101488
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

Один із найбільш безпечних та ефективних видів йоги. Під час індивідуального заняття використовується спеціальний гамак. Він допомагає розвантажити спину, шию, тазовий відділ та інші області тіла. Протягом 60 хвилин двом друзям належить виконати перевернуті асани — за рахунок ваги тіла хребет розтягується й подовжується. Крім поліпшення гнучкості та пластики, тренування допоможе відновити душевний баланс. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 130 кг
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Йога в повітрі для двох — що це?

Індивідуальне заняття для двох з досвідченим тренером у фітнес-клубі Loft Studio. Протягом уроку Щасливчики опанують повітряне тренування — відбуватиметься воно в спеціальному гамаку. За час уроку новачки зможуть опанувати основні асани, а більш досвідчені йоги — поліпшити існуючу базу та закріпити отримані знання на практиці.

Як все відбувається?

На 60 хвилин Щасливчики стануть справжніми акробатоми — вони опанують практику повітряної йоги. Це одна з кращих східних технік — за рахунок залучення ваги тіла істотно знижується навантаження на хребет. Із собою Щасливчикам потрібно взяти змінний обтягуючий одяг. У клубі є душ, тому можна захопити лазневе приладдя та освіжитися після тренування.

Йога в хмарах

Щасливчики зможуть підкорити повітряний майданчик фітнес-клубу Loft Studio. Вже на першому занятті вони навчаться правильно координувати свої дії та досягнуть гармонії душі та тіла. Гамак являє собою своєрідний кокон, «літати» в якому дуже комфортно.

Комплексне тренування

Повітряна йога допомагає відновити душевний баланс, а також бореться з безсонням, проблемами травлення, головними й спинними болями.

Один на один із профі

В інструктора за плечима величезний досвід в області повітряної йоги. Він допоможе Щасливчикам освоїтися та відчути себе розслаблено. Профі підкаже, як правильно виконувати ті чи інші вправи, й завжди підстрахує.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

36 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень