Імідж-перетворення

1 людина
3 дня
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Створити новий стиль допоможе імідж-дизайнер. Процес перетворення буде складатися з 3 етапів.

  • День 1. Спеціаліст проведе аналіз гардеробу, а також розповість про сезонні тренди одягу й аксесуарів.
  • День 2. Клієнт вирушить на шопінг зі стилістом. Разом вони підберуть одяг на різні випадки життя.
  • День 3. Перукар і візажист допоможуть завершити новий образ за допомогою зачіски і макіяжу.

Після закінчення перетворення клієнтку чекає фотосесія. Вона отримає близько 300 знімків, а також лукбук з коментарями стиліста.

Чому ми вибрали агентство іміджу і стилю Studio Style

Це перше агентство стилістів-шоперів у Львові. Імідж-дизайнер і засновниця Studio Style Олеся Беньо займається стилізацією fashion-зйомок, рекламних роликів та телепередач, в тому числі і програми «Пора одружуватись». Також у неї є своя школа шоперів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Марина
9 листопада 2015
Була приємно вражена якістю отриманих послуг.Особливо сподобався аналіз гардеробу та зачіска. Ставлю цьому подарунку 5 з 5-ти.
Валерія
26 квітня 2015
Подарунок, що повністю виправдовує немаленьку як для Львова вартість. Я отримала від майстрів своєї справи усе, що хотіла і навіть більше. Дивно та радісно відчувати своє перевтілення та щодня бачити себе новою і кращою. Дякую за якісну організацію.
Ольга
17 вересня 2014
Судячи з відсутності коментарів, я перша людина, якій довелося оцінити це враження. Скажу, що рівнем послуг я задоволена. Професіоналізм стилістів "Studio Style" і їхня спрацьованість з командою "Bodo" дали свій результат. Мені оперативно організували триденний марафон стилю. За винятком деяких зауважень все сподобалося. Зичу усім бути відкритими до творчих екпериментів і дякую.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.