101343
 

Подаруй дегустацію віскі!

Дегустація віскі в унікальному закладі міста Львова — 4friends Whiskey Pub. На пробу виносяться 5 напоїв багаторічної витримки, а також плато з горішками та шоколадом. Знайомство із віскі супровождуватиметься професійною консультацією щодо технік дегустації, витримки та правильного підбору елітного алкоголю. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 200 раз
1 людина
до 60 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.03.2019

Дегустація віскі — що це?

Захоплюючий екскурс до кращих традицій віскікурень, який включає дегустацію 5 видів елітного алкоголю. Також в якості приємного доповнення будуть представлені цукати разом з горіхами та шоколадом, які доповнять палітру вишуканих смаків та підкреслять переваги першокласних напоїв.

Як все відбувається?

Знайомство з кваліфікованим сомельє назавжди змінить життя Щасливчика. Адже професійні секрети, які він розповість, допоможуть повною мірою оцінити смак елітного алкоголю, дізнатися все про техніку та етику дегустації. Куштувати напої потрібно в декілька етапів: подивитися, понюхати, посмакувати, проковтнут та зробити ковток води. Дотримуючись цієї нескладної послідовності, можна повністю розкрити смак якісного віскі. Щасливчику належить насолодитися алкоголем багаторічної витримки, а також дізнатися багато чого цікавого про виготовлення першокласних кріплених напоїв.

Екскурс в історію віскі

Відмінна можливість розширити свої знання з історії створення кращих віскікурень Шотландії. Професійний сомельє навчить технікам дегустації віскі, розповість все про секрети витримки першокласного алкоголю.

Можливість спробувати 5 сортів елітних напоїв

Гостю запропонують 5 видів віскі від кращих світових алкогольних брендів. Скуштувати можна буде по 20 мл кожного напою. Дегустація дозволить розкрити смаковий букет та аромат усіх зразків.

Солодощі в якості смачного супроводу

Щоб ще яскравіше відчути всю смакову гамму напоїв, буде запропоновано плато цукатів, яким складуть компанію шоколад та горішки. Все це дозволить найбільш яскраво відчути смак елітного алкоголю.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

8 відгуків

Р
Роман
26 січня 2017
Дякую брату за чудовий подарунок, дізнався багато цікавих фактів про віски, сомільє справжній профі. Подарок від Bodo справив найкращі і незабутні враження.

Ю
Юлія
15 січня 2017
Нам з чоловіком подарували Бодо. Приглянувшись до варіантів, вибрали дегустацію віскі. Було цікаво подивитись, як то кажуть: що і як. Що ж, - це дуже пізнавально! Багато цікавих випадків та історій, деталей та фактів. Порадував високий ріень сомельє, йому окреме дякую! А ще, дякую, Bodo, це був класний подарунок! Чи правильніше, - враження!

6 серпня 2015
Место проведения дегустации-на уровне, все ясно).у нас там свадьба проходила).Девочкам спасибо за то,что все согласовали,как и просили.единственное-если дарите впечатление такое-подумайте,захочет ли человек сам "дегустировать" алко, или предпочтет компанию.здесь есть сертификат на 1и на 2 человека. А сервис хороший-рекомендую.девочки все время напоминали о впечатлении и времени,так что будете помнить и не пропустите)

В
Володимир
19 жовтня 2014
Віскі - напій не для всіх. Але що стосується мене, то це 100% попадання в ідеальний подарунок. Все пройшло дуже вишукано. Незабутнє дозвілля.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень