102454
 

Експрес-масаж для двох

Одночасний сеанс розслаблення для пари тривалістю до 30 хвилин. Майстер розімне м'язи спини та шиї із застосуванням меду за європейською технікою. Перед масажем адміністратор видасть все необхідне. Використання меду зволожує і живить шкіру, а також допомагає краще розігріти м'язи. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
2 людини
до 30 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Експрес-масаж для двох — що це?

Сеанс розслаблення із застосуванням натурального меду для двох. Майстер визначить найбільш затиснуті м'язи і приділить особливу увагу шийно-комірцевій зоні. Це ефективний спосіб зняти напругу і відчути заряд бадьорості, а приємний запах стане додатковою ароматерапією. Масаж проведуть одночасно для двох в одній кімнаті.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з близькою людиною відправиться в салон Thai Magic, де на пару чекатиме 30-хвилинний сеанс розслабляючого масажу. Майстер нанесе на спину натуральний мед, який допоможе розігріти м'язи і зробить шкіру м'якою. Після завершення масажу про хвилини релаксу Щасливчикам буде нагадувати легкий медовий аромат, який залишиться на тілі.

Цілющі властивості меду

Застосування меду надає одразу кілька корисних ефектів:

  • виводить токсини
  • зволожує і живить шкіру
  • усуває дискомфорт в м'язах

Розслаблення м'язів спини і шиї

Масаж подарує відчуття релаксу і позбавить від гіпертонусу. Приємні фізичні відчуття будуть супроводжуватися ніжним медовим ароматом.

До 30 хвилин масажу

Експрес-масаж займе всього півгодини, але ефект від нього з'явиться вже з перших хвилин сеансу і залишиться надовго. Майстер не тільки розімне затиснуті м'язи, але і нанесе на шкіру мед, який здавна відомий своїми цілющими властивостями для організму.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

В
Віктор
23 лютого 2017
Ходили з дівчиною на еспрес-масаж, результатом задоволені. Мені було трохи незвично через викорастання меду поза межами кухні)) але результат сподобався. Відпочили вдвох. Спочатку здавалось, що 30 хвилин - це мало, але потім виявилось, що часу цілком вистачає на повноцінний сеанс.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень