Подаруй дитячий парк розваг для двох!

2 людини
не обмежено
Доступно з 1 року
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У парк розваг діти вирушать разом з батьками. Тут друзі отримають клубну карту, яка буде доступом до всіх ігрових автоматів. Відвідувачі випробують різні атракціони та зможуть покататися на них необмежену кількість разів. Для дітей молодшого віку встановлені зони з конструкторами та кінетичні пісочниці, для дітей старшого віку — ігрові симулятори, призові автомати, багаторівневі лабіринти та батутні арени.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Це перша українська мережа сімейних розважальних комплексів. На території парку знаходяться атракціони як для малюків від одного року, так і для дорослих. Кожні вихідні на території комплексу проводять майстер-класи на різну тематику. Виграні квитки можна обміняти на сувеніри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ольга
14 мая 2018
Син чудово провів час, у захваті можна сказати) тепер постійно проситься на вихідних знову приїхати до парку. Вражень - мільйон) дякую Бодо за таку круту ідею відпочинку для малечі)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки