101140
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Знайомство з основами драммінгу за методикою американського музиканта Дома Фамуларо. Інструктор познайомить з основами гри на барабанах, навчить правильної постановки рук і різним технікам гри. Індивідуальний підхід допоможе розробити програму уроку під будь-який рівень навичок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Гра на ударних — що це?

Навіть без музичної школи за плечима можна зіграти на професійній барабанній установці. Звичайно, вона не зазвучить ідеально з першого разу, але принцип її «роботи» стане зрозумілим. Талановитий драмер влаштує для свого учня перше знайомство з інструментом, а для захоплених музикантів розкриє секрети віртуозного володіння паличками. Опинитися на місці барабанщика може кожен.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в барабанній школі-студії, де навчають справжніх професіоналів — SFive Drums! Тут новачка чекає знайомство з професійним музикантом-викладачем, який швидко і інформативно познайомить з основами драммінгу. Щасливчик дізнається секрети від майстра гри на ударних і отримає професійну оцінку своїх навичок. Інструктор запропонує відповідну програму уроку в залежності від умінь Щасливчика.

Індивідуальне заняття від профі-драммера

Вчити Щасливчика буде драмер з багаторічним стажем. Під його керівництвом легко можна осягнути основи гри на ударних або ж удосконалити свої вміння.

Можливість навчитися:

  • основ драммінга
  • правильної постановки рук
  • дізнатися секрети від професіонала

Барабанна установка з потужним звучанням

В кінці заняття Щасливчик зможе спробувати свої сили на професійній барабанній установці. Інструменти такого рівня використовують популярні музиканти, відомі у всьому світі.

Місце проведення враження:

SFive Drums - Школа гри на ударних
вул. Глинянський Тракт,125А Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

11 квітня 2018
Давно хотів спробувати, все не було можливості. Коли дружина подарувала купон на майстер клас я нарешті сходив і мені сподобалось, Юрію вдалось зацікавити займатись надалі, хоча урок тривав всього годину. Звичайно вийшов я після уроку не Ларсом Ульрихом, але стало краще зрозуміло як далеко я від нього :) Дякую

Н
Надія
29 березня 2018
Придбала чоловікові у подарунок на день народження декілька вражень. Барабани сподобалися найбільше! Дякуємо Юрію за чарівний майстер-клас, впродовж якого ми дізналися і про історію барабанів, і про техніки гри, ще й опанували декілька рухів:) Це було цікаво, весело та креативно:)

Ю
Юліан
18 грудня 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім

5 вересня 2017
Дарувала сертифікати bodo вже не раз, і от нарешті випала нагода самій оцінити враження. Cпасибі bodo за велику кількість варіантів і можливість вибрати враження до душі! SFive Drums виправдали всі очікування. За одне заняття ударником я, звичайно, не стала, зате дізналась як все виглядає зсередини, спробувала себе і серйозно задумалась над продовженням навчання :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень