101136
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Навчальне заняття гри на електрогітарі з індивідуальною програмою як для новачків, так і для гітаристів із досвідом. Гостя музичної школи навчать правильній посадці за інструментом, постановці рук, основам гри з медіатором і без нього. За 1 заняття молодий виконавець встигне запам'ятати базові акорди й насолодитися звучанням електрогітари — в рази посиленому за рахунок потужних динаміків.  детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.10.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 497 раз
1 людина
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Електрогітара — що це?

Можливість торкнутися рок-легенди. Beatles, Rolling Stones, Queen без електрогітари звучали б зовсім інакше. Ні один акустичний інструмент не може здивувати такою палітрою перекручених звуків. А електричній гітарі під силу все. Її звучання посилюється динаміками, створюючи ефект неймовірної об'ємності звуку. На уроці від досвідченого музиканта й викладача в одному обличчі така гітара може вперше зазвучати в руках будь-якого новачка.

Як все відбувається?

Враження проходить в авторській музичній студії Sviatoslav Adept. Щасливчик протягом 45 хвилин займатиметься з досвідченим наставником. За цей час він навчиться правильно тримати інструмент в руках, опануэ свої перші акорди, випробує, яке це — грати на електрогітарі з медіатором. У розпорядженні Щасливчика професійний інструмент із ідеальним звучанням.

Ази гри на електрогітарі

Заняття зовсім не вимагає підготовки. Це перше базове знайомство з інструментом, який дозволить здобути корисні навички. Новачок зможе впевнено, а головне, правильно тримати електрогітару в руках, розучить кілька головних акордів, опанує основи гри з медіатором і без.

Індивідуальна програма заняття

Практикуючі гітаристи можуть розраховувати на персональну програму. Досвідчений викладач оцінить наявні навички й адаптує свій майстер-клас під вже опановані вміння.

Професійні інструменти

У стінах музичної студії Sviatoslav Adept представлені тільки професійні інструменти від кращих світових брендів. У новачка в руках виявиться справжня електрогітара, як у його найсміливіших рокерських мріях.

Місце проведення враження:

Sviatoslavadept - Музична школа

9 відгуків реальних людей

29 листопада 2017
Сертифікат отримала в подарунок,дуже сподобалось, отримала позитивні емоці)))) рекомендую )

В
Василь
20 червня 2017
Отримав у подарунок сертифікат, відвідав заняття. Просто супер, настрій хороший. Задоволений. Рекомендую усім

2 травня 2017
Очень здорово! Когда не разу не играл на гитаре и в конце занятия уже пытаешься воспроизвезсти мелодию (да еще и под аккомпанемент) - это настоящий кайф.

8 жовтня 2016
Дуже сподобалося,рекомендую))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень