Подаруйте футболгольф для компанії!

подарували вже 41 рази
4 людини
до 8 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Футболгольф — це мікс відомих видів спорту. Від гольфу тут поле й лунки, а від футболу — точні удари ногою по м'ячу. Гравцям потрібно пройти всі 9 лунок і зробити якомога менше ходів. Інструктор пояснить нюанси правил і видасть усе необхідне. Компанія розділиться на дві команди та під час партії визначить переможців.

Чому ми вибрали центр футбольгольфу Football Land

Для гри нададуть поле в клубі «Наварія», який відкрився в 2017 року на території спортивно-гребної бази. Його площа — 0,5 га, а довжина маршруту становить 430 м. Щоб вести підрахунок очок було зручніше, гравцям видадуть спеціальну скретч-карту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.