Подаруйте фотосесію з подружками!

подарували вже 36 рази
2000 грн 3 люд. до 2 годин
3 людини
до 2 годин
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Усі деталі можна уточнити за пару днів, зв'язавшись зі спеціалістом. Він порадить локацію для зйомки й допоможе визначитися з образами. На фотосеті профі подбає про вибір красивих ракурсів і зробить безліч яскравих світлин. Подруги отримають 150 зображень у пакетній обробці протягом 3-4 днів. А 8 найкращих кадрів на вибір моделей пройдуть глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Студія розташована в центрі Львова, недалеко від університету ім. Івана Франка. Для зйомок в Din-Art Creative є 8 тематичних фотозон з різними декораціями та реквізитом. Моделі також можуть використовувати свої аксесуари. Замість студійної зйомки можна провести фотосесію на вулиці: у парку або на тлі міської архітектури.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Діана
22 жовтня 2015
Ми з подругами придбали собі враження на річницю однієї дуже важливої дати - коли ми усі познайомилися! Тому бажання було, що б залишилися гарні світлини. Приємна обстановка у студії, приємний фотограф і чудові знімки - ми отримали усе це, й дяукємо БОДО за організацію.
Таня, Оля та Аліна
18 квітня 2015
Дякуємо за чудову послугу бодо та окремо львівській філіі! Відбулася наша фотосесія на дуже високому рівні, і фото, які ми отримали, вище усіляких похвал.
Света
5 жовтня 2014
Здорово провела время со своими подруженьками! Мы очень давно хотели такой фотосет, и наконец подарили нам его наши парни) Теперь останутся воспоминания на всю жизнь!
Ліда
15 вересня 2014
Бомбезна просто послуга! Отримали фотки - всьо круто! дякуємо за це, в першу чергу, фотографу Олені Лажневській за професійий підхід до роботи. п.с. не відмовляйтеся від студії - вона чудова насправді. у фотокарті є кльова стіна з білої цегли, на її фоні класні фотоки виходять. особливо якщо взяти високий барний стілець (а у них такий є) і вдягнути спідницю:))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.