101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на территорію ЧЗО учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після буде ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут включає прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильску зону та повернуться до Києва. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 30.04.2019
950 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 266 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на территорію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після буде ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут включає прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильску зону та повернуться до Києва. 

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної базі «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру включено оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

60 відгуків

28 жовтня 2018
Вчора побували на цій екскурсії. Враження і емоції неможливо передати словами. Сьогодні весь день дивимось архівні матеріали, фото, документалки про аварію і Прип'ять. І осінь ідеальна пора для такого туру. Дякуємо bodo за цю можливість.

23 жовтня 2018
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока...
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока, Рыжий лес, Припять, где успели достаточно погулять. Особенно хочется отметить экскурсовода Кирилла, очень грамотного, профессионального и начитанного. Он очень толково объяснял причины аварии, рассказал множество нюансов, связанных с ней, а также с переселением людей. Также провел отличный теоретический экскурс по принципам работы ЗГРЛС Дуга-1. Ещё один большой плюс - что 2 часа дороги туда и назад прошли достаточно незаметно - нам рассказывали правила, исторические факты и мы смотрели фильмы. В итоге - экскурсия очень понравилась, на 5+. Спасибо всем организаторам данного тура, удачи вам и продолжать в том же духе!

14 серпня 2018
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!

30 липня 2018
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень