Експрес-масаж для двох

2 людини
до 30 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Експрес-масаж для двох — що це?

Сеанс розслаблення із застосуванням натурального меду для двох. Майстер визначить найбільш затиснуті м'язи і приділить особливу увагу шийно-комірцевій зоні. Це ефективний спосіб зняти напругу і відчути заряд бадьорості, а приємний запах стане додатковою ароматерапією. Масаж проведуть одночасно для двох в одній кімнаті.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з близькою людиною відправиться в салон Thai Magic, де на пару чекатиме 30-хвилинний сеанс розслабляючого масажу. Майстер нанесе на спину натуральний мед, який допоможе розігріти м'язи і зробить шкіру м'якою. Після завершення масажу про хвилини релаксу Щасливчикам буде нагадувати легкий медовий аромат, який залишиться на тілі.

Цілющі властивості меду

Застосування меду надає одразу кілька корисних ефектів:

  • виводить токсини
  • зволожує і живить шкіру
  • усуває дискомфорт в м'язах

Розслаблення м'язів спини і шиї

Масаж подарує відчуття релаксу і позбавить від гіпертонусу. Приємні фізичні відчуття будуть супроводжуватися ніжним медовим ароматом.

До 30 хвилин масажу

Експрес-масаж займе всього півгодини, але ефект від нього з'явиться вже з перших хвилин сеансу і залишиться надовго. Майстер не тільки розімне затиснуті м'язи, але і нанесе на шкіру мед, який здавна відомий своїми цілющими властивостями для організму.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Віктор
23 лютого 2017
Ходили з дівчиною на еспрес-масаж, результатом задоволені. Мені було трохи незвично через викорастання меду поза межами кухні)) але результат сподобався. Відпочили вдвох. Спочатку здавалось, що 30 хвилин - це мало, але потім виявилось, що часу цілком вистачає на повноцінний сеанс.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.