102185
 

Подаруй гоління небезпечною бритвою!

Послуга для чоловіків — гоління небезпечною бритвою з відкритим лезом. Це цілий ритуал, який включає процедури по догляду за шкірою обличчя і безпосередньо процес видалення щетини гостро наточеною бритвою. В кінці сеансу до лиця прикладають холодний компрес, виконують легкий масаж і зволожують шкіру лосьйоном або молочком. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.05.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 51 раз
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Можливість для чоловіка повністю позбутися від щетини або додати стильний вигляд бороді. У салоні будуть використовувати небезпечну бритву з відкритим лезом. Переваги такого інструменту в тому, що він допомагає ідеально видалити щетину, а завдяки гостроті і ширині леза процес займає небагато часу. Гоління в салоні перетвориться на цілий ритуал, адже додатково запропонують корисні процедури по догляду за шкірою обличчя.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний чоловічий салон Frisor Barbershop, де його чекає зустріч з досвідченим майстром. Стиліст-перукар уточнить всі побажання клієнта і посадить його в зручне крісло перед дзеркалом. Майстер приступить до роботи: спершу нанесе пом'якшувальну піну, а після зніме її теплим рушником, щоб шкіра розпарилася. Далі — процедура гоління. По її завершенні до лиця прикладають холодний компрес і виконують легкий масаж із застосуванням пом'якшувального бальзаму або крему після гоління.

Гоління небезпечною бритвою — чоловіча традиція

Небезпечна бритва була головним інструментом для видалення щетини аж до ХХ століття. Джентльмени відвідували цирюльні, де в очікуванні своєї черги обговорювали останні новини в країні та світі. З появою першої «безпечної» бритви процес гоління для чоловіків значно спростився. Але традиційний ритуал зберіг свої переваги, а саме —якісний результат.

Покрокова процедура гоління

Гоління небезпечною бритвою — це цілий «набір» вивірених дій. Спочатку шкіру обличчя розпарюють і пом'якшують, щоб процедура проходила максимально комфортно. Щетину видаляють за напрямком росту волосся, що дозволяє зберегти результат якомога довше. А холодний компрес і фінальний масаж з нанесенням лосьйону заспокоюють шкіру.

Звільнення від щетини або надання форми бороді

Бритва з відкритим лезом дозволяє зробити процедуру гоління досконалою. Майстер з легкістю видалить волосся навіть із самих важкодоступних ділянок обличчя або навпаки — надасть форму бороди.

Місце проведення враження:

4 відгуки від реальних людей

Ю
Юрій
17 січня 2017
Ніколи не думав що процес гоління може бути настільки цікавий, розпарювання, небезпечне лезо, і звичайно професіоналізм майстра залишили чудові враження від подарунка. Дякую коханій за чудовий подарунок. Bodo ви найкращі!)

А
Антон
12 лютого 2016
Не знав що вибрати із 10 подарунків - все подобалось, тож тягнув навмання. І випало саме гоління "опасною" бритвою. А так як я давно хотів привести бороду до ладу, цей варіант був дуже доречним. Наступного ранку я пішов в салон, там мене уважно вислухали і перукар взявся до справи. За якусь годину я себе просто не впізнав в дзеркалі. Вважаю, що дуже корисний подарунок. Хочеться спробувати ще щось.

І
Ігор
26 грудня 2015
Завжди вважав, що перукарні то тільки для жінок. Але барбершоп мене переконав, що це не так. Справжній чоловічий клуб. Тепер бритися і стригтись тільки туди. Дякую жінці за подарунок.

О
Олександр
18 вересня 2015
Чесно кажучи, ніколи не пробував так бритися. Хочу завважити що це не просто гоління, а цілий ритуал з безліччю процедур. Непогано.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень