Подаруйте фігури вищого пілотажу на ЯК-52!

подарували вже 69 рази
4000 грн 1 люд. 10 хв.
1 людина
10 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Пасажир опиниться у кабіні спортивно-тренувального літака ЯК-52. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть навушники з системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок одне з одним. Після цього судно підніметься у небо, де капітан виконає кілька базових фігур вищого пілотажу.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Політ відбудеться над околицями Львівської області. Клієнт може запросити друзів поспостерігати за «піруетами». За штурвалом опиниться досвідчений пілот, який виконає відомі фігури пілотажу:

  • «бочку» — літак повертається на 360° відносно поздовжньої осі, зберігаючи загальний напрямок;
  • «штопор» — повітряне судно знижується по крутій спіралі з одночасним обертанням;
  • «мертву петлю» — кільцевий політ, який виконується у вертикальній площині.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Андрій
18 вересня 2018
Просто клас! Емоції словами не передати! З задоволенням політаю ще і буду рекомендувати всім своїм друзям. Пілот професіонал своєї справи, який морально готував перед кожним маневром і допомагав отримати максимум задоволення без жодного страху. Також давав самому керувати літаком
Nazar
8 вересня 2018
https://www.facebook.com/100001038173608
Рекомендую всім, емоції просто фантастичні
Ольга
23 листопада 2017
А-БАЛ-ДЕТЬ. Я специально приехала из Харькова, чтобы полетать! Я думала, меня уже ничем не удивить... Бооооже, это просто эйфория. Я бы еще так прокатилась! Такое чувство, что внутри все переворачивается и скручивается. Просто экстаз.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.