100783
 

Подаруй урок гончарної майстерності для двох!

Створення вази, горщика або чашки на гончарному крузі. Протягом трьох годин двоє друзів опановуватимуть секрети роботи з глиною. Майстер навчить працювати зі старовинним верстатом і допоможе сформувати перший керамічний виріб. Всі необхідні інструменти та витратні матеріали видадуть на місці. Готові вазочки потрібно залишити в студії на кілька днів для просушки. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Гончарна майстерність для двох — що це?

Навчання гончарному мистецтву в парі з другом. Двоє Щасливчиків зможуть дізнатися секрети виробництва керамічних виробів від справжнього профі. Під час майстер-класу кожен зможе спробувати свої сили на гончарному крузі та зробити вазу або горщик. Ліплення з глини подарує не тільки нові вміння, а й гарний настрій.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать в гончарну майстерню, де їх зустріне досвідчений майстер. Він познайомить друзів з різними етапами створення керамічних виробів. Щасливчики навчаться правильно розминати глину і надавати їй форму на гончарному крузі. Майстер-клас триватиме до трьох годин, тому кожен учасник встигне створити власний виріб: горщик, вазу або чашку. В кінці заняття глиняні творіння краще залишити в студії для просушування. Забрати їх можна буде через кілька днів.

Виріб на вибір

Щасливчики будуть практикуватися в гончарстві, створюючи горщик, вазу або чашку. Готові предмети не зможуть виконувати роль посуду, однак ними можна прикрасити інтер'єр.

Ліплення на гончарному крузі

Під час майстер-класу друзі навчаться працювати за гончарним кругом — старовинним винаходом, який сьогодні вважається майже музейним експонатом. Щасливчикам видадуть фартухи та витратні матеріали.

Підходить для новачків

Заняття гончарною майстерністю підійде навіть тим, хто раніше ніколи не ліпив із глини. Новачкам буде допомагати досвідчений майстер. Він докладно розповість, як працювати з цим матеріалом і дасть практичні поради.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т У. Чорновола, 67г Показати на мапі

17 відгуків

A
ANTON
5 липня 2018
Уроком дуже задоволений. Майстер чудово все пояснив і показав. Враження найкращі. Дуже рекомендую. З негативних вражень, комунікація із представниками лише російською мовою. Хотілося би щоби це взяли до уваги!

E
Ekateryna
17 червня 2018
Юрко прекрасний вчитель гончарного мистецтва. Ми отримали массу задоволення, будем приходити ще.

8 травня 2018
Мастер-класс гончарства будет интересен для тех, кто любит или хочет попробовать создать что-то своими руками и сразу же увидеть результат. Очень понравилась атмосфера, также хорошо, что изделие помогала создавать настоящая мастерица и любые промахи были удачно замаскированы:)

М
Марина
16 квітня 2018
Очень интересный урок и не менее интересный полученный опыт работы с глиной. Познавательно и необычно (особенно если пробуете впервые). Спасибо огромное моим друзьям за такую возможность:) также спасибо мастеру и сайту bodo:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень