101139
 

Подаруй fishmassage для двох!

Екопілінг в акваріумі з екзотичними рибками гарра руфа для двох. Парі належить одночасно опустити ноги в спеціальні контейнери з водою, де рибки почнуть їх ніжно пощипувати, прибираючи ороговілу шкіру. Після приємної процедури стопи стануть м'якими й гладкими, покращиться кровообіг і зникне втома. Додатково майстер зробить легкий масаж із кремом по черзі для кожного гостя. У салоні видадуть усе необхідне: капці та рушники. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 388 раз
2 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Fishmassage для двох — що це?

Екзотичний пілінг-масаж ніг рибками гарра руфа для двох. Вперше диво-рибок оцінили на Сході, але незабаром натуральний пілінг завоював популярність у всьому світі. Завдяки будові ротових порожнин, які нагадують скребки, гарра руфа ніжно й делікатно прибирають ороговілі ділянки шкіри. Також рибки позбавляють втоми й сприятливо впливають на центральну нервову систему. Після біомасажу шкіра стане більш гладкою й м'якою. Додатково майстер нанесе на ніжки живильний крем. Усе необхідне — капці та рушник — видається на місці.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до затишного салону краси Vikar, де їм належить пройти східну процедуру пілінгу. У салоні є 2 акваріума, в кожному з яких знаходиться близько 200 рибок гарра руфа, тому пара зможе пройти сеанс одночасно. Маленькі «лікарі» дбайливо видалять зі стоп ороговілу шкіруй зроблять приємний мікромасаж. Після цього майстер по черзі помасажує Щасливчикам ноги, втираючи в шкіру живильний крем.

Пілінг рибками гарра руфа

Екопілінг рибками користується популярністю вже понад 150 років. Східні цілителі зазначили, що на стопах знаходяться тисячі нервових закінчень. Вплив на них здатний поліпшити загальне самопочуття людини й підняти настрій.

Комплексна користь екзотичного пілінгу

Всього за 1 сеанс ихтиомассажа можна:

  • позбавитися загрубілої шкіри на стопах;
  • зробити ніжки м'якими й гладенькими;
  • зняти набряклість і втому ніг.

Масаж з нанесенням живильного крему

Після пілінгу майстер зробить розслабляючий масаж ніг кожному гостю по черзі. Він нанесе на стопи живильний крем, який додатково зволожить і пом'якшить шкіру.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
VIKAR - Салон краси
вул. Горбачевського, 17Б Показати на мапі

69 відгуків

10 липня 2018
Дуже сподобалася процедура! Буду рекомендувати своїм коліжанкам )))

Х
Хрисина
7 березня 2018
процедура просто супер! море позитивного заряду та гладенькі пятки ))

13 листопада 2017
Дякуємо за таке чудове та приємне враження, мама залишилась задоволеною)) Задумались вже над наступним візитом до салону

12 листопада 2017
Дякуємо за таке чудове та приємне враження, процедура надзвичайно сподобалась, рибки прекрасні)) Задумались вже над наступним візитом в салон)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень