102494
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Професійна фотосесія для майбутньої мами. Камера збереже зворушливі моменти з життя родини — на пам'ять залишаться понад 70 кадрів. Досвідчений візажист підготує модель до зйомки, а фотограф створить серію оригінальних і ніжних знімків. В ролі моделі може спробувати себе не тільки мама малюка, але й майбутній тато. Зйомка пройде в студії або на свіжому повітрі та займе не більше 1 години. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 30.06.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

Більше 70 фотографій, які залишаться в сімейному архіві майбутніх батьків. Локацію для знімків мама малюка обере самостійно. Зйомку можна провести в професійній студії, в мальовничому сквері або на старовинних вуличках Львова. Взяти участь у фотосесії можуть обоє батьків.

Як все відбувається?

Сім'я зустрінеться з майстрами студії Din-Art Creative. Фотограф підбере образ для моделі, а візажист доповнить природну красу мейк-апом. За 60 хвилин профі зробить серію з 70-ти знімків. Після зйомки всі кадри пройдуть базову пакетну обробку та будуть готові через 3-4 дні: фотограф відредагує баланс білого, налаштує контрастність і різкість. Кращі 8 знімків, які вибере сім'я, майстер відретушує у Photoshop. Готові знімки Щасливчики зможуть забрати через 2 тижні.

Професійний мейк-ап

Щоб підкреслити красу, візажист зробить моделі фотомакіяж. Майбутня мама буде бездоганно виглядати, як у світлі студійних софітів, так і при природному освітленні.

8 відретушованих знімків

Щасливчики зможуть вибрати 8 кращих кадрів, які пройдуть обробку в фоторедакторі. Вже через 2 тижні після зйомки знімки можна буде забрати на будь-якому зручному носії.

Фотосесія для всієї родини

Майбутні батьки можуть взяти участь у зйомці разом — на пам'ять залишаться зворушливі знімки мами й тата в очікуванні малюка.

Місце проведення враження:

Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

54 відгуків реальних людей

Л
Леся
25 травня 2017
Побувавши на експрес-фотосесії в студії Din Art, отримала неймовірне задоволення від процесу і чудові фотографії.

Е
Елена
4 квітня 2017
Спасибо огромное за впечатления!!!работа в студии,фотограф профессионал,заводной человечек!Можно перечислять много всего,но самое главное-осталась приятная память,которую мы можем лицезреть!!!

29 березня 2017
Чоловік подарував сертифікат на фотосесію Love Story. Все пройшло чудово! Як результат - чудові фотографії і гарно проведений час! Дякую.

20 січня 2017
Получила в подарок сертификат от bodo и выбрала экспресс фотосессию. Была довольна работой фотографа в процессе фотосессии и результатом работы тоже. Отличные обработанные фото мне быстро предоставили. Работой bodo тоже довольна. Звонили по несколько раз и интересовались, еще и письма присылали, и не одно, вот это уже немного перебор, маркетинговая политика у вас работает отлично!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень