть діти — спеціальні бортики для гри дозволять забезпечити максимальний комфорт змагання.

100% заряд бадьорості

Крім хорошого проведення часу друзі отримають заряд бадьорості та енергії. Адже легке фізичне навантаження під час цієї спортивної гри робить позитивний вплив на організм в цілому, змушує попрацювати м'язи і суглоби, позбавляючи їх від напруги.

Спеціальне взуття видається на місці

Все необхідне для гри — кулі відповідного розміру і спеціальні кеди — видадуть на місці. Спеціальне взуття зі шкіряною підошвою подбає про вільне ковзання на гладкому покритті, а гумовий каблук забезпечить необхідне гальмування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Десятка - Боулінг клуб
м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 214, ТРЦ «ВАМ» Показати на мапі

10 відгуків

О
Оксана
21 травня 2017
Чудово! Дякую за ретельний підхід до організації! Буду рекомендувати всім.

24 січня 2017
Отримали сертифікат для банди на похід поганяти шари, було кльово, рекомендуємо з друзями активно відпочити!

15 грудня 2016
Враження мені подарували друзі ))) Дуже задоволена їхнім вибором. В боулінгу провели чудово час.Дякую!!!

О
Орест
30 вересня 2015
Хочу подякувати Вам за увагу і активний супровід в організації міроприємств по проведенню мого дозвілля з подарунком-враженням. Ідея подарунка не моя. Сертифікат з пакетом вражень подарували мені діти. І мені було дуже приємно , що я зміг в компанії рідних психологічно розслабитись отримавши велике задоволення. Дякую Вам і компанії «Bodo» ще раз .

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень