101136
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Навчальне заняття гри на електрогітарі з індивідуальною програмою як для новачків, так і для гітаристів із досвідом. Гостя музичної школи навчать правильній посадці за інструментом, постановці рук, основам гри з медіатором і без нього. За 1 заняття молодий виконавець встигне запам'ятати базові акорди й насолодитися звучанням електрогітари — в рази посиленому за рахунок потужних динаміків.  детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.12.2018
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 524 раз
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2018

Електрогітара — що це?

Можливість торкнутися рок-легенди. Beatles, Rolling Stones, Queen без електрогітари звучали б зовсім інакше. Ні один акустичний інструмент не може здивувати такою палітрою перекручених звуків. А електричній гітарі під силу все. Її звучання посилюється динаміками, створюючи ефект неймовірної об'ємності звуку. На уроці від досвідченого музиканта й викладача в одному обличчі така гітара може вперше зазвучати в руках будь-якого новачка.

Як все відбувається?

Враження проходить в авторській музичній студії Sviatoslav Adept. Щасливчик протягом 45 хвилин займатиметься з досвідченим наставником. За цей час він навчиться правильно тримати інструмент в руках, опануэ свої перші акорди, випробує, яке це — грати на електрогітарі з медіатором. У розпорядженні Щасливчика професійний інструмент із ідеальним звучанням.

Ази гри на електрогітарі

Заняття зовсім не вимагає підготовки. Це перше базове знайомство з інструментом, який дозволить здобути корисні навички. Новачок зможе впевнено, а головне, правильно тримати електрогітару в руках, розучить кілька головних акордів, опанує основи гри з медіатором і без.

Індивідуальна програма заняття

Практикуючі гітаристи можуть розраховувати на персональну програму. Досвідчений викладач оцінить наявні навички й адаптує свій майстер-клас під вже опановані вміння.

Професійні інструменти

У стінах музичної студії Sviatoslav Adept представлені тільки професійні інструменти від кращих світових брендів. У новачка в руках виявиться справжня електрогітара, як у його найсміливіших рокерських мріях.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sviatoslavadept - Музична школа

9 відгуків

29 листопада 2017
Сертифікат отримала в подарунок,дуже сподобалось, отримала позитивні емоці)))) рекомендую )

В
Василь
20 червня 2017
Отримав у подарунок сертифікат, відвідав заняття. Просто супер, настрій хороший. Задоволений. Рекомендую усім

2 травня 2017
Очень здорово! Когда не разу не играл на гитаре и в конце занятия уже пытаешься воспроизвезсти мелодию (да еще и под аккомпанемент) - это настоящий кайф.

8 жовтня 2016
Дуже сподобалося,рекомендую))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень