Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

подарували вже 552 разів
2 людини
до 3 годин
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають творчу майстерню, щоб виготовити вироби з глини за допомогою гончарного круга. На занятті учні дізнаються багато цікавого про давнє народне ремесло і зроблять сувенір власними руками. Для роботи кожному видадуть необхідні матеріали і фартух. Під керівництвом майстра друзі навчаться поєднувати різні види глини, надавати матеріалу форму, і працювати з гончарним кругом. Результатом майстер-класу стане чашка, вазочка або блюдце. Виріб можна забрати собі після того, як він обсохне.

Чому варто спробувати гончарну майстерність

Виготовлення виробів з глини — це можливість не тільки зробити ексклюзивний предмет декору, а й розвинути свою фантазію. Освоїти техніку ліплення і роботи за гончарним кругом не складно. Тому заняття підійде і дорослим, і дітям з різними рівнями підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

ANTON
5 июля 2018
Уроком дуже задоволений. Майстер чудово все пояснив і показав. Враження найкращі. Дуже рекомендую. З негативних вражень, комунікація із представниками лише російською мовою. Хотілося би щоби це взяли до уваги!
Ekateryna
17 июня 2018
Юрко прекрасний вчитель гончарного мистецтва. Ми отримали массу задоволення, будем приходити ще.
Марина
16 апреля 2018
Очень интересный урок и не менее интересный полученный опыт работы с глиной. Познавательно и необычно (особенно если пробуете впервые). Спасибо огромное моим друзьям за такую возможность:) также спасибо мастеру и сайту bodo:)
Христина
14 августа 2017
Отримала це враження у подарунок і спочатку не дуже зраділа. Але під час самого майстер-класу повністю змінила свою думку. Треба просто взяти й записатися на заняття, а потім не захочеться покидати студію! Це наче портал у дитинство - сидиш собі, мнеш глину, немов пластилін, робиш усілякі речі і кайфуєш!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки