101223
 

Подаруй індивідуальний курс фотографії!

Знайомство з процесом створення фото і ретушшю в професійних редакторах. Курс розрахований на 7 занять, кожне з яких триває 90 хвилин. Під час уроків новачок дізнається теорію і відпрацює на практиці отримані знання. Фотограф розповість, як виставити світло і створити правильну композицію. Він навчить робити знімки на вулиці і в приміщенні, працювати з людьми та предметами. Учень опанує одразу кілька жанрів, а потім обробить всі знімки в редакторі. Для занять знадобиться власна камера. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
3 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
7 уроків по 90 хвилин
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Навчання основам фотомистецтва з персональним наставником. Щасливчик дізнається, як правильно користуватися цифровою і дзеркальною камерою, навчиться підбирати аксесуари. Інструктор розповість про різні об'єктиви, освітлювальну техніку та фільтри. Курс включає теоретичну і практичну частину. Новачкові доведеться навчатися як в студії, так і на вулиці. Він дізнається про портретну, репортажну, весільну, предметну та макрозйомку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає індивідуальний курс, який складається з 7 занять по 90 хвилин кожне. Під час уроків він дізнається не тільки про процес створення знімків, але також про закони композиції, правильний ракурс та інші важливі секрети красивого кадру. Студент буде використовувати власну камеру чи зможе орендувати апаратуру в студії. Йому доведеться багато практикуватися в різних жанрах: робити портретні та предметні фото в студії, репортажні і пейзажні — на вулиці. А після того, як знімки будуть готові, Щасливчика навчать ретушувати їх в Photoshop.

Практика в студії і на вулиці

Фотограф-початківець навчиться працювати в різних умовах: зі студійними однотонними фонами або в парку в оточенні природних пейзажів. Профі розповість, як боротися з жорстким сонячним світлом і покаже прийоми зйомки в променях вечірнього сонця.

Заняття для фотографів будь-якого рівня

Курс підійде як для початківців, так і для більш досвідчених майстрів. Інструктор складе індивідуальний план занять з урахуванням цікавих для Щасливчика тим.

Навчання ретуші

Крім самого процесу зйомок, в студії навчать не менш важливій складовій — обробці фото. Щасливчик познайомиться з сучасними програмами і дізнається, як зробити знімок набагато краще та при цьому зберегти його природний вигляд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

20 відгуків

В
Вика
19 жовтня 2017
Курс пролетел на одном дыхании, настолько интересно и полезно было учиться! Преподаватель просто супер, умеет не только объяснить, но и заинтересовать так, что домой приходишь и продолжаешь учиться. Кажется, что 7 занятий - совсем немного, особенно когда совсем не умеешь фоткать, но я стоооолькому научилась, что всем рекомендую, даже если вы не планируете быть фотографом, а просто для себя.

А
Андрій
30 вересня 2014
Надзвичайно пізнавальна штука для тих, хто має проф цифрову камеру, але не розуміє, яка то корисна річ. Весь курс відходив із величезним задоволенням! Не пропустив жодного заняття, хоча із работою було складно всюди встигати.

З
Злата
28 травня 2014
Завжди мріяла про таке))) Величне дякую моїм найкращим у світі друзям за такий чудовий подарунок!!! Я у захваті вже від першого заняття, викладач - справжній професіонал, навіть мені як "зеленому" новачку все зрозуміло)

В
Виктор
19 грудня 2013
Хороший, логически выстроенный курс. Благодарю преподавателя за отдачу и выдержку. Рекомендую в качестве подарка для представителей всех возрастов. Отдельное спасибо компании Бодо за предоставление услуги. Я получил искреннее удовольствие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень