101135
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Майстер-клас з флай-йоги — одного з найпопулярніших напрямків серед східних практик. Унікальний комплекс поєднує в собі елементи фітнесу, йоги, стретчінгу та дихальної гімнастики. Всі вправи треба виконувати в спеціальних гамаках, підвішених над підлогою. Заняття триває 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 130 кг
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Йога в повітрі — що це?

Оригінальний спосіб обернути силу тяжіння на свою користь — йога в гамаках під керівництвом досвідченого тренера. Особливість цієї східної практики у комплексі вправ, які виконуються в повітрі, на невеликій відстані від підлоги. Дана методика дозволить Щасливчику прийняти навіть ті йогічні пози, які неможливо виконати на карематі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає фітнес-клуб Loft Studio. На місці його зустрінуть привітні адміністратори, які покажуть новачку, де знаходиться роздягальня і душова, а також проведуть в зал для занять. Інструктор почне урок з розминки, щоб розігріти м'язи. Потім тренування плавно перейде до освоєння асан. Під керівництвом профі Щасливчик буде виконувати вправи як у гамаку, так і на спеціальному килимку. Завершенням тренування стане релакс прямо «у польоті».

Один на один з досвідченим інструктором

Увага викладача буде направлена тільки на Щасливчика — на індивідуальному занятті не буде нікого, крім інструктора й учня. Такий формат тренування дозволить максимально розкрити можливості свого тіла і досягти відчутного результату всього за 1 годину.

Вправи в гамаку

Заняття відбудеться в підвішеному стані — гамак, де буде займатися Щасливчик, прикріплений до стелі на безпечній відстані від землі — всього близько 50 см. Відчуття «невагомості» дозволить рівномірно розподілити навантаження по всьому тілу, а також досягти кращого ефекту від класичних асан.

Користь для здоров'я

Флай-йога допомагає не тільки розвинути гнучкість та пластичність, але й зміцнити спину. Регулярні тренування усувають біль, знімають напругу та формують м'язовий корсет. Також під час занять хребет витягується природним чином, без додаткової ваги, що істотно знижує ризик травм.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

36 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень