Футболгольф для двох

2 людини
не обмежено
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально зараз або навесні

Футболгольф для двох — що це?

Цілий день опанування нового виду спорту, що поєднує одночасно правила футболу й гольфу. Родом зі Швеції, до України він дістався тільки в XXI столітті та тепер стрімко набирає популярність. За правилами гри, учасник повинен потрапити в лунку з найменшою кількістю торкань м'яча. На локаціях зазвичай вказують максимально допустиму кількість ударів, тобто чим швидше Щасливчики потраплять у лунки, тим краще.

Як все відбувається?

У центрі футболгольфа Football Land два Щасливчика отримають інструкцію, м'ячі, скретч-картку для внесення результатів. Разом з інструктором вони вирушать на поле з лунками розміром у 2 м'ячі. Він пояснить правила гри, покаже, як правильно бити по м'ячу, і розповість, в якому випадку учасникам зараховуються штрафні удари. Після цього друзі зможуть влаштувати турнір, який не буде обмеженим у часі. Головне — пройти всі 9 лунок за мінімальну кількість торкань м'яча.

Час не обмежено

На ознайомлення з новим видом спорту виділений цілий день, тому Щасливчики зможуть не поспішаючи проходити маршрут, не хвилюючись про те, скільки часу залишилося.

Видається скретч-картка

Крім попереднього інструктажу, Щасливчики отримають скретч-картку для підрахунку торкань м'яча та попадань у лунку. Також їм видадуть інструкцію, де пояснюються всі нюанси гри. Наприклад, з неї Щасливчики дізнаються про максимально допустиму кількість ударів на кожній локації залежно від віддаленості від лунки.

Спорт + розвага

Футболгольф досить простий у навчанні, тому доступний для людей будь-якого віку. Він універсальний — підійде для ігор у сімейному колі, з друзями та поодинці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.