Подаруйте фруктове SPA!

подарували вже 274 рази
1100 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Комплекс SPA процедур, спрямований на живлення та зволоження шкіри. Сеанс відбувається в кілька етапів:

  • розпарювання у кедровій бочці (15 хвилин);
  • розігріваючий масаж (15 хвилин);
  • кавово-лимонне скрабування (15 хвилин);
  • обгортання на основі ківі та яблук (35 хвилин);
  • маска для обличчя (15 хвилин);
  • душ (10 хвилин);
  • розслабляючий масаж з кокосовою олією (15 хвилин).

Чому ми вибрали студію здоров'я і краси «Філософія тіла»

Студія розташована поруч із центром Львова, в Личаківському районі. Для процедури не потрібно нічого з собою брати — клієнтові видадуть усе необхідне: капці, рушник, одноразову білизну та шапочку. У роботі майстри використовують косметичні суміші на основі натуральних продуктів: олій, фруктів і кавових зерен.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Олена
27 серпня 2018
Дякую подрузі за подарунок! Отримала нереальне задоволення. Сподобався комплекс, що включав багато різноматнітних процедур. Дуже гарні аромати та ніжний догляд. Сервіс на висоті! Буду рекомендувати!
Іра
14 листопада 2017
це просто щось неймовірне... а як усе пахне. тіло неначе між хмаринок літає з ароматом фруктів. і шкіра дуже ніжна потім. дуже сподобалося!
Ірина
4 квітня 2017
Враження отримала від друзів, вибрала фруктове спа і не помилилась. Отримала море задоволення і відпочинок для душі і тіла .
Оксана
2 лютого 2017
Отримала від хлопця в подарунок враження від bodo. Серед величезного вибору нарешті визначилась, що хочу фруктове спа! Так я уже давно не відпочивала! Шалено задоволена! Дякую bodo за таку чудову можливість, а хлопцю, що проявив здогадливість)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.