Подаруй фотосесію для вагітних!

подарували вже 11 разів
1500 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Візажист підготує модель до зйомки — нанесе макіяж, який підкреслить природну красу майбутньої мами. Потім за справу візьметься фотограф. Він підкаже, як краще подивитися в камеру та яку позу зайняти. Приблизно за два тижні після зйомки будуть готові всі вдалі знімки. 8 кращих світлин пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Студія знаходиться у центрі міста, біля університету ім. Івана Франка. У залі обладнано 8 фотозон з тематичними декораціями й реквізитом. аксесуарами. За бажанням моделі партнер також візьме участь у зйомці. Провести її можна під відкритим небом — у мальовничому сквері або на старовинних вуличках міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 ноября 2018
Спасибо за фотосессию, всем осталась очень довольна - и процессом, и готовыми снимками. Такая красивая студия, интересные декорации. И хотя я стеснялась поначалу, фотограф помог расслабиться и получить удовольствие от съемки.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки