101140
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Знайомство з основами драммінгу за методикою американського музиканта Дома Фамуларо. Інструктор познайомить з основами гри на барабанах, навчить правильної постановки рук і різним технікам гри. Індивідуальний підхід допоможе розробити програму уроку під будь-який рівень навичок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.07.2018

Гра на ударних — що це?

Навіть без музичної школи за плечима можна зіграти на професійній барабанній установці. Звичайно, вона не зазвучить ідеально з першого разу, але принцип її «роботи» стане зрозумілим. Талановитий драмер влаштує для свого учня перше знайомство з інструментом, а для захоплених музикантів розкриє секрети віртуозного володіння паличками. Опинитися на місці барабанщика може кожен.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в барабанній школі-студії, де навчають справжніх професіоналів — SFive Drums! Тут новачка чекає знайомство з професійним музикантом-викладачем, який швидко і інформативно познайомить з основами драммінгу. Щасливчик дізнається секрети від майстра гри на ударних і отримає професійну оцінку своїх навичок. Інструктор запропонує відповідну програму уроку в залежності від умінь Щасливчика.

Індивідуальне заняття від профі-драммера

Вчити Щасливчика буде драмер з багаторічним стажем. Під його керівництвом легко можна осягнути основи гри на ударних або ж удосконалити свої вміння.

Можливість навчитися:

  • основ драммінга
  • правильної постановки рук
  • дізнатися секрети від професіонала

Барабанна установка з потужним звучанням

В кінці заняття Щасливчик зможе спробувати свої сили на професійній барабанній установці. Інструменти такого рівня використовують популярні музиканти, відомі у всьому світі.

Місце проведення враження:

SFive Drums - Школа гри на ударних
вул. Глинянський Тракт,125А Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Ю
Юліан
18 грудня 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім

5 вересня 2017
Дарувала сертифікати bodo вже не раз, і от нарешті випала нагода самій оцінити враження. Cпасибі bodo за велику кількість варіантів і можливість вибрати враження до душі! SFive Drums виправдали всі очікування. За одне заняття ударником я, звичайно, не стала, зате дізналась як все виглядає зсередини, спробувала себе і серйозно задумалась над продовженням навчання :)

4 вересня 2016
Отримала сертифікат Бодо у подарунок майже півроку тому і нарешті вирішила його використати :) З усього асортименту послуг на сайті (окреме спасибі Бодо за справді широкий вибір!) обрала те, що давно хотіла спробувати, а саме гру на ударних. Ніколи ні на чому не грала, не маю музичної освіти, але вже за годину змогла скоординувати свої рухи і видати щось схоже на справжню музику! :) Тепер...
Отримала сертифікат Бодо у подарунок майже півроку тому і нарешті вирішила його використати :) З усього асортименту послуг на сайті (окреме спасибі Бодо за справді широкий вибір!) обрала те, що давно хотіла спробувати, а саме гру на ударних. Ніколи ні на чому не грала, не маю музичної освіти, але вже за годину змогла скоординувати свої рухи і видати щось схоже на справжню музику! :) Тепер хочеться ще і ще :) Дякую за яскраві враження та ідеї для натхнення!

10 січня 2016
Дякую bodo,ви придумали дуже класну справу!Оперативно,чітко,молодці!Бажаю вам фантазіі для нових і нових ідей і їх реалізації! На ударних мріяла вчитися грати давно...дуже давно) Виявилося не все так просто,як виглядає зі сторони).Але круто.Драйв,я в захопленні,і хочу йти далі!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень