Подаруйте фотосесію для вагітних!

подарували вже 18 рази
1500 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Візажист підготує модель до зйомки — нанесе макіяж, який підкреслить природну красу майбутньої мами. Потім за справу візьметься фотограф. Він підкаже, як краще подивитися в камеру та яку позу зайняти. Приблизно за два тижні після зйомки будуть готові всі вдалі знімки. 8 кращих світлин пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Студія знаходиться у центрі міста, біля університету ім. Івана Франка. У залі обладнано 8 фотозон з тематичними декораціями й реквізитом. аксесуарами. За бажанням моделі партнер також візьме участь у зйомці. Провести фотосесію можна просто неба — у мальовничому сквері або на старовинних вуличках міста.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 листопада 2018
Спасибо за фотосессию, всем осталась очень довольна - и процессом, и готовыми снимками. Такая красивая студия, интересные декорации. И хотя я стеснялась поначалу, фотограф помог расслабиться и получить удовольствие от съемки.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.