100490
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Заняття, яке гармонізує тіло і думки, під керівництвом досвідченого тренера! Він навчить основам правильного дихання, розтяжці та базовим вправам йоги — асанам. У пари буде ціла година, щоб перейнятися східною філософією та познайомитися з самим популярним напрямком практики — хатха-йогою. Спеціальні навички гостям студії не знадобляться. Для тренування підберуть групу з відповідним рівнем здібностей. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 30.11.2018

Йога в групі для двох — що це?

Можливість опанувати стародавнє східне вчення — хатха-йогу. Двоє Щасливчиків виконають набір спеціальних нескладних поз — асан. У ході уроку вони опанують правильне дихання, яке є базою будь-яких вправ. Головна мета — навчитися розслаблятися, досягнувши душевно-фізичного балансу. Програма заняття робить акцент на зміцнення м'язів спини й розвантаження хребта.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до фітнес-клубу Loft Studio, де їх зустріне досвідчений тренер. Він знає про йогу все й навіть більше. Інструктор познайомить друзів із невеликою групою, разом із якою проходитиме заняття. Після — почнеться 60-хвилинна практика. Нескладні базові вправи допоможуть досягти гармонії між душею та тілом. Із собою необхідно взяти зручний одяг і за бажання лазневе приладдя — у клубі є душ.

Час наодинці з самим собою

Хатха-йога — це не тільки набір вправ, але й глибока мудрість, що прихована в основі цього напрямку. Протягом уроку належить залишитися один на один зі своїм внутрішнім світом і просто розслабитися. Після заняття друзі приведуть в тонус не тільки тіло, але й розум.

Професійний тренер

За плечима інструктора багатий досвід навчання хатха-йоги. Щасливчикам не варто переживати щодо своїх навичок — талановитий наставник навчить всьому необхідному, й вправи виконуватимуться легше.

Зміцнення м'язів спини

Проблеми остеохондрозу й багатьох інших захворювань, пов'язаних із хребтом, актуальні сьогодні не тільки для літніх людей. Сидячий спосіб життя впливає й на молоде покоління. Програма фітнес-клубу розрахована на розвантаження хребта й зміцнення м'язів спини.

Місце проведення враження:

36 відгуків реальних людей

17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень