Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 688 разів
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

70 відгуків

Анастасия
27 січня 2019
Всё было замечательно!
Инга
12 січня 2019
Очень понравился тур! Гиды - настоящие профессионалы! Получили колоссальные впечатления и очень крутые фото!
Анна
12 грудня 2018
Подарили на День рождения сертификат и благодаря гибкой системе замене впечатлений, выбрала экскурсию в Чернобыль. Обслуживание со стороны БОДО и агенства, которое организовывает тур на уровне. Спасибо гиду Тимуру за очень интересный тур и подачу материала. Немного переживала из-за того, что зимой(08.12.2018) будет холодно и неподходящее время для тура, но это наоборот было плюсом. Видно было все здания, которые летом бы скрывались за деревьями и зеленью и в целом добавило свою нотку в атмосферу. Сам тур дарит неповторимые эмоции и хочется вернуться еще раз.
Анастасия
27 листопада 2018
Поездка удалась! Переживали, что в холод и снег будет не очень, но это только добавило неповторимой атмосферности для и так невероятного места. Гиды Михаил и Владимир прекрасно выполнили свою работу, доступно, интересно и даже с юмором донесли всю информацию. Эти воспоминания останутся на всю жизнь! Нисколечко не пожалела, что купила на подарок этот сертификат. Спасибо БОДО!:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.