100940
 

Подаруй класичний тайський масаж!

1 година класичного тайського масажу допоможе долучитися до кращих традицій Таїланду. Давньосхідна методика поєднує скручування, розтягування і роботу з суглобами, а також вибірково впливає на все тіло і голову. Техніка дозволить відчути рівномірний розподіл енергії по тілу. Бадьорість моментально прийде на зміну втоми. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.01.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 549 раз
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2019

Класичний тайський масаж — що це?

Унікальна техніка з узбережжя Таїланду, яка поєднує в собі елементи пасивної йоги — розтягування і скручування — з прямим впливом на певні точки на тілі. Ця східна «класика» підкорить любителів екзотики. Розслабляючий масаж зможе відновити сили і відвернути від повсякденних турбот.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає Thai Magic Beauty Salon & SPA, де тайські традиції і древні знання втілюються в життя досвідченими майстрами. Один з таких гуру зробить Щасливчику класичний масаж всього тіла і голови, суворо дотримуючись техніки виконання процедури. Сеанс триває 1 годину і буде проходити у форматі пасивної гімнастики — майстер «розтягне» хребет і суглоби. Після — приділить увагу особливим точкам і м'язів.

Тайська масажна техніка

Майстер працює без використання масел, але з прийомами точкового впливу. Традиційно сеанс включає:

  • техніку акупрессурного впливу

  • розтягування м'язів за принципом пасивної йоги

Цілющий ефект:

Класичний тайський масаж відомий як своїм бадьорим впливом, так і лікувальними властивостями. Серед таких заслуг вважаються:

  • зняття стресу і втоми

  • підвищення пружності шкіри

  • виведення шкідливих токсинів

Все включено

Для комфортного проходження процедури буде надано все необхідне приладдя. Залишиться тільки розслабитися і довіритися рухам досвідченого майстра.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

15 відгуків

Т
Тарас
27 квітня 2018
Я приємно вражений. Це неймовірно. Супер професійно. Дістав неймовірне задоволення. Відчув прилив енергії та бадьорості. Дуже вдячний за враження. Дякую також компанії Bodo за чудовий сервіс.

Т
Тарас
27 квітня 2018
Мені шкода, що я не спробував тайський масаж раніше. Це неймовірно. Вдячний своєму сину за цей подарунок на день народження.

Х
Христина
15 жовтня 2017
Все було просто люксично :) Відчуття незабутні, відчутний професійний рівень майстра та сервіс. Дуже вдячна. Обов'язково відвідаю ще :)

7 лютого 2017
Доброго дня. Відвідував 'класичний тайський масаж' у Thai Magic Beauty Salon & SPA у місті Львові. Враження спеціально не вибирав. Такий подарунок мені зробили колеги на день народження. Враження неймовірні))) година цілковитого релаксу та відпочинку. Супер ідея як подарунок. Усім рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень