Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 106 рази
650 грн 4 люд. до 90 хв.
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу друзі вирушать у спеціальне приміщення, де і буде проходити гра. За певний час учасники повинні знайти вихід із замкненої кімнати. На команду очікує безліч ребусів, головоломок і потаємних механізмів. 

Чому ми вибрали кімнати страху Insomnia

На вибір є 3 квести: «Гра на виживання», «Ексклюзивне шоу» (за мотивами фільму «Пила») або «Квест» (за мотивами фільму «Астрал). Кімнати страху знаходяться в 5 хвилинах ходьби від площі Ринок. Реквізит, необхідний для гри, видається на місці.Усі квести проходять за участі акторів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олеся
16 серпня 2018
Враження подарували друзі на день народження. Я давно хотіла щось подібне спробувати (люблю фільми жахів, всі діла))) Мені дуже сподобалось! Дуже страшно було, але цікаво неймовірно! Ще й ці актори... вони шикарні! Ти наче мозком розумієш, що це гра, але все настільки реалістично, що мимоволі починаєш виріти у справжність всього, що відбувається навколо!!! Всім, хто любить себе полякати, раджу! Вам сподобається 100%!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.