Подаруйте дитячий парк розваг!

подарували вже 34 рази
1 людина
не обмежено
Доступно з 1 року
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У парк розваг дитина вирушить разом з батьками. Тут вона зможе грати, веселитися і навчатися новому. Маленький відвідувач випробує різні атракціони, підкорить скеледром і пострибає на батуті. Адміністратор видасть пропуск на всі локації, що позбавить гостя від необхідності стояти в черзі за квитком.

Чому ми вибрали розважальний центр «Ігроленд»

Це перша українська мережа сімейних розважальних комплексів. На території парку встановлено атракціони як для дорослих, так і для дітей від одного року. У вихідні в комплексі проводять навчальні майстер-класи. Виграні в автоматах квитки можна обміняти на сувеніри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Лідія
4 лютого 2019
Діти весело провели час! Цей сертифікат - це чудова ідея для подарунку! Дякуємо Bodo за організацію на високому рівні!
Богдана
26 листопада 2018
Діточки залишилися задоволеними і це головне. Адже задоволені діти - щасливі батьки! Дякую, Бодо)
Ольга
14 травня 2018
Син чудово провів час, у захваті можна сказати) тепер постійно проситься на вихідних знову приїхати до парку. Вражень - мільйон) дякую Бодо за таку круту ідею відпочинку для малечі)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.