Подаруйте дитячий парк розваг для двох!

2 людини
не обмежено
Доступно з 1 року
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У парк розваг діти вирушать разом із батьками. Тут друзі отримають клубну карту, яка буде доступом до всіх ігрових автоматів. Відвідувачі випробують різні атракціони та зможуть покататися на них необмежену кількість разів. Для дітей молодшого віку встановлені зони з конструкторами та кінетичні пісочниці, для дітей старшого віку — ігрові симулятори, призові автомати, багаторівневі лабіринти та батутні арени.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Це перша українська мережа сімейних розважальних комплексів. На території парку знаходяться атракціони як для малюків від одного року, так і для дорослих. Кожні вихідні на території комплексу проводять майстер-класи на різну тематику. Виграні квитки можна обміняти на сувеніри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Лідія
4 лютого 2019
Діти весело провели час! Цей сертифікат - це чудова ідея для подарунку! Дякуємо Bodo за організацію на високому рівні!
Богдана
26 листопада 2018
Діточки залишилися задоволеними і це головне. Адже задоволені діти - щасливі батьки! Дякую, Бодо)
Ольга
14 травня 2018
Син чудово провів час, у захваті можна сказати) тепер постійно проситься на вихідних знову приїхати до парку. Вражень - мільйон) дякую Бодо за таку круту ідею відпочинку для малечі)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.