100941
 

Подаруй іспанський масаж!

Унікальна техніка масажу — легкими погладжуваннями досягається глибока релаксація м'язів. І це ще не все. Сеанс виконується з абсолютно індивідуальним підходом, адже масажні прийоми жодного разу не повторюються майстром. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 313 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Іспанський масаж — що це?

Це техніка хіромасажу («хіросі» — рука ), розроблена іспанцем Енріке Гарсіа. Вона ввібрала прийоми як європейського, так і східного масажу. Головна відмінність іспанської техніки від інших — пластичність. Рухи масажиста ніби перетікають один в інший. Використовується не менше 20 методик і 100 окремих прийомів, тому за час сеансу майстер жодного разу не повторюється. Завдяки повній релаксації і тонкому опрацюванню м'язів цей масаж творить дива з м'язовою системою і суглобами.

Як все відбувається?

Враження відбуваєтсья у центрі Львова — елітному салоні «Міледі». Щасливчику нададуть все необхідне для того, щоб повною мірою відчувати комфорт. Найбільш цікавий момент — початок процесу, коли масажист обома долонями здійснює синхронне погладжування спини. Далі — більше. Беззупинні рухи рук майстра, повільні, плавні, схожі на нескінченний візерунок. Простежити за ними буде неможливо, тож вже за кілька хвилин від задоволення по шкірі побіжать мурашки.

Іспанська масажна техніка

Головна відмінність іспанського масажу від інших технік — пластичність. За допомогою унікальної методики впливу на тіло і легких погладжувань досягається глибока релаксація більшості м'язів.

Масаж з індивідуальним підходом

Іспанський масаж завжди вимагає індивідуального підходу. Досвідчений майстер оцінює самопочуття і підбирає особливу програму. Щоразу створюється абсолютно оригінальний масаж. За весь сеанс не використовуються жодної пари однакових прийомів.

Потрійний цілющий ефект:

  • знімає стрес
  • підвищує пружність шкіри
  • усуває напруження м'язів

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Міледі - Салон краси
вул. Костюшка, 4 Показати на мапі

10 відгуків

О
Оксана
22 липня 2017
Масаж був для мене подарунком - і я страшенно задоволена, що ним скористалася. Повне блаженство. Галина - справжній майстер своєї справи. Дякую! :)

10 квітня 2017
Дуже сподобався іспанський масаж. Рекомендую

С
Светлана
20 серпня 2016
Сертификат на Впечатление мне подарил брат - королевский подарок! Я реально получила огромное удовольствие. Сервис БОДО приятно удивил и порадовал - активировала сертификат без проблем, получила всю необходимую информацию на почту и по телефону + напоминание.Салон мне понравился - уютно, ну и сам массаж - это сказка! Спасибо !

8 березня 2016
Дуже вдячна сервісу БОДО за послугу! Масаж був надзвичайним: ніжний, розслабляючий - те, що треба. Мені дуже сподобався салон, де здійснювалась послуга. Спокійна музика, ароматичні свічки, вправний майстер і приємна атмосфера в салоні спрацювали на ура - враження залишились найкращі. Всім дуже раджу саме цей салон і саме цей масаж!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень