23155

Подаруй фігури вищого пілотажу на ЯК-52!

Викид адреналіну в кров під час 10-хвилинного польоту на повітряному «монстрі» Як-52. Літак розвиває швидкість до 360 км/год, що є максимальним показником. Можна відчути себе справжнім льотчиком-асом і побувати на одному борту разом із професіоналом. За штурвалом сидітиме досвідчений пілот, який виконає найвідоміші фігури пілотажу: «штопор», «бочку» і «петлю Нестерова». Для контакту з ним і для захисту від шуму видаються навушники із системою радіомовлення та зв'язку. Підніматися в небо можна в будь-яку пору року. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 45 раз
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Фігури вищого пілотажу на ЯК-52 — що це?

Індивідуальна екстремальна пригода разом із профі. З висоти пташиного польоту відкриваються неймовірні види, але Щасливчикові буде не до цього. Літак буквально станцює в небі: почне обертатися навколо своєї осі, різко спускатися та підніматися, петляти й створювати повітряні спіралі. Новоспечений льотчик може покликати своїх друзів — вони знімуть піруети на фотоапарат із території аеродрому.

Як все відбувається?

Щасливчик узгодить із інструктором дату польоту. У розпорядженні новачка будь-яка пора року — все залежить тільки від погодних умов. Щасливчик самостійно дістанеться авіабази. На місці його зустріне профі, який проведе інструктаж із техніки безпеки й видасть спеціальні навушники — вони захистять від шуму й дозволять тримати зв'язок із пілотом. Після закінчення підготовки почнеться найголовніше — 10-хвилинні «трюки» літака в небі. ЯК-52 буде виконувати піке, петляти й розвертатися. Щасливчик переживе найбільш незвичайні відчуття: радість та ейфорію від того, що відбувається. Закінчиться подорож м'яко — повітряне судно з легкістю приземлиться.

Дружня підтримка

Щасливчик може покликати із собою кілька приятелів. Вони залишаться на території аеродрому, так як злітна смуга — режимна зона, і туди вхід заборонений. Друзі з комфортом розташуються в місцевому кафе або погуляють на природі в очікуванні свого героя.

Від «бочки» до «мертвої петлі»

Щасливчик дізнається на практиці, як виконуються найскладніші фігури пілотажу льотчиками-асами. Він візьме участь у деяких з них:

  • «бочка» — літак повертається на 360° відносно поздовжньої осі, зберігаючи загальний напрямок;
  • «штопор» — повітряне судно знижується крутими спіралями з одночасним обертанням;
  • «петля Нестерова» — її ще називають «мертвою петлею». Являє собою кільце, яке виконується у вертикальній площині.

Зимові польоти

Ліси особливо прекрасні взимку. Якщо Щасливчикові вдасться залишатися холоднокровним, він роздивиться м'які засніжені гори. За хороших погодних умов підніматися в небо можна в будь-яку пору року. Ці деталі обговорюються персонально з інструктором.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4а Показати на мапі

3 відгуки

А
Андрій
18 вересня 2018
Просто клас! Емоції словами не передати! З задоволенням політаю ще і буду рекомендувати всім своїм друзям. Пілот професіонал своєї справи, який морально готував перед кожним маневром і допомагав отримати максимум задоволення без жодного страху. Також давав самому керувати літаком

8 вересня 2018
Рекомендую всім, емоції просто фантастичні

О
Ольга
23 листопада 2017
А-БАЛ-ДЕТЬ. Я специально приехала из Харькова, чтобы полетать! Я думала, меня уже ничем не удивить... Бооооже, это просто эйфория. Я бы еще так прокатилась! Такое чувство, что внутри все переворачивается и скручивается. Просто экстаз.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень