Подаруйте майстер-клас йоги в повітрі для двох!

подарували вже 490 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 13 років
Використати до 30.11.2019
до 130 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі будуть займатися в спеціальному гамаку на висоті близько півметра. На початку заняття тренер оцінить навички учнів і підбере комплекс відповідних вправ. Інструктор навчить виконувати асани в повітрі, зберігати рівновагу і концентруватися на диханні. Флай-йога допоможе відновити душевний баланс, впоратися з безсонням, проблемами травлення, головними болями.

Чому ми вибрали фітнес клуб Loft Studio

Заняття з флай-йоги проводяться щодня. Є ранкові, денні та вечірні тренування. З дітьми та вагітними працюють за спеціально розробленими програмами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Катерина
25 січня 2019
https://plus.google.com/109606115020474118386
Надзвичайно задоволена подарунком) Приємна атмосфера, кваліфіковані тренери, затишні зали та уважні співробітники. Приємно, що заняття проходить досить невимушено, цікаво, адже це і корисно. Однозначно рекомендую як дорослим, так і діткам, тому що турбуватись про своє здоров'я, варто завжди. Я як мама, вже раніше приводила дитину в Лофт студіо і вчергове переконалась в своїх враженнях, що тут тільки профі викладають та завжди радо і усміхнено зустрічають, цікавляться враженням після заняття.
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!
Ольга
7 вересня 2017
https://www.facebook.com/100002026050746
Флай йога -це щось нове і дієве. Спробувати варто, адже гнучкість це наша молодість. Водночас легко і сильно! В тренера індивідуальний підхід та хороше відношення. Для нових відчуттів це саме те, що треба!
Ірина
18 квітня 2017
Це було щось неймовірне. Йога в повітрі нічим не зрівняється із йогою на звичайному коврику. Було дуже приємно отримати такий подарунов від своєї сестрички, від якого я отримала максимум задоволення!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.