День на рибалці для двох

2 людини
1 день
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

День на рибалці для двох — що це?

Повна тиша, м'яка гладь озера і шелест листя — так двоє Щасливчиків проведуть цілий день. Разом вони спіймають 4 кг риби: в озері живуть білі амури, карасі та кілька видів карпів. Продовжити риболовлю після подолання рубежу по вазі дозволяється за додаткову плату. З собою можна покликати друзів або родину, щоб разом насолодитися красою природи. На території комплексу знаходиться водойма з фореллю, де також за додаткову плату можна «полювати».

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків прибудуть на базу відпочинку «Шепільська», де їх зустріне досвідчений рибак. Інструктор проведе з друзями весь день і буде допомагати їм порадами. Гачки, наживка все необхідне для відпочинку під час риболовлі і після неї надається. Але якщо у когось із Щасливчиків вдома є спінінг, він може привезти його з собою. Щоб пригостити уловом друзів або членів сім'ї, рибалки приготують його на мангалі самостійно або віддадуть кухарям ресторану за додаткову плату.

Цілий день на природі

З 6:00 до 20:00 Щасливчики будуть рибалити на великому озері. Альтанка для друзів відкрита з 10:00 до 22:00, тому після вдалого улову можна просто розслабитися й насолодитися панорамою природи.

Порада фахівця

Досвідчений рибак буде підказувати, як правильно тримати вудку та виловлювати рибу з води. Він відповість на всі питання і допоможе у разі потреби.

Велика компанія

Вирватися з близькими на природу досить складне завдання. Тому це прекрасна можливість зібрати всю сім'ю або друзів в одному колі і скуштувати свіжої смачної риби.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Олеся
8 травня 2018
Подарували сертифікат на риболовлю батькові на день народження, приїхали великою компанією, всі були приємно вражені. Чудова природа, басейн, спа, зоопарк та дитмайданчик на території комплексу, відмінний сервіс. Наловили багато риби, форель приготували для нас в ресторані. Дякуємо BODO та базі відпочинку Шепільська за прекрасно проведений час!
Руслан
28 липня 2017
Чудовий вихідний. Природа, рибалка, тиша, що ще потрібно. Дякую дружині за чудовий подарунок, провели разом час та піймали смачнющого коропа. Супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.