101223
 

Подаруй індивідуальний курс фотографії!

Знайомство з процесом створення фото і ретушшю в професійних редакторах. Курс розрахований на 7 занять, кожне з яких триває 90 хвилин. Під час уроків новачок дізнається теорію і відпрацює на практиці отримані знання. Фотограф розповість, як виставити світло і створити правильну композицію. Він навчить робити знімки на вулиці і в приміщенні, працювати з людьми та предметами. Учень опанує одразу кілька жанрів, а потім обробить всі знімки в редакторі. Для занять знадобиться власна камера. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
7 уроків по 90 хвилин
Доступно з 11 років
Використати до 28.02.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це?

Навчання основам фотомистецтва з персональним наставником. Щасливчик дізнається, як правильно користуватися цифровою і дзеркальною камерою, навчиться підбирати аксесуари. Інструктор розповість про різні об'єктиви, освітлювальну техніку та фільтри. Курс включає теоретичну і практичну частину. Новачкові доведеться навчатися як в студії, так і на вулиці. Він дізнається про портретну, репортажну, весільну, предметну та макрозйомку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає індивідуальний курс, який складається з 7 занять по 90 хвилин кожне. Під час уроків він дізнається не тільки про процес створення знімків, але також про закони композиції, правильний ракурс та інші важливі секрети красивого кадру. Студент буде використовувати власну камеру чи зможе орендувати апаратуру в студії. Йому доведеться багато практикуватися в різних жанрах: робити портретні та предметні фото в студії, репортажні і пейзажні — на вулиці. А після того, як знімки будуть готові, Щасливчика навчать ретушувати їх в Photoshop.

Практика в студії і на вулиці

Фотограф-початківець навчиться працювати в різних умовах: зі студійними однотонними фонами або в парку в оточенні природних пейзажів. Профі розповість, як боротися з жорстким сонячним світлом і покаже прийоми зйомки в променях вечірнього сонця.

Заняття для фотографів будь-якого рівня

Курс підійде як для початківців, так і для більш досвідчених майстрів. Інструктор складе індивідуальний план занять з урахуванням цікавих для Щасливчика тим.

Навчання ретуші

Крім самого процесу зйомок, в студії навчать не менш важливій складовій — обробці фото. Щасливчик познайомиться з сучасними програмами і дізнається, як зробити знімок набагато краще та при цьому зберегти його природний вигляд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

14 відгуків

І
Ірина
19 жовтня 2017
Я завжди захоплювалась фотографією і після Дня народження в мене з'явилась можливість спробувати себе у цій справі. Коханий подарував урок фото та ретуші, який я відразу помітила серед інших вражень. Сама я часто фотографую коліжанок, а тут з'явилась можливість поліпшити вміння, набратись досвіду від професійного фотографа. Це неймовірний досвід, якщо ви любите фотографувати так само сильно, як це люблю я.

В
Вадим
2 листопада 2014
З фотошопом знайомство у мене відбулось зарання, проте багато питань лишалися відкритими. Я прошарив самостійно, як розділяти леєри, як накладати подеякі фільтри, експонування більш-менш. Після фотосесії, на яку спеціально запросив подругу для позування, приділили багато уваги ретуші, бо ця частина мене більше цікавила. Дуже вдячний за все те, що зі мною сталося на майстер-класі.

А
Андрій
30 вересня 2014
Надзвичайно пізнавальна штука для тих, хто має проф цифрову камеру, але не розуміє, яка то корисна річ. Весь курс відходив із величезним задоволенням! Не пропустив жодного заняття, хоча із работою було складно всюди встигати.

З
Злата
28 травня 2014
Завжди мріяла про таке))) Величне дякую моїм найкращим у світі друзям за такий чудовий подарунок!!! Я у захваті вже від першого заняття, викладач - справжній професіонал, навіть мені як "зеленому" новачку все зрозуміло)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень