Подаруй фігури вищого пілотажу на ЯК-52!

подарували вже 54 разів
4000 грн 1 люд. 10 хв.
1 людина
10 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Пасажир опиниться у кабіні спортивно-тренувального літака ЯК-52. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть навушники з системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок один з одним. Після цього судно підніметься у небо, де капітан виконає кілька базових фігур вищого пілотажу.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Політ відбудеться над околицями Львівської області. Клієнт може запросити друзів поспостерігати за «піруетами». За штурвалом опиниться досвідчений пілот, який виконає відомі фігури пілотажу:

  • «бочку» — літак повертається на 360° відносно поздовжньої осі, зберігаючи загальний напрямок;
  • «штопор» — повітряне судно знижується по крутій спіралі з одночасним обертанням;
  • «мертву петлю» — кільцевий політ, який виконується у вертикальній площині.

Літати можна у будь-яку пору року, в тому числі взимку за відсутності грози, снігопаду та сильного вітру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Андрій
18 сентября 2018
Просто клас! Емоції словами не передати! З задоволенням політаю ще і буду рекомендувати всім своїм друзям. Пілот професіонал своєї справи, який морально готував перед кожним маневром і допомагав отримати максимум задоволення без жодного страху. Також давав самому керувати літаком
Nazar
8 сентября 2018
https://www.facebook.com/100001038173608
Рекомендую всім, емоції просто фантастичні
Ольга
23 ноября 2017
А-БАЛ-ДЕТЬ. Я специально приехала из Харькова, чтобы полетать! Я думала, меня уже ничем не удивить... Бооооже, это просто эйфория. Я бы еще так прокатилась! Такое чувство, что внутри все переворачивается и скручивается. Просто экстаз.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки