101136
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Навчальне заняття гри на електрогітарі з індивідуальною програмою як для новачків, так і для гітаристів із досвідом. Гостя музичної школи навчать правильній посадці за інструментом, постановці рук, основам гри з медіатором і без нього. За 1 заняття молодий виконавець встигне запам'ятати базові акорди й насолодитися звучанням електрогітари — в рази посиленому за рахунок потужних динаміків. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 556 раз
1 людина
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Електрогітара — що це?

Можливість торкнутися рок-легенди. Beatles, Rolling Stones, Queen без електрогітари звучали б зовсім інакше. Жоден акустичний інструмент не може здивувати такою палітрою перекручених звуків. А електричній гітарі під силу все. Її звучання посилюється динаміками, створюючи ефект неймовірного об'єму звуку. На уроці від досвідченого музиканта й викладача в одній особі така гітара може вперше зазвучати в руках будь-якого новачка.

Як все відбувається?

Враження відбувається в музичній школі YOLO. Щасливчик протягом 45 хвилин займатиметься з досвідченим наставником. За цей час він навчиться правильно тримати інструмент у руках, опанує свої перші акорди, дізнається, яке це — грати на електрогітарі з медіатором. У розпорядженні Щасливчика опиниться професійний інструмент з ідеальним звучанням.

Ази гри на електрогітарі

Заняття зовсім не вимагає підготовки. Це перше базове знайомство з інструментом, яке дозволить здобути корисні навички. Новачок зможе впевнено, а головне, правильно тримати електрогітару в руках, вивчить кілька головних акордів, опанує основи гри з медіатором і без.

Індивідуальна програма заняття

Практикуючі гітаристи можуть розраховувати на персональну програму. Досвідчений викладач оцінить наявні навички й адаптує свій майстер-клас під вже опановані вміння.

Професійні інструменти

У стінах музичної студії YOLO представлені тільки професійні інструменти від кращих світових брендів. У новачка в руках опиниться справжня електрогітара, як у найсміливіших рокерських мріях.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YOLO - Музична школа
вул. Кульпарківська, 99 Показати на мапі

10 відгуків

О
Олександр
16 серпня 2018
можу запевнити, що урок підходить не тільки для новачків) я хотів трохи покращити техніку та дізнатися, на що мені варто звернути увагу під час гри. Викладач дуже добре пояснив мені нюанси, які я часто пропускав. Тепер доведеться гарно попрацювати над рухами кистей та правильним триманням медіатора, бо, як виявилося, усі 7 років я надто сильно напружував руки, що не дуже добре для м"язів. Не шкодую, що відвідав мк)

29 листопада 2017
Сертифікат отримала в подарунок,дуже сподобалось, отримала позитивні емоці)))) рекомендую )

В
Василь
20 червня 2017
Отримав у подарунок сертифікат, відвідав заняття. Просто супер, настрій хороший. Задоволений. Рекомендую усім

2 травня 2017
Очень здорово! Когда не разу не играл на гитаре и в конце занятия уже пытаешься воспроизвезсти мелодию (да еще и под аккомпанемент) - это настоящий кайф.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень