Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

подарували вже 428 разів
2 людини
60 хв.
Обмеження: до 130 кг
Доступно з 13 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі будуть займатися в спеціальному гамаку на висоті близько півметра. На початку заняття тренер оцінить навички учнів і підбере комплекс відповідних вправ. Інструктор навчить виконувати асани в повітрі, зберігати рівновагу і концентруватися на диханні. Флай-йога допоможе відновити душевний баланс, впоратися з безсонням, проблемами травлення, головними болями.

Чому ми вибрали фітнес клуб Loft Studio

Заняття з флай-йоги проводяться щодня. Є ранкові, денні та вечірні тренування. З дітьми та вагітними працюють за спеціально розробленими програмами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Ольга
14 сентября 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!
Ольга
7 сентября 2017
https://www.facebook.com/100002026050746
Флай йога -це щось нове і дієве. Спробувати варто, адже гнучкість це наша молодість. Водночас легко і сильно! В тренера індивідуальний підхід та хороше відношення. Для нових відчуттів це саме те, що треба!
Ірина
18 апреля 2017
Це було щось неймовірне. Йога в повітрі нічим не зрівняється із йогою на звичайному коврику. Було дуже приємно отримати такий подарунов від своєї сестрички, від якого я отримала максимум задоволення!!!
Соломія
3 октября 2016
Мені на день народження подруги зробили чудовий подарунок - сертифікат bodo на йогу в повітрі. Враження у подарунок - це щось неймовірне і небанальне))) Дуже сподобався ввічливий і привітий персонал kiwi фітнес. Я прекрасно провела час і отримала незабутні враження) І ще приємно вразив турботливий і ненав'язливий персонал bodo) Дякую) Рекомендую)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки