102553
 

Футболгольф для компанії

Незвичайна спортивна розвага для чотирьох друзів. Оригінальна гра поєднує в собі одразу 2 види спорту — футбол і гольф. Учасникам необхідно пройти маршрут з 9 етапів і на кожному загнати м'яч ногою в лунку. Переможе та команда, яка пройде дистанцію з меншим числом ударів. Час гри не обмежений, а весь необхідний інвентар видадуть на місці. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
4 людини
не обмежено
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Футболгольф для компанії — що це?

Мікс футболу й гольфу в одному виді спорту. Щасливчик з трьома друзями спробують пройти маршрут від початку до кінця — на них чекає дистанція з 9 лунок. Професійний інструктор розповість про особливості незвичайної гри й познайомить друзів із базовими правилами. Найголовніше — учасникам не знадобляться ключки. Торкатися м'яча можна тільки ногами.

Як все відбувається?

Щасливчик із трьома друзями відвідає центр футболгольфа Football Land. Тут їх зустріне професійний тренер, який проведе короткий інструктаж і видасть учасникам спортивний інвентар — скретч-карту та м'ячі. Потім Щасливчики розділяться на дві команди й вирушать на поле забивати голи. Всі торкання м'яча необхідно записувати в карту, адже кількість ударів визначає переможця. Час не має значення — у гравців буде безліміт на весь день.

Цікаві перешкоди

Щоб маршрут не здавався таким легким, на полі друзів чекають різні перешкоди: углиблення, кущі, дерева, висока трава й багато іншого. Це зробить гру ще цікавішою й додасть їй азарту.

Підказки на полі

Поруч із кожною лункою гравці знайдуть оптимальне число торкань м'яча й підказки-ілюстрації. Вони допоможуть учасникам дійти до фінішу швидше й обійти суперників із мінімальною кількістю ударів.

Веселощі на весь день

Щасливчик і його друзі можуть грати в футболгольф стільки, скільки захочуть — час матчу не обмежений. Тому в компанії буде можливість відпрацювати свої навички й не поспішаючи пройти всю дистанцію.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Football Land - Центр футболгольфу - Львів
с.Наварія, вул.Берегова, 7 Показати на мапі

3 відгуки

М
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!

А
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.

М
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень