102185
 

Гоління небезпечною бритвою

Послуга для чоловіків — гоління небезпечною бритвою з відкритим лезом. Це цілий ритуал, який включає процедури по догляду за шкірою обличчя і безпосередньо процес видалення щетини гостро наточеною бритвою. В кінці сеансу до лиця прикладають холодний компрес, виконують легкий масаж і зволожують шкіру лосьйоном або молочком. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Можливість для чоловіка повністю позбутися від щетини або додати стильний вигляд бороді. У салоні будуть використовувати небезпечну бритву з відкритим лезом. Переваги такого інструменту в тому, що він допомагає ідеально видалити щетину, а завдяки гостроті і ширині леза процес займає небагато часу. Гоління в салоні перетвориться на цілий ритуал, адже додатково запропонують корисні процедури по догляду за шкірою обличчя.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний чоловічий салон Frisor Barbershop, де його чекає зустріч з досвідченим майстром. Стиліст-перукар уточнить всі побажання клієнта і посадить його в зручне крісло перед дзеркалом. Майстер приступить до роботи: спершу нанесе пом'якшувальну піну, а після зніме її теплим рушником, щоб шкіра розпарилася. Далі — процедура гоління. По її завершенні до лиця прикладають холодний компрес і виконують легкий масаж із застосуванням пом'якшувального бальзаму або крему після гоління.

Гоління небезпечною бритвою — чоловіча традиція

Небезпечна бритва була головним інструментом для видалення щетини аж до ХХ століття. Джентльмени відвідували цирюльні, де в очікуванні своєї черги обговорювали останні новини в країні та світі. З появою першої «безпечної» бритви процес гоління для чоловіків значно спростився. Але традиційний ритуал зберіг свої переваги, а саме —якісний результат.

Покрокова процедура гоління

Гоління небезпечною бритвою — це цілий «набір» вивірених дій. Спочатку шкіру обличчя розпарюють і пом'якшують, щоб процедура проходила максимально комфортно. Щетину видаляють за напрямком росту волосся, що дозволяє зберегти результат якомога довше. А холодний компрес і фінальний масаж з нанесенням лосьйону заспокоюють шкіру.

Звільнення від щетини або надання форми бороді

Бритва з відкритим лезом дозволяє зробити процедуру гоління досконалою. Майстер з легкістю видалить волосся навіть із самих важкодоступних ділянок обличчя або навпаки — надасть форму бороди.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Frisor - Барбершоп
вул. Дорошенка, 50 Показати на мапі

12 відгуків

Ю
Юрій
17 січня 2017
Ніколи не думав що процес гоління може бути настільки цікавий, розпарювання, небезпечне лезо, і звичайно професіоналізм майстра залишили чудові враження від подарунка. Дякую коханій за чудовий подарунок. Bodo ви найкращі!)

А
Антон
12 лютого 2016
Не знав що вибрати із 10 подарунків - все подобалось, тож тягнув навмання. І випало саме гоління "опасною" бритвою. А так як я давно хотів привести бороду до ладу, цей варіант був дуже доречним. Наступного ранку я пішов в салон, там мене уважно вислухали і перукар взявся до справи. За якусь годину я себе просто не впізнав в дзеркалі. Вважаю, що дуже корисний подарунок. Хочеться спробувати ще щось.

І
Ігор
26 грудня 2015
Завжди вважав, що перукарні то тільки для жінок. Але барбершоп мене переконав, що це не так. Справжній чоловічий клуб. Тепер бритися і стригтись тільки туди. Дякую жінці за подарунок.

О
Олександр
18 вересня 2015
Чесно кажучи, ніколи не пробував так бритися. Хочу завважити що це не просто гоління, а цілий ритуал з безліччю процедур. Непогано.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень