Подаруйте футболгольф для двох!

подарували вже 68 рази
2 людини
до 8 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Гра, яка поєднує в собі одразу 2 види спорту — футбол і гольф. Інструктор пояснить нюанси, а потім видасть друзям спортивний інвентар. Після цього приятелі зможуть влаштувати турнір. За умовами гри кожен учасник повинен буде влучити в 9 лунок, зробивши якомога менше ударів по м'ячу.

Чому ми вибрали центр футбольгольфу Football Land

Гра проходить у клубі «Наварія», відкриття якого відбулося в 2017 році. Він розташувався на території спортивно-гребної бази. Площа поля — 0,5 га. Загальна протяжність маршруту (з переходами) — 430 м. Для підрахунку ударів і влучення в лунку гравцям видадуть спеціальну скретч-карту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.