101608
 

Подаруй кинопобачення для двох!

Романтичне побачення в персональному кінозалі тільки для двох! Насолоджуватися переглядом фільму належить на великій 2-метровому екрані в компанії коханої людини. Фільм можна скачати безпосередньо в кінотеатрі або принести з собою на флешці. Затишний зал оформлений в стилі детектива «Рожева пантера» і прикрашений мерехтливими свічками і живими квітами. Напої та закуски можна замовити в барі кінотеатру, або взяти з дому. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
2 людини
2 години
Використати до 31.03.2019

Кінопобачення для двох — що це?

Романтика порожнього кінозалу перетворить будь-який вечір для двох закоханих. Адже в такому кіносеансі є своє особливе диво — можливість провести час разом, насолоджуючись переглядом улюбленого фільму на 2-метровому екрані. Зал, у якому відбудеться побачення, оформлений у дусі класичного детектива «Рожева пантера» і прикрашений свічками та живими квітами. Їжу та напої можна замовити в барі кінотеатру або принести з собою.

Як все відбувається?

Затишний зал «Рожева пантера» ідеально підходить для кінопобачення. Декор в ніжно-рожевих відтінках, мерехтіння свічок і аромат живих квітів роблять його ідеальним гніздечком для закоханих, адже нікого, крім Щасливчиків, в залі не буде. Фільм для перегляду можна скачати на місці або принести з собою на флешці. Частування та напої дозволяється взяти з собою або ж придбати у барі кінотеатру. Відокремленим переглядом кіношедевру можна буде насолоджуватися на широкоформатному екрані.

Романтичне побачення в персональному кінозалі

Кіносеанс відбудетьсяи лише для двох закоханих, а значить, ніщо і ніхто не зможе відвернути від захоплюючого перегляду улюбленого фільму. Пара буде насолоджуватися  атмосферою стилізованого кінозалу, де є все для романтичного дозвілля: зручний диванчик, запалені свічки і живі квіти. 

Стильний кінозал «Рожева пантера»

Зал для кіноперегляду оформлений у дусі класичної детективної комедії «Рожева пантера». Ніжно-рожевий декор приміщення створює атмосферу романтики та затишку, а також створює мрійливий настрій. 

Улюблений фільм на великому екрані

Кіно для перегляду можна завантажити безпосередньо в кінозалі або ж принести з собою на флешці. А насолоджуватися кіношедевром доведеться на великому екрані з діагоналлю 2 метри.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rockfellow - Антикінотеатр - Львів
вул. Генерала Чупринки, 5 Показати на мапі

40 відгуків

П
Пяткина Эльвира Вячеславовна
19 липня 2017
Что больше всего понравилось?Нестандартное время провождение, смотрели фильм и играли в xbox Почему выбрали именно это впечатление?Сертификаты, вложенные коллегами, мне не понравились, я доплатила и выбрала развлечение для компании Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?Положительно, сейчас это достаточно популярно Кто подарил подарок?Коллеги

И
Игорь
19 травня 2017
Отмечали день рождения друзей, получили огромное удовольствие. Времени хватило и на просмотр фильма и на "посиделки". До этого не знал о существовании "антикинотеатров". Хорошая идея - будем Вашими клиентами. :)

B
Bogdan
13 травня 2017
Все пройшло успішно й позитивно!

13 квітня 2017
Все було круто!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень