101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Можливість розділити з близькою людиною незвичний досвід — відвідати екскурсію по покинутим містам. Супровід досвідченого гіда дозволить дізнатися більше про трагічні події 1986 року в Чорнобилі та Прип'яті. Разом з групою належить об'їхати 30-кілометрову зону відчуження, відвідати оглядовий майданчик з видом на новий безпечний конфайнмент «Арка» і прогулятися по спорожнілим вулицям. Програма екскурсії — приблизна, може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до окремих ділянок зони. Усі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 31.10.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 850 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

Екскурсія в Чорнобиль для двох — що це?

Автобусний тур по зоні відчуження, що охоплює відвідування 10-кілометрової зони ЧАЕС, зупинку на оглядовому майданчику біля нового конфайнменту «Арка» та прогулянку по місту Прип'ять. Екскурсія проходить у групі під керівництвом професійного гіда. Програма може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до різних ділянок зони відчуження. Вся необхідна документація готується в найкоротші терміни. Для іноземних громадян діє більш складна процедура оформлення документів, що передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчики виїдуть з Києва рано вранці на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Їм вистачить близько години, щоб дістатися до КПП «Дитятки» — в'їзду в 30-кілометрову зону відчуження. Звідти — екскурсія містом Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. Після вони об'їдуть на автобусі навколо ЧАЕС і зупиняться перед «Аркою» — на оглядовому майданчику з видом на «Укриття». Після перебування У Чорнобилі запланована прогулянка по Прип'яті. Тут вони пройдуться міськими вуличками, побачать готель «Полісся» та навколишні житлові будинки. Ввечері Щасливчики залишать зону відчуження і попрямують на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Це унікальна можливість особисто побувати в зоні відчуження, яка стала головним свідченням катастрофи на ЧАЕС. В рамках екскурсії кожен зможе пройтися покинутим містом Прип'ять, побачити НБК «Арка» і перейнятися історичним минулим Чорнобиля не з книжкових рядків, а в реальності.

Супровід гіда

Під час туру супроводжувати учасників буде досвідчений гід. Він не тільки розповість про історію трагедії, але й проведе ознайомчу екскурсію по найбільш відомим точкам Чорнобиля.

Видача спеціальних перепусток

Відвідування зони відчуження вимагає спеціального дозволу. Для учасників екскурсії всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Більш того, дістатися до зони відчуження можна разом з групою на комфортабельному автобусі.

Місце проведення враження:

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

А
Александра
Вчора
Это впечатление - экскурсию в Припять и на ЧАЭС - подарили мне коллеги, и это оказалось отличной идеей. Я давно хотела побывать в Зоне. Было немного страшно, но количество туристов, посещающих зону отчуждения ежегодно, особенно иностранцев, все-таки успокаивало. И инструкторы всё очень чётко объясняли о дозах и рисках. Катя и Костя провели нас по очень интересным местам, рассказали много всякого...
Это впечатление - экскурсию в Припять и на ЧАЭС - подарили мне коллеги, и это оказалось отличной идеей. Я давно хотела побывать в Зоне. Было немного страшно, но количество туристов, посещающих зону отчуждения ежегодно, особенно иностранцев, все-таки успокаивало. И инструкторы всё очень чётко объясняли о дозах и рисках. Катя и Костя провели нас по очень интересным местам, рассказали много всякого, и с удовольствием отвечали на вопросы. Самое необычное впечатление - лось, забредший случайно в первый микропайон Припяти. Спасибо bodo и Radioactive Tours за исполнение одной мечты :)

Н
Наталья
2 квітня 2018
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные...
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные, приятные молодые люди, которые все доступно и четко объясняли, давали ответ на любой вопрос. спасибо за приятные впечатления!

У
Уляна
19 березня 2018
Важко відділити захват і моторошні відчуття від місця. А з приводу організації - все прекрасно. Чудовий гід, прекрасна програма, дуже зручна і комфортна екскурсія.

К
Карина
12 лютого 2018
мы с мужем любители активного и иногда экстремального отдыха. побывали у Фукусимы в прошлом году, но как-то не срасталось с Чернобылем. А зря, с этого и надо было начинать! очень интересно, мы в восторге. в плане организационных вопросов также все отлично. Спасибо команде BODO за то, что создают уникальный продукт!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень