100490
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Групове тренування почнеться з розминки. Після неї викладач навчить виконувати основні вправи і проконтролює всі етапи заняття. Учням доведеться освоїти особливу техніку дихання. В кінці уроку інструктор проведе медитацію. Каремати для заняття видаються на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 507 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Групове тренування почнеться з розминки. Після неї викладач навчить виконувати основні вправи і проконтролює всі етапи заняття. Учням доведеться освоїти особливу техніку дихання. В кінці уроку інструктор проведе медитацію. Каремати для заняття видаються на місці.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

У студії є два зали: дитячий з ігровим куточком і дорослий із дзеркалами в повний зріст. Приміщення обладнані централізованою системою вентиляції та кондиціонування повітря. У роздягальні є підлога з підігрівом. З дітьми та вагітними працюють за спеціальними програмами. Тренерський стаж викладача — 7 років.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

22 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

С
Світлана
14 вересня 2017
Це враження отримала у подарунок до дня народження від колег. Давно хотіла піти на йогу, і от нарешті це сталося! Тільки почала займатись (була на 2-х заняттях), але вже можу сказати, що все подобається. Це дійсно те, що треба, аби розслабитися після роботи, відкинути негативні думки та трошки розім'ятися.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень