101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Унікальна можливість відвідати зону відчуження. У супроводі професійного гіда Щасливчик пройдеться по пізнавальному маршруту: побуває у покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять та на власні очі побачить новий саркофаг, який укрив 4-й енергоблок. Екскурсія охоплює візити в інші напівзруйновані місця: Іллінську церква, парк Слави, річковий порт та ін. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі. А ввечері автобус доправить усіх назад до столиці. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 31.10.2018
750 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 755 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2018

Екскурсія в Чорнобиль — що це?

Захоплюючий тур по зоні відчуження. Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати 2 покинутих міста — Чорнобиль та Прип'ять, пройтися по безлюдним вулицям, впритул наблизитися до саркофагу над 4-м енергоблоком атомної станції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянкок у зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура, яка передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Близько години в дорозі — і він перетне КПП «Дитятки» — в'їзд у 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після — ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде на автобусі навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на саркофаг. На другу половину дня запланований візит до міста Прип'ять з оглядом усіх покинутих пам'яток. Щасливчик покине зону відчуження увечері та вирушить на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження — головне свідчення про масштаб катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію та зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде розглянути захисний саркофаг з оглядового майданчика.

Відвідування 2-х покинутих міст — Чорнобиля і Прип'яті

Це шанс побувати в 2-х спорожнілих містах — Чорнобилі та Прип'яті, перейнятися їх страшною історією. У Чорнобилі заплановано відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А в Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, навколишні житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд на комфортабельному автобусі, а також супровід ліцензованого гіда. Вхід у зону відчуження вимагає низки дозволів, які готують для учасників туру організатори.

Місце проведення враження:

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

А
Александра
Вчора
Это впечатление - экскурсию в Припять и на ЧАЭС - подарили мне коллеги, и это оказалось отличной идеей. Я давно хотела побывать в Зоне. Было немного страшно, но количество туристов, посещающих зону отчуждения ежегодно, особенно иностранцев, все-таки успокаивало. И инструкторы всё очень чётко объясняли о дозах и рисках. Катя и Костя провели нас по очень интересным местам, рассказали много всякого...
Это впечатление - экскурсию в Припять и на ЧАЭС - подарили мне коллеги, и это оказалось отличной идеей. Я давно хотела побывать в Зоне. Было немного страшно, но количество туристов, посещающих зону отчуждения ежегодно, особенно иностранцев, все-таки успокаивало. И инструкторы всё очень чётко объясняли о дозах и рисках. Катя и Костя провели нас по очень интересным местам, рассказали много всякого, и с удовольствием отвечали на вопросы. Самое необычное впечатление - лось, забредший случайно в первый микропайон Припяти. Спасибо bodo и Radioactive Tours за исполнение одной мечты :)

Н
Наталья
2 квітня 2018
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные...
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные, приятные молодые люди, которые все доступно и четко объясняли, давали ответ на любой вопрос. спасибо за приятные впечатления!

У
Уляна
19 березня 2018
Важко відділити захват і моторошні відчуття від місця. А з приводу організації - все прекрасно. Чудовий гід, прекрасна програма, дуже зручна і комфортна екскурсія.

К
Карина
12 лютого 2018
мы с мужем любители активного и иногда экстремального отдыха. побывали у Фукусимы в прошлом году, но как-то не срасталось с Чернобылем. А зря, с этого и надо было начинать! очень интересно, мы в восторге. в плане организационных вопросов также все отлично. Спасибо команде BODO за то, что создают уникальный продукт!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень