100946
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Зйомка в експрес-форматі під керівництвом досвідченого фотографа. Професіонал допоможе вибрати правильну позу, підбере потрібний ракурс і грамотно виставить світло. Фотосесію можна провести в студії, на фоні міського пейзажу або природи. Зйомка триватиме 60 хвилин. Вже через пару днів модель зможе забрати близько 70 готових знімків у пакетній обробці та вибрати 5 кращих фото для професійної ретуші. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
до 60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Експрес-фотосесія — що це?

1 година в об'єктиві професійного фотографа. Щасливчик зможе самостійно підібрати локацію для зйомки. На вибір — студійні декорації, мальовничий парк або жваві вулиці міста. Всі знімки пройдуть базову коррекцію — профі відредагує баланс, контрастність та різкість.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться на обумовленій локації з фотографом студії Din-Art Creative. Майстер уточнить побажання моделі та підбере «образ» для зйомок. Профі також допоможе вибрати пози, вдалий ракурс і подбає про те, щоб модель виглядала в кадрі природньо. Всього через 3-4 дні фотограф підготує пакет світлин. А ще через два тижні Щасливчик зможе запостити 5 кращих фото в професійній обробці на сторінці в соціальних мережах.

Більше 70 фото

Після зустрічі з фотографом у Щасливчика залишиться на пам'ять від 70 до 100 професійних знімків.

Професійна ретуш

Щасливчик обере 5 найкращих світлин для обробки в Photoshop. За допомогою ретуші фотограф підкреслить важливі деталі, поліпшить якість зображення та зробить кадри бездоганними.

Локація для зйомок на вибір

Щасливчик сам вибере формат фотосесії. Це може бути професійна студія із штучним освітленням або зйомка просто неба в улюбленому парку.

Місце проведення враження:

Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

22 серпня 2017
Подарили фотосессию в студии в Одессе. Оказалось, что услуги визажиста для семейной фотосессии (2 часа съемки) не входят в сертификат... Дополнительно заказывать и оплачивать визажиста не стала, это еще + 1,5 часа времени, как мне сказали. Но в целом процесс съемки понравился, фотограф приятная девушка. Фотографии получились красивые.

Я
Яна Ларина
31 липня 2017
Спасибо за праздник, который вы нам подарили))) Яркие фото, приятный фотограф и мягкая атмосфера сделали свое дело)) Фотографии получились естественные, радостные и незабываемые! Всегда мечтала о профессиональной съемке) и от от такого подарка невозможно устоять, поэтому получив подарок от дорогих мне людей, получила больше, чем подарок)) незабываемые впечатления))) очень благодарны ВАМ)))

Л
Леся
25 травня 2017
Побувавши на експрес-фотосесії в студії Din Art, отримала неймовірне задоволення від процесу і чудові фотографії.

29 березня 2017
Чоловік подарував сертифікат на фотосесію Love Story. Все пройшло чудово! Як результат - чудові фотографії і гарно проведений час! Дякую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень