Футболгольф з друзями

8 людей
не обмежено
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019
Актуально зараз або навесні

Футболгольф з друзями — що це?


Поєднання аристократичного гольфу і динамічного футболу — весела гра для 8 друзів. Оригінальний вид спорту підійде кожному — навіть якщо гравець ніколи не тримав в руках ключку і не володіє м'ячем. Правила гри прості: учасники повинні забити гол у лунку, розмір якої в 2 рази більше за м'яч. В руках у Щасливчика і його команди буде скретч-карта, де необхідно записати кількість ударів на кожному етапі. Чим менше торкань м'яча, тим більше шансів перемогти.

Як все відбувається?

Щасливчик і компанія із 7 осіб відвідають центр футболгольфа Football Land. Тут їх зустріне тренер, який пояснить друзям правила гри. Учасників поділять на 2 команди і видадуть все необхідне — м'ячі і скретч-карту з лунками. У неї під час матчу друзі будуть записувати всі голи. На полі гравці знайдуть підказки, які допоможуть їм загнати м'яч в лунку. Переможе команда, яка подолає маршрут з найменшою кількістю ударів.

Час не обмежено

У друзів буде безліміт на цілий день, тому грати можна хоч до настання темряви. Головне — пройти весь маршрут від початку до кінця і обійти суперників!

Гра для великої компанії

Оптимальна кількість людей в команді футболгольфу — від одного до чотирьох, тому Щасливчик може запросити 7 друзів на захоплюючий матч. З великою компанією гра обіцяє бути ще веселіше.

Підійде новачкам

Для гри в футболгольф не потрібні спеціальні навички, тому брати участь можуть дорослі та діти старше 6 років. А спеціальні ілюстрації біля кожної лунки допоможуть учасникам пройти маршрут швидше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Максим
1 серпня 2017
Коли безкінечно багато працюєш, і часу на розваги майже не лишається, - футбогольф ідеальна штука для відпочинку! Перевірив на власному досвіді! І м'яч покопав, і з друзями поспілкувався! Одним словом рекомендую!
Андрій
29 червня 2017
Я вподобав футбогольф вже на другій лунці. Захоплюючий і незвичайний вид спорту. Дякую друзям за такий подарунок на День народження. Добре, що часу багато, можна грати хоч цілий день.
Мирослава
29 червня 2017
Футболгольф - ідеальна розвага для тімбілдінгу. Ми з колегами залишилися дуже задоволені! В неї дуже цікаво грати, навіть якщо ти взагалі не маєш поняття ані про футбол, ані про гольф)) І це чудово! Дякую Бодо за чудову можливість!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.