102554
 

Подаруй футболгольф для двох!

Два друга зможуть оцінити незвичайне поєднання футболу й гольфу. За умовами гри, кожен повинен буде потрапити в 9 лунок, зробивши якомога менше ударів по м'ячу. Інструктор пояснить нюанси гри й видасть кожному учасникові спортивний інвентар. Спеціальна скретч-карта допоможе визначити переможця після проходження всіх локацій. Час гри не обмежений. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 31.10.2018
2 людини
не обмежено
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Футболгольф для двох — що це?

Цілий день опанування нового виду спорту, що поєднує одночасно правила футболу й гольфу. Родом зі Швеції, до України він дістався тільки в XXI столітті та тепер стрімко набирає популярність. За правилами гри, учасник повинен потрапити в лунку з найменшою кількістю торкань м'яча. На локаціях зазвичай вказують максимально допустиму кількість ударів, тобто чим швидше Щасливчики потраплять у лунки, тим краще.

Як все відбувається?

У центрі футболгольфа Football Land два Щасливчика отримають інструкцію, м'ячі, скретч-картку для внесення результатів. Разом з інструктором вони вирушать на поле з лунками розміром у 2 м'ячі. Він пояснить правила гри, покаже, як правильно бити по м'ячу, і розповість, в якому випадку учасникам зараховуються штрафні удари. Після цього друзі зможуть влаштувати турнір, який не буде обмеженим у часі. Головне — пройти всі 9 лунок за мінімальну кількість торкань м'яча.

Час не обмежено

На ознайомлення з новим видом спорту виділений цілий день, тому Щасливчики зможуть не поспішаючи проходити маршрут, не хвилюючись про те, скільки часу залишилося.

Видається скретч-картка

Крім попереднього інструктажу, Щасливчики отримають скретч-картку для підрахунку торкань м'яча та попадань у лунку. Також їм видадуть інструкцію, де пояснюються всі нюанси гри. Наприклад, з неї Щасливчики дізнаються про максимально допустиму кількість ударів на кожній локації залежно від віддаленості від лунки.

Спорт + розвага

Футболгольф досить простий у навчанні, тому доступний для людей будь-якого віку. Він універсальний — підійде для ігор у сімейному колі, з друзями та поодинці.

Місце проведення враження:

Football Land - Центр футболгольфу - Львів
с.Наварія, вул.Берегова, 7 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

М
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!

А
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.

М
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень