25393
 

Подаруй екскурсію «Містика Києва» для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-києвиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори та навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.10.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 503 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Екскурсія «Містика Києва» для двох — що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори та навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою старовинний Поділ.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку в найстаровиннішому районі столиці — на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом із групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки заглядатимуть до найпотаємніших куточків і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка відбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя та багато чого іншого.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

124 відгуків реальних людей

М
Марина
Вчора
Я хочу сказать большое спасибо своему мужу за такой замечательный, культурный и приятный подарок! Я родилась и выросла в Киеве, но посетив эту экскурсию поняла, что до славного звания "Киевлянка" мне очень далеко! Мы посетили много интересных мест, услышали много историй, легенд, предположений и исторических фактов. Выражаем отдельную благодарность нашему замечательному экскурсоводу. Спасибо, что Вы есть!

А
Александра
21 лютого 2018
Ходили на впечатление вместе с мамой. Сказать, что мы в восторге - ничего не сказать! Экскурсия пролетела на одном дыхании, хотя честно сказать,мы совсем не являемся любителями истории.Узнали много много нового о Киеве, улочкам родного города, та и просто необычно провели выходной :) Отельное спасибо экскурсоводу Светлане. С такой позитивной, начитанной и приятной женщиной можно оооочень...
Ходили на впечатление вместе с мамой. Сказать, что мы в восторге - ничего не сказать! Экскурсия пролетела на одном дыхании, хотя честно сказать,мы совсем не являемся любителями истории.Узнали много много нового о Киеве, улочкам родного города, та и просто необычно провели выходной :) Отельное спасибо экскурсоводу Светлане. С такой позитивной, начитанной и приятной женщиной можно оооочень долго гулять по городу и увлекательно открывать интересные исторические факты, а главное - скучно уж совсем не будет ! П.С. Пожалуйста, если можно,передайте эту благодарность самой Светлане ( от мамы и дочки, которые немного замерзли, но с огромным удовольствием провели воскресенье в ее компании). уж очень хочется поблагодарить Светлану еще раз!

А
Александр
11 січня 2018
Здравствуйте! Перед Новым Годом директор на работе поздравлял сотрудников подарочными сертификатами от БоДо. После НГ руки дошли до презента и началось удивление от ассортимента выбора. "Мистический Киев" для двоих прям зацепил моментально и любимая выбрала это впечатление. 8.01.18 Состоялась экскурсия. Погода была солнечной, экскурсовод с самого приветствия держала в интересе и до конца...
Здравствуйте! Перед Новым Годом директор на работе поздравлял сотрудников подарочными сертификатами от БоДо. После НГ руки дошли до презента и началось удивление от ассортимента выбора. "Мистический Киев" для двоих прям зацепил моментально и любимая выбрала это впечатление. 8.01.18 Состоялась экскурсия. Погода была солнечной, экскурсовод с самого приветствия держала в интересе и до конца экскурсии. Подача информации, факты и конечно же юмор сделали, лично для меня, экскурсию очень увлекательно. Забавно было наблюдать реакцию проходящих мимо людей, которые в итоге присоединяйтесь к нашей группе. Короче скажу цифрами: Познавательно - 5; Информативно - 5; Впечатления по итогу - 5. Цитируя слова гида "Киев зимний по своему прекрасен, Киев летний по своему прекрасен! " Убедился в этих словах лично. Благодарю Вас!

Ю
Юля
20 листопада 2017
Супер экскурсия!Очень очень довольные))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень