102554
 

Футболгольф для двох

Два друга зможуть оцінити незвичайне поєднання футболу й гольфу. За умовами гри, кожен повинен буде потрапити в 9 лунок, зробивши якомога менше ударів по м'ячу. Інструктор пояснить нюанси гри й видасть кожному учасникові спортивний інвентар. Спеціальна скретч-карта допоможе визначити переможця після проходження всіх локацій. Час гри не обмежений. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
2 людини
не обмежено
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Футболгольф для двох — що це?

Цілий день опанування нового виду спорту, що поєднує одночасно правила футболу й гольфу. Родом зі Швеції, до України він дістався тільки в XXI столітті та тепер стрімко набирає популярність. За правилами гри, учасник повинен потрапити в лунку з найменшою кількістю торкань м'яча. На локаціях зазвичай вказують максимально допустиму кількість ударів, тобто чим швидше Щасливчики потраплять у лунки, тим краще.

Як все відбувається?

У центрі футболгольфа Football Land два Щасливчика отримають інструкцію, м'ячі, скретч-картку для внесення результатів. Разом з інструктором вони вирушать на поле з лунками розміром у 2 м'ячі. Він пояснить правила гри, покаже, як правильно бити по м'ячу, і розповість, в якому випадку учасникам зараховуються штрафні удари. Після цього друзі зможуть влаштувати турнір, який не буде обмеженим у часі. Головне — пройти всі 9 лунок за мінімальну кількість торкань м'яча.

Час не обмежено

На ознайомлення з новим видом спорту виділений цілий день, тому Щасливчики зможуть не поспішаючи проходити маршрут, не хвилюючись про те, скільки часу залишилося.

Видається скретч-картка

Крім попереднього інструктажу, Щасливчики отримають скретч-картку для підрахунку торкань м'яча та попадань у лунку. Також їм видадуть інструкцію, де пояснюються всі нюанси гри. Наприклад, з неї Щасливчики дізнаються про максимально допустиму кількість ударів на кожній локації залежно від віддаленості від лунки.

Спорт + розвага

Футболгольф досить простий у навчанні, тому доступний для людей будь-якого віку. Він універсальний — підійде для ігор у сімейному колі, з друзями та поодинці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Football Land - Центр футболгольфу - Львів
с.Наварія, вул.Берегова, 7 Показати на мапі

3 відгуки

М
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!

А
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.

М
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень