102553
 

Футболгольф для компанії

Незвичайна спортивна розвага для чотирьох друзів. Оригінальна гра поєднує в собі одразу 2 види спорту — футбол і гольф. Учасникам необхідно пройти маршрут з 9 етапів і на кожному загнати м'яч ногою в лунку. Переможе та команда, яка пройде дистанцію з меншим числом ударів. Час гри не обмежений, а весь необхідний інвентар видадуть на місці. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
4 людини
не обмежено
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Футболгольф для компанії — що це?

Мікс футболу й гольфу в одному виді спорту. Щасливчик з трьома друзями спробують пройти маршрут від початку до кінця — на них чекає дистанція з 9 лунок. Професійний інструктор розповість про особливості незвичайної гри й познайомить друзів із базовими правилами. Найголовніше — учасникам не знадобляться ключки. Торкатися м'яча можна тільки ногами.

Як все відбувається?

Щасливчик із трьома друзями відвідає центр футболгольфа Football Land. Тут їх зустріне професійний тренер, який проведе короткий інструктаж і видасть учасникам спортивний інвентар — скретч-карту та м'ячі. Потім Щасливчики розділяться на дві команди й вирушать на поле забивати голи. Всі торкання м'яча необхідно записувати в карту, адже кількість ударів визначає переможця. Час не має значення — у гравців буде безліміт на весь день.

Цікаві перешкоди

Щоб маршрут не здавався таким легким, на полі друзів чекають різні перешкоди: углиблення, кущі, дерева, висока трава й багато іншого. Це зробить гру ще цікавішою й додасть їй азарту.

Підказки на полі

Поруч із кожною лункою гравці знайдуть оптимальне число торкань м'яча й підказки-ілюстрації. Вони допоможуть учасникам дійти до фінішу швидше й обійти суперників із мінімальною кількістю ударів.

Веселощі на весь день

Щасливчик і його друзі можуть грати в футболгольф стільки, скільки захочуть — час матчу не обмежений. Тому в компанії буде можливість відпрацювати свої навички й не поспішаючи пройти всю дистанцію.

Місце проведення враження:

Football Land - Центр футболгольфу - Львів
с.Наварія, вул.Берегова, 7 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

М
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!

А
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.

М
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень