100490
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Заняття, яке гармонізує тіло і думки, під керівництвом досвідченого тренера! Він навчить основам правильного дихання, розтяжці та базовим вправам йоги — асанам. У пари буде ціла година, щоб перейнятися східною філософією та познайомитися з самим популярним напрямком практики — хатха-йогою. Спеціальні навички гостям студії не знадобляться. Для тренування підберуть групу з відповідним рівнем здібностей. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Йога в групі для двох — що це?

Можливість опанувати стародавнє східне вчення — хатха-йогу. Двоє Щасливчиків виконають набір спеціальних нескладних поз — асан. У ході уроку вони опанують правильне дихання, яке є базою будь-яких вправ. Головна мета — навчитися розслаблятися, досягнувши душевно-фізичного балансу. Програма заняття робить акцент на зміцнення м'язів спини й розвантаження хребта.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до фітнес-клубу Loft Studio, де їх зустріне досвідчений тренер. Він знає про йогу все й навіть більше. Інструктор познайомить друзів із невеликою групою, разом із якою проходитиме заняття. Після — почнеться 60-хвилинна практика. Нескладні базові вправи допоможуть досягти гармонії між душею та тілом. Із собою необхідно взяти зручний одяг і за бажання лазневе приладдя — у клубі є душ.

Час наодинці з самим собою

Хатха-йога — це не тільки набір вправ, але й глибока мудрість, що прихована в основі цього напрямку. Протягом уроку належить залишитися один на один зі своїм внутрішнім світом і просто розслабитися. Після заняття друзі приведуть в тонус не тільки тіло, але й розум.

Професійний тренер

За плечима інструктора багатий досвід навчання хатха-йоги. Щасливчикам не варто переживати щодо своїх навичок — талановитий наставник навчить всьому необхідному, й вправи виконуватимуться легше.

Зміцнення м'язів спини

Проблеми остеохондрозу й багатьох інших захворювань, пов'язаних із хребтом, актуальні сьогодні не тільки для літніх людей. Сидячий спосіб життя впливає й на молоде покоління. Програма фітнес-клубу розрахована на розвантаження хребта й зміцнення м'язів спини.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

36 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень