23371
 

Подаруй фотосесію!

Близько 150 фотографій на пам'ять про незвичайний досвід позування перед камерою фотографа. Зйомка буде тривати до 2,5 годин: вона може відбуватися як на вулиці, так і в стінах професійної студії. Всі вдалі знімки пройдуть базову обробку, а на 8 кращих чекає глибока ретуш. Фото віддадуть протягом двох тижнів. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 2,5 годин
Використати до 31.03.2019

Фотосесія — що це?

Професійна зйомка у досвідченого фотографа. Майстер готовий працювати як у студії, так і на вулиці, все залежить від фантазії Щасливчика. Фотосесія подарує новий досвід позування і допоможе наповнити сімейний альбом яскравими кадрами. Модель зможе розкритися в незвичайних образах, які продумає заздалегідь.

Як все відбувається?

На фотосесію Щасливчик вирушить у студію Din-Art Creative. Перед початком зйомки візажист зробить відповідний макіяж, щоб зовнішній вигляд у кадрі був бездоганним. Потім розпочнеться творчий процес, від якого і залежить фінальний результат! Щасливчик зможе дати волю фантазії й експериментувати з образами. Готові фото в базовій обробці він побачить вже через 3-4 дні, а кращі знімки у глибокій ретуші майстер віддасть протягом 2 тижнів.

До 2,5 годин зйомки

У Щасливчика буде 2,5 години на реалізацію всіх ідей і образів. Він також може взяти з собою дитину будь-якого віку, зокрема немовля.

150 фотографій

Фотограф віддасть Щасливчику всі вдалі знімки — до 150 штук. Вони пройдуть пакетну обробку — налаштування балансу, контрастності та різкості.

Професійний макіяж

Крім фотографа, на Щасливчика у студії чекатиме професійний візажист. Він зробить макіяж, який доповнить образ і підкреслить індивідуальність.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

58 відгуків

18 серпня 2018
Все дуже сподобалось. Фотограф дуже приємна і позитивна жінка. Я не очікувала що буде стільки емоцій. Фотосесія пройшла дуже класно. Дякую)

28 липня 2018
Фотосессия очень понравилась, фотограф - отличный профессионал, много подсказывала и создавала приятное настроение во время съемки. Фотографии получились отменного качества и были присланы буквально в течении нескольких дней

25 травня 2017
Побувавши на експрес-фотосесії в студії Din Art, отримала неймовірне задоволення від процесу і чудові фотографії.

Е
Елена
4 квітня 2017
Спасибо огромное за впечатления!!!работа в студии,фотограф профессионал,заводной человечек!Можно перечислять много всего,но самое главное-осталась приятная память,которую мы можем лицезреть!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень