102552
 

Подаруй футболгольф з друзями!

2 види спорту в 1 — правила гольфу в поєднанні з ударами футболу. 8 гравців розділяться на дві команди і спробують пройти маршрут з 9 лунок, попутно забиваючи голи. Досвідчений тренер проведе попередній інструктаж — пояснить правила незвичайної гри і розповість, як пройти всі перешкоди. Чим менше ударів по м'ячу, тим ближче команда до перемоги. Час матчу не обмежено, а все необхідне для веселощів видадуть на місці. детальніше...

8 люд. не обмежено Використати до 31.03.2019
8 людей
не обмежено
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Футболгольф з друзями — що це?

Поєднання аристократичного гольфу і динамічного футболу — весела гра для 8 друзів. Оригінальний вид спорту підійде кожному — навіть якщо гравець ніколи не тримав в руках ключку і не володіє м'ячем. Правила гри прості: учасники повинні забити гол у лунку, розмір якої в 2 рази більше за м'яч. В руках у Щасливчика і його команди буде скретч-карта, де необхідно записати кількість ударів на кожному етапі. Чим менше торкань м'яча, тим більше шансів перемогти.

Як все відбувається?

Щасливчик і компанія із 7 осіб відвідають центр футболгольфа Football Land. Тут їх зустріне тренер, який пояснить друзям правила гри. Учасників поділять на 2 команди і видадуть все необхідне — м'ячі і скретч-карту з лунками. У неї під час матчу друзі будуть записувати всі голи. На полі гравці знайдуть підказки, які допоможуть їм загнати м'яч в лунку. Переможе команда, яка подолає маршрут з найменшою кількістю ударів.

Час не обмежено

У друзів буде безліміт на цілий день, тому грати можна хоч до настання темряви. Головне — пройти весь маршрут від початку до кінця і обійти суперників!

Гра для великої компанії

Оптимальна кількість людей в команді футболгольфу — від одного до чотирьох, тому Щасливчик може запросити 7 друзів на захоплюючий матч. З великою компанією гра обіцяє бути ще веселіше.

Підійде новачкам

Для гри в футболгольф не потрібні спеціальні навички, тому брати участь можуть дорослі та діти старше 6 років. А спеціальні ілюстрації біля кожної лунки допоможуть учасникам пройти маршрут швидше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Football Land - Центр футболгольфу - Львів
с.Наварія, вул.Берегова, 7 Показати на мапі

3 відгуки

М
Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!

А
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.

М
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень