100940
 

Подаруй класичний тайський масаж!

1 година класичного тайського масажу допоможе долучитися до кращих традицій Таїланду. Давньосхідна методика поєднує скручування, розтягування і роботу з суглобами, а також вибірково впливає на все тіло і голову. Техніка дозволить відчути рівномірний розподіл енергії по тілу. Бадьорість моментально прийде на зміну втоми. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.07.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 436 раз
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Класичний тайський масаж — що це?

Унікальна техніка з узбережжя Таїланду, яка поєднує в собі елементи пасивної йоги — розтягування і скручування — з прямим впливом на певні точки на тілі. Ця східна «класика» підкорить любителів екзотики. Розслабляючий масаж зможе відновити сили і відвернути від повсякденних турбот.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає Thai Magic Beauty Salon & SPA, де тайські традиції і древні знання втілюються в життя досвідченими майстрами. Один з таких гуру зробить Щасливчику класичний масаж всього тіла і голови, суворо дотримуючись техніки виконання процедури. Сеанс триває 1 годину і буде проходити у форматі пасивної гімнастики — майстер «розтягне» хребет і суглоби. Після — приділить увагу особливим точкам і м'язів.

Тайська масажна техніка

Майстер працює без використання масел, але з прийомами точкового впливу. Традиційно сеанс включає:

  • техніку акупрессурного впливу

  • розтягування м'язів за принципом пасивної йоги

Цілющий ефект:

Класичний тайський масаж відомий як своїм бадьорим впливом, так і лікувальними властивостями. Серед таких заслуг вважаються:

  • зняття стресу і втоми

  • підвищення пружності шкіри

  • виведення шкідливих токсинів

Все включено

Для комфортного проходження процедури буде надано все необхідне приладдя. Залишиться тільки розслабитися і довіритися рухам досвідченого майстра.

Місце проведення враження:

13 відгуків реальних людей

Х
Христина
15 жовтня 2017
Все було просто люксично :) Відчуття незабутні, відчутний професійний рівень майстра та сервіс. Дуже вдячна. Обов'язково відвідаю ще :)

7 лютого 2017
Доброго дня. Відвідував 'класичний тайський масаж' у Thai Magic Beauty Salon & SPA у місті Львові. Враження спеціально не вибирав. Такий подарунок мені зробили колеги на день народження. Враження неймовірні))) година цілковитого релаксу та відпочинку. Супер ідея як подарунок. Усім рекомендую!!!

9 вересня 2016
В подарунок від колективу отримала сертифікат БОДО на отримання враження від тайського масажу.Дуже оригінальний та цікавий задум! Масаж був дійсно чудовий і залишив приємні відчуття! Дякую за такий хороший подарунок!!!!

6 липня 2016
Дуже гарна альтернатива традиційним подарункам - подарунковий сертифікат від BODO. З усіх запропонованих варіантів я вибрала традиційний тайський масаж. Що вам сказати... Ніби в іншому вимірі побувала. Приглушене світло, приємна музика, професійний майстер. Разом з BODO робіть подарунки тим, хто вам небайдужий. :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень