101488
 

Подаруй йогу в повітрі для двох!

Один із найбільш безпечних та ефективних видів йоги. Під час індивідуального заняття використовується спеціальний гамак. Він допомагає розвантажити спину, шию, тазовий відділ та інші області тіла. Протягом 60 хвилин двом друзям належить виконати перевернуті асани — за рахунок ваги тіла хребет розтягується й подовжується. Крім поліпшення гнучкості та пластики, тренування допоможе відновити душевний баланс. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 384 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 130 кг
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Індивідуальне заняття для двох з досвідченим тренером у фітнес-клубі Loft Studio. Протягом уроку Щасливчики опанують повітряне тренування — відбуватиметься воно в спеціальному гамаку. За час уроку новачки зможуть опанувати основні асани, а більш досвідчені йоги — поліпшити існуючу базу та закріпити отримані знання на практиці.

Як все відбувається?

На 60 хвилин Щасливчики стануть справжніми акробатоми — вони опанують практику повітряної йоги. Це одна з кращих східних технік — за рахунок залучення ваги тіла істотно знижується навантаження на хребет. Із собою Щасливчикам потрібно взяти змінний обтягуючий одяг. У клубі є душ, тому можна захопити лазневе приладдя та освіжитися після тренування.

Йога в хмарах

Щасливчики зможуть підкорити повітряний майданчик фітнес-клубу Loft Studio. Вже на першому занятті вони навчаться правильно координувати свої дії та досягнуть гармонії душі та тіла. Гамак являє собою своєрідний кокон, «літати» в якому дуже комфортно.

Комплексне тренування

Повітряна йога допомагає відновити душевний баланс, а також бореться з безсонням, проблемами травлення, головними й спинними болями.

Один на один із профі

В інструктора за плечима величезний досвід в області повітряної йоги. Він допоможе Щасливчикам освоїтися та відчути себе розслаблено. Профі підкаже, як правильно виконувати ті чи інші вправи, й завжди підстрахує.

Місце проведення враження:

Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

7 вересня 2017
Флай йога -це щось нове і дієве. Спробувати варто, адже гнучкість це наша молодість. Водночас легко і сильно! В тренера індивідуальний підхід та хороше відношення. Для нових відчуттів це саме те, що треба!

18 квітня 2017
Це було щось неймовірне. Йога в повітрі нічим не зрівняється із йогою на звичайному коврику. Було дуже приємно отримати такий подарунов від своєї сестрички, від якого я отримала максимум задоволення!!!

С
Соломія
3 жовтня 2016
Мені на день народження подруги зробили чудовий подарунок - сертифікат bodo на йогу в повітрі. Враження у подарунок - це щось неймовірне і небанальне))) Дуже сподобався ввічливий і привітий персонал kiwi фітнес. Я прекрасно провела час і отримала незабутні враження) І ще приємно вразив турботливий і ненав'язливий персонал bodo) Дякую) Рекомендую)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень