101140
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

Знайомство з основами драммінгу за методикою американського музиканта Дома Фамуларо. Інструктор познайомить з основами гри на барабанах, навчить правильної постановки рук і різним технікам гри. Індивідуальний підхід допоможе розробити програму уроку під будь-який рівень навичок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 572 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Гра на ударних — що це?

Навіть без музичної школи за плечима можна зіграти на професійній барабанній установці. Звичайно, вона не зазвучить ідеально з першого разу, але принцип її «роботи» стане зрозумілим. Талановитий драмер влаштує для свого учня перше знайомство з інструментом, а для захоплених музикантів розкриє секрети віртуозного володіння паличками. Опинитися на місці барабанщика може кожен.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в барабанній школі-студії, де навчають справжніх професіоналів — SFive Drums! Тут новачка чекає знайомство з професійним музикантом-викладачем, який швидко і інформативно познайомить з основами драммінгу. Щасливчик дізнається секрети від майстра гри на ударних і отримає професійну оцінку своїх навичок. Інструктор запропонує відповідну програму уроку в залежності від умінь Щасливчика.

Індивідуальне заняття від профі-драммера

Вчити Щасливчика буде драмер з багаторічним стажем. Під його керівництвом легко можна осягнути основи гри на ударних або ж удосконалити свої вміння.

Можливість навчитися:

  • основ драммінга
  • правильної постановки рук
  • дізнатися секрети від професіонала

Барабанна установка з потужним звучанням

В кінці заняття Щасливчик зможе спробувати свої сили на професійній барабанній установці. Інструменти такого рівня використовують популярні музиканти, відомі у всьому світі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SFive Drums - Школа гри на ударних
вул. Глинянський Тракт,125А Показати на мапі

20 відгуків

Д
Диана
18 червня 2018
Спасибо, за такое драйвовое впечатление. После мастер-класса еще больше восхищаюсь барабанщиками. Очень понравилось, что в начале была вступительная теория, которая настроила на атмосферу игры. Спасибо Юрию, который научил правильно держать палочки, а не бестолково бить по ударных.

11 квітня 2018
Давно хотів спробувати, все не було можливості. Коли дружина подарувала купон на майстер клас я нарешті сходив і мені сподобалось, Юрію вдалось зацікавити займатись надалі, хоча урок тривав всього годину. Звичайно вийшов я після уроку не Ларсом Ульрихом, але стало краще зрозуміло як далеко я від нього :) Дякую

Н
Надія
29 березня 2018
Придбала чоловікові у подарунок на день народження декілька вражень. Барабани сподобалися найбільше! Дякуємо Юрію за чарівний майстер-клас, впродовж якого ми дізналися і про історію барабанів, і про техніки гри, ще й опанували декілька рухів:) Це було цікаво, весело та креативно:)

18 грудня 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень