103172
 

Подаруй дитячу фотосесію!

Фотограф допоможе дитині налаштуватися та підкаже, як краще позувати. Він вибере вдалі ракурси та скоординує весь знімальний процес. Батьки спостерігатимуть за фотосесією та допомагатимуть дитині стати більш розкутою. Знімки в пакетній обробці можна отримати протягом 2 тижнів після фотосесії. 20 кращих кадрів будуть додатково відретушовані. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
60 хвилин
Доступно до 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Фотограф допоможе дитині налаштуватися та підкаже, як краще позувати. Він вибере вдалі ракурси та скоординує весь знімальний процес. Батьки спостерігатимуть за фотосесією та допомагатимуть дитині стати більш розкутою. Знімки в пакетній обробці можна отримати протягом 2 тижнів після фотосесії. 20 кращих кадрів будуть додатково відретушовані.

Чому ми вибрали фотостудія Din-Art Creative

Студія була відкрита в 2015 році. Вона знаходиться в центрі міста, в двох хвилинах ходьби від університету ім. Івана Франка та працює щодня. Машинки, бейбі-кари, конструктор та інший реквізит для фотосесії видають на місці. Декорації в залах змінюються кожні 2 місяці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

1 відгук

Л
Ліза
30 серпня 2018
Дякую компанії Бодо за відмінний сервіс! Враження в подарунок я отримала від подруги. Там було багато різних фотосесій на вибір, але я вибрала дитячу. Доньці - 10 років, і їй дуже сподобалося відчувати себе в ролі справжньої моделі. А якщо дитина щаслива, то я тим більше)) Знімки яскраві і позитивні, обов'язково кілька повішу в рамочку на стіні. Буду рекомендувати враження в подарунок всім!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень