Подаруйте екскурсію для закоханих у Львові!

подарували вже 1 607 разів
1000 грн 2 люд. 3 години
2 людини
3 години
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пара вирушить на пішу прогулянку історичною частиною міста в супроводі гіда. Закохані будуть спускатися у підземелля і підніматися на дахи. Маршрут охопить тематичні львівські заклади: «Дім легенд», «Майстерню Шоколаду», «Мазох», «П'яну вишню», а також пасаж Андреоллі, Костел єзуїтів та Оперний театр. Гід розповість про романтичні події, які відбувалися у стародавньому та сучасному Львові. Наприкінці екскурсії на гостей чекає дегустація наливок у кафе «П'яна вишня».

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році компанія зайняла перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести. На базі компанії є сувенірний магазин. За попередньою домовленістю гід може провести екскурсію англійською мовою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

51 відгук

Аліна
17 лютого 2019
Дякуємо! Ми в захваті!!!!!
Наташечка
7 січня 2019
https://www.facebook.com/100009695372542
Отличная экскурсия и супееер экскурсовод. Экскурсия во Львове для влюбленных (подземелья и крыша) перенесла нас в прошлое..много узнали о истории Львова, побывали в местах, которые ранее не посещали. Это был замечательный подарок, всем рекомендую дарить впечатления, это волшебно и незабываемо
Марина
2 січня 2019
https://www.facebook.com/100002089108960
Большое спасибо за отличную экскурсию. Все было интересно. Познавательно, Экскурсовод Марии отдельное спасибо!!Очень увлекательное рассказывала! Вкусная вишневая наливка. Единственное что хотели сюрприз от кафе Мазох как было указано его не было))))Пошли сами)))Спасибо за организацию
Оксана
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100005295825725
Враження позитивні. Гід дуже цікаво розповідає. Дякую.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.