101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Маршрут включає прогулянку вулицями міста, огляд ЧАЕС і саркофага над 4-м реактором. Під час огляду історичних пам'яток гід розповість про події 26 квітня 1986 року і подальшу долю міста-примари. Екскурсанти дослідять занедбані будівлі і відправляться до секретної військової станції «Російський дятел». На виїзді з міста група пройде радіологічний контроль. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 31.01.2019
2 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 039 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2019

Як відбувається враження

Маршрут включає прогулянку вулицями міста, огляд ЧАЕС і саркофага над 4-м реактором. Під час огляду історичних пам'яток гід розповість про події 26 квітня 1986 року і подальшу долю міста-примари. Екскурсанти дослідять занедбані будівлі і відправляться до секретної військової станції «Російський дятел». На виїзді з міста група пройде радіологічний контроль.

Чому ми вибрали Chernobyl Exclusive Tours

Агентство надає трансфер, страховку, дозвіл на зйомку і пропуск на територію Чорнобиля. Гіди говорять англійською та російською мовами. Chernobyl Exclusive Tours співпрацює з адміністрацією ЧЗО, тому тури легальні і безпечні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Chernobyl Exclusive Tours
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

55 відгуків

Н
Наталья Леденёва
15 липня 2018
Очень необычное впечатление!Захватывающее,интересное,активное.Спасибо команде за эмоциональное путешествее..как точно было сказано вначале поездки,что побывав раз в этих местах,вы никогда о них не забудете..

М
Макс
10 липня 2018
Были возле реактора, который взорвался, обошли много заброшенных зданий. Даже просто гуляя по улицам города чувствуешь атмосферу таинственности. Имя "Город-призрак" очень подходит этому месту. Кстати, можно пообедать в местной столовке (продукты с собой привозят), но это по желанию. Больше всего впечатлили военная станция и реактор, а вернее "саркофаг" над ним. Экскурсоводу спасибо, отлично все рассказывал, да и просто собеседник приятный.

С
Соня
10 липня 2018
ох, ребята, поездочка вышла крутая, но от увиденного кровь стынет в жилах! правду говорят, что в Припяти время остановилось... экскурсовод очень толковый, не пропускал ни одного вопроса, рассказывал интересно и живо. мы побывали в символических местах: возле колеса обозрения, четвертого реактора (он скрыт под аркой), возле пожарки, на пруду, которым станцию охлаждали. в общем, программа была...
ох, ребята, поездочка вышла крутая, но от увиденного кровь стынет в жилах! правду говорят, что в Припяти время остановилось... экскурсовод очень толковый, не пропускал ни одного вопроса, рассказывал интересно и живо. мы побывали в символических местах: возле колеса обозрения, четвертого реактора (он скрыт под аркой), возле пожарки, на пруду, которым станцию охлаждали. в общем, программа была насыщенной, я не пожалела, что поехала на экскурсию! спасибо Бодо за это необычное путешествие!

Т
Татьяна
9 липня 2018
Отличная организация, хорошая экскурсия, ребята - настоящие энтузиасты!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень