Подаруй фотосесію!

подарували вже 97 разів
2000 грн 1 люд. до 3,5 годин
1 людина
до 3,5 годин
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед початком зйомки візажист нанесе макіяж, який доповнить образ. Після цього майстер візьметься до фотосесії. Модель зможе дати волю фантазії та поекспериментувати з образами. Протягом двох тижнів фотограф вишле всі знімки в легкій обробці. На 8 кращих кадрів чекає глибока ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Din-Art Creative

Студія розташована в Галицькому районі Львова — недалеко від університету імені Івана Франка. На вибір є багато обладнаних зон із реквізитом і декораціями. Відвідати фотосесію можуть клієнти будь-якого віку. За бажанням моделі майстер влаштує зйомку open air.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Tania
10 июня 2016
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011384258911
Подруги подарували сертифікат на день народження і спочатку я не розуміла свого щастя, але коли настав день фотосесії, то все було просто ідеально. Чудова організація процесу від bodo, надзвичайний макіяж, ну і, звичайно ж самі фото. Час пролетів легко і непомітно, залишивши по собі тільки приємні враження і купу красивих знімків. Дякую усім, хто брав у цьому участь
Анна
18 декабря 2015
https://plus.google.com/116179403573433576252
Огромное спасибо коллективу Bodo и лично замечательному фотографу за чудесно проведенное время во время фотопрогулки по городу! Он оказался к тому же прекрасным рассказчиком и очень интересной личностью, в компании которого два с половиной часа пролетели как один прекрасный миг. Мы с мужем просто влюбились в город и заново друг в друга!
Марія
20 октября 2015
Із десяти подарунків вибрала саме цей, бо враження це чудово, а фотографії на память ще приємніше))) Вдалося відобразити на світлинах саме золоту осінь, як я й хотіла))
Ірина
12 июля 2015
Дуже цікава ідея для подарунка. Сам собі такого не купиш а друзі подарували, то дуже приємно. Фотографувалася в місті, серед людей. Цікаво вийшло) Обробка теж чудова. Справжні професійні фото)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки