Подаруйте фотосесію для вагітних!

подарували вже 13 рази
1500 грн 2 люд. 2 години
2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Візажист підготує модель до зйомки — нанесе макіяж, який підкреслить природну красу майбутньої мами. Потім за справу візьметься фотограф. Він підкаже, як краще подивитися в камеру та яку позу зайняти. Приблизно за два тижні після зйомки будуть готові всі вдалі знімки. 8 кращих світлин пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Студія знаходиться у центрі міста, біля університету ім. Івана Франка. У залі обладнано 8 фотозон з тематичними декораціями й реквізитом. аксесуарами. За бажанням моделі партнер також візьме участь у зйомці. Провести фотосесію можна просто неба — у мальовничому сквері або на старовинних вуличках міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 листопада 2018
Спасибо за фотосессию, всем осталась очень довольна - и процессом, и готовыми снимками. Такая красивая студия, интересные декорации. И хотя я стеснялась поначалу, фотограф помог расслабиться и получить удовольствие от съемки.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.