103165
 

Подаруй проходження хоррор-квесту для компанії!

Хоррор-квест — це інтелектуальна гра з елементами фільму жахів. Після невеликого інструктажу друзі зайдуть в спеціальне приміщення, де і відбуватиметься квест. За певний час учасники повинні знайти вихід із закритої кімнати. Команду чекає безліч ребусів, головоломок і потаємних механізмів. Всі ігри проходять за участю акторів. детальніше...

4 люд. до 90 хвилин Використати до 30.04.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 23 раз
4 людини
до 90 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Хоррор-квест — це інтелектуальна гра з елементами фільму жахів. Після невеликого інструктажу друзі зайдуть в спеціальне приміщення, де і відбуватиметься квест. За певний час учасники повинні знайти вихід із закритої кімнати. Команду чекає безліч ребусів, головоломок і потаємних механізмів. Всі ігри проходять за участю акторів.

Чому ми вибрали кімнати страху Insomnia

Команда Insomnia називає свої кімнати найстрашнішими в Україні. На вибір є 3 квести: «Гра на виживання», «Ексклюзивне шоу» (за мотивами фільму «Пила») або «Квест» (за мотивами фільму «Астрал). Кімнати страху знаходяться в 5 хвилинах ходьби від площі Ринок. Реквізит, необхідний для гри, видається на місці. За бажанням можна придбати сувеніри в адміністрації.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Insomnia - Кімнати страху
вул. Валова, 31 Показати на мапі

1 відгук

О
Олеся
16 серпня 2018
Враження подарували друзі на день народження. Я давно хотіла щось подібне спробувати (люблю фільми жахів, всі діла))) Мені дуже сподобалось! Дуже страшно було, але цікаво неймовірно! Ще й ці актори... вони шикарні! Ти наче мозком розумієш, що це гра, але все настільки реалістично, що мимоволі починаєш виріти у справжність всього, що відбувається навколо!!! Всім, хто любить себе полякати, раджу! Вам сподобається 100%!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень