101609
 

Подаруй вечір в кінозалі для компанії!

Унікальна можливість приватного кіносеансу в порожньому кінозалі. Зал «Гетсбі» оформлений в чорно-золотих тонах, із затишними диванами і м'якими пуфами. Приміщення має в своєму розпорядженні величезний екран з діагоналлю 2,5 м, консоль XBox 360 з сенсором kinect, а також потужну акустичну систему. Компанія зможе вибрати фільм для перегляду, а після, якщо залишиться час, пограти на сучасній приставці. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
4 людини
3 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Кінозал для компанії — що це?

Абсолютно порожній кінозал на цілих 3 години буде у розпорядженні компанії з 4 друзів. Цього часу цілком достатньо, щоб подивитися улюблений фільм і пограти на приставці Xbox. Відпочивати доведеться в затишному залі, обладнаному величезним 2,5-метровим екраном і професійною акустичною системою. Комфортне проведення часу в кінозалі забезпечують диванчики і м'які пуфи. Їжу та напої можна взяти з собою або замовити в барі.

Як все відбувається?

Львівський антикінотеатр RockFellow гостинно відчинить свої двері перед відвідувачами. Тут є все для комфортного відпочинку, а сучасна аудіовізуальна система забезпечує повну реалістичність сеансу. Щасливчик в компанії 3-х кращих друзів зможе відвідати персональний кінозал, який на 3 години виявиться в їх повному розпорядженні. Фільм для перегляду можна вибрати і завантажити на місці, замовити заздалегідь або захопити улюблену комедію з собою. І це ще не все. Після сеансу пропонується весело провести час, змагаючись на Xbox. Приставка оснащена спеціальним сенсором kinect, який сканує і передає всі рухи на екран. Таке ноу-хау робить гру ще більш «живою» і захоплюючою.

Індивідуальний кіносеанс для компанії

Друзі зможуть чудово відпочити без сторонніх очей, весь кінозал в їхньому розпорядженні! Це індивідуальний кіноперегляд в стінах сучасного кінотеатру нового формату, де їм буде надано комфортний зал «Гетсбі».

Зал, оснащений за останнім словом техніки

Кінозал має величезний екран з діагоналлю 2,5 м, консоль XBox 360, а також потужну акустичну систему. Це затишна кімната зі зручним диваном і пуфами, декорована в стилі розкішних вілл Лонг-Айленда.

Унікальна можливість пограти в Xbox 360

Можна не тільки насолодитися гарним фільмом, але і пограти в сучасні ігри. У кінозалі є Xbox, та близько 100 різних ігор. Крім джойстиків, ця приставка оснащена спеціальним сенсором kinect, який сканує і передає всі рухи на екран. Це просто незамінний гаджет для таких ігор як танці, теніс, бокс у форматі відео.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rockfellow - Антикінотеатр - Львів
вул. Генерала Чупринки, 5 Показати на мапі

40 відгуків

П
Пяткина Эльвира Вячеславовна
19 липня 2017
Что больше всего понравилось?Нестандартное время провождение, смотрели фильм и играли в xbox Почему выбрали именно это впечатление?Сертификаты, вложенные коллегами, мне не понравились, я доплатила и выбрала развлечение для компании Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?Положительно, сейчас это достаточно популярно Кто подарил подарок?Коллеги

И
Игорь
19 травня 2017
Отмечали день рождения друзей, получили огромное удовольствие. Времени хватило и на просмотр фильма и на "посиделки". До этого не знал о существовании "антикинотеатров". Хорошая идея - будем Вашими клиентами. :)

B
Bogdan
13 травня 2017
Все пройшло успішно й позитивно!

13 квітня 2017
Все було круто!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень