Подаруй вечір в кінозалі для компанії!

подарували вже 578 разів
600 грн 4 люд. 3 години
4 людини
3 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають антикінотеатр. Їх проведуть у персональний зал, що обладнаний великим екраном і професійною акустичною системою. Компанія розташується на пуфах або диванчиках. Фільм для перегляду друзі виберуть на свій розсуд. За бажанням вони візьмуть з собою їжу та напої. Після сеансу можна пограти на приставці Xbox.

Чому ми вибрали антікінотеатр Rockfellow

Rockfellow знаходиться поруч з Національним університетом «Львівська політехніка». У розпорядженні клієнтів буде зал «Гетсбі» з екраном на всю стіну. Перегляд буде проходити для друзів індивідуально.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Пяткина Эльвира Вячеславовна
19 июля 2017
Что больше всего понравилось?Нестандартное время провождение, смотрели фильм и играли в xbox Почему выбрали именно это впечатление?Сертификаты, вложенные коллегами, мне не понравились, я доплатила и выбрала развлечение для компании Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления?Положительно, сейчас это достаточно популярно Кто подарил подарок?Коллеги
Игорь
19 мая 2017
Отмечали день рождения друзей, получили огромное удовольствие. Времени хватило и на просмотр фильма и на "посиделки". До этого не знал о существовании "антикинотеатров". Хорошая идея - будем Вашими клиентами. :)
Марта
5 апреля 2017
Обрали "кінозал для компанії". Цілком задоволені місцем та умовами. Провели гарно час та задоволені, що обрали Bodo.
Олег
17 февраля 2017
https://www.facebook.com/oleg.lozynskyi.3
Доброго дня! Серед численних варіантів відпочинку я з компанією вибрав відпочинок у кінозалі. В "Антикінотеатрі" ми отримали цілу купу грандіозних вражень, насамперед невимушена обстановка, де ми мали у своєму розпоряджені велику кімнату і гарний перегляд фільму, а на останок ще й поспівали караоке. Дякую БОДО і рекомендую усім цей сервіс, як класний подарунок на будь який смак. З повагою, Олег. Львів. 2017.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки