Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 156 рази
650 грн 4 люд. до 90 хв.
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу друзі вирушать у спеціальне приміщення, де і буде проходити гра. За певний час учасники повинні знайти вихід із замкненої кімнати. На команду очікує безліч ребусів, головоломок і потаємних механізмів. 

Чому ми вибрали кімнати страху Insomnia

На вибір є 3 квести: «Гра на виживання», «Ексклюзивне шоу» (за мотивами фільму «Пила») або «Квест» (за мотивами фільму «Астрал). Кімнати страху знаходяться в 5 хвилинах ходьби від площі Ринок. Реквізит, необхідний для гри, видається на місці.Усі квести проходять за участі акторів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олеся
16 серпня 2018
Враження подарували друзі на день народження. Я давно хотіла щось подібне спробувати (люблю фільми жахів, всі діла))) Мені дуже сподобалось! Дуже страшно було, але цікаво неймовірно! Ще й ці актори... вони шикарні! Ти наче мозком розумієш, що це гра, але все настільки реалістично, що мимоволі починаєш виріти у справжність всього, що відбувається навколо!!! Всім, хто любить себе полякати, раджу! Вам сподобається 100%!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.